Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Változott a PokerStars hűségrendszerének jutalmazása

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Én ezt kaptam pár hete


    < vip@pokerstars.eu > ezt írta (időpont: 2021. máj. 4., K, 16:52):
    Szia,

    Észrevettük, hogy a közelmúltban nem voltál olyan aktív, és csak azt akartad ellenőrizni, hogy minden rendben van-e.

    Remélhetőleg a velünk kapcsolatos tapasztalatok megegyeztek az elvárásokkal, de ha bármilyen problémája adódott, kérjük, jelezze nekünk. Biztosan kivizsgáljuk és megtaláljuk a megoldást.

    Ha szünetet tart a játékban, kérjük, keresse meg további információit arról, hogyan segíthetnek Önnek a Felelősségteljes játék eszközeink.

    Reméljük, hamarosan értesítjük Önt.

    Üdvözlettel,

    Éva
    PokerStars VIP szolgáltatások

    "Játssz felelősségteljesen" . Ne veszítse el az időt vagy pénzt a szerencsejáték során, és fontolja meg a Felelős játékeszközök felelős játék oldalunkat


    Válaszoltam nekik, hogy miért csodálkoznak amikor már minden szar visszatérítést elvettek a játékosoktól.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt kaptam pár hete


    < vip@pokerstars.eu > ezt írta (időpont: 2021. máj. 4., K, 16:52):
    Szia,

    Észrevettük, hogy a közelmúltban nem voltál olyan aktív, és csak azt akartad ellenőrizni, hogy minden rendben van-e.

    Remélhetőleg a velünk kapcsolatos tapasztalatok megegyeztek az elvárásokkal, de ha bármilyen problémája adódott, kérjük, jelezze nekünk. Biztosan kivizsgáljuk és megtaláljuk a megoldást.

    Ha szünetet tart a játékban, kérjük, keresse meg további információit arról, hogyan segíthetnek Önnek a Felelősségteljes játék eszközeink.

    Reméljük, hamarosan értesítjük Önt.

    Üdvözlettel,

    Éva
    PokerStars VIP szolgáltatások

    "Játssz felelősségteljesen" . Ne veszítse el az időt vagy pénzt a szerencsejáték során, és fontolja meg a Felelős játékeszközök felelős játék oldalunkat


    Válaszoltam nekik, hogy miért csodálkoznak amikor már minden szar visszatérítést elvettek a játékosoktól.
    Well done!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •