Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen

Téma: dawedawe

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Zavarban dawedawe

    halihó!

    kb 5 eve kezdtem el pokerezni...akkor olvastam a vonaton egy ujsagot amiben egy programozo irta le, hogyan lett jolkereso programozobol hivatasso pokeres. Meg azt se tudtam mi az a holdem, de mar akkor tudtam hogy ebbol akarok megelni ……

    Cg FRNLHE jatekos vagyok NL50-NL200 on(bar a rosszul siekrult augusztosomnak „koszonhetoen”, NL200at most inkabb pihentetem egy kicsit…) , tourokat nem jatszom… bar a szept. 7.ei 530$os wcoop –on elindultam, de turelmelten és osszeszedetlen jatekomnak koszonhetoen kiestem itm elott :S, elotte meg masfel hetig 22-55$ os versenyekkel gyakoroltam rá de csak elszortam egy csomo penzt, szerencsere egy 10$os sateliten bejutottam a sundaymillionra amit átis valtottam T $ra es ez csillapitotta a „gyakorlas” kozben elszort nehany szaz dollart (meg a nehany itm….)

    -Korulbelul fel eve elek pokerbol, NL400 felett meg sosem jatszottam. Ott is csak keveset…
    -Kb masfel eve foglalkozok komojabban NL Holdemmel
    -addig csak fix limit cget jatszottam (0,02$/0,04$-/2/4$ ) ami arra jo volt hogy megtanuljam a holdem poker elmeleti hatteret, matekjat….:/
    -rengeteget koszonhetek az ophunak... cikekknek,forumtagoknak,hand ellemzeseknek...stb....

    Az idei celom, hogy NL200on stabilizaljam magam

    Hosszutavu celom, hogy a FTP –en PLO 40000$-on lehuzzam David Bennyamint…
    Utoljára módosítva: dawedawe által: 2008. 09. 11. 04:07

  2. #2
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Üdv itt!
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  3. #3
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Hello!Örülök, hogy még egy tapasztaltabb játékost is köszönthetünk itt!Sok sikert!
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Üdv itt is! Remélem te is aktív fórum tag leszel majd!

  5. #5
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Üdv az oldalon. Végre egy FR játékos!
    Jelenleg hol játszol?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #6
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Üdv a Póker Akadémián!
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  7. #7
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Üdv. a fórumon!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Üdv az Akadémián!

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv az oldalon. Végre egy FR játékos!
    Jelenleg hol játszol?
    ipoker,everest,ps.....

    de kiakaromprobalni a pkr-t, bosst, es caket...

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Kacsint

    néhány handem videjóban felraktam netre
    (ez az elso ijesmi videom,ugyhogy elnezest a minosegert, meg kikell tapasztalnom.....)

    az elelnfelek ezeknel a leosztasoknal nagyon lazak es nagyon ygengek.. ezert van az hogy "furcsan" jatszom megoket...

    a videon durva makolasok lathatoak, es nehany hibám....
    (2)pl amikor AQs selelolrol belimpelek.... l.....de szerencsere makoltam egy nagyot
    az AQ egy nagyon evszejes lap, es ez egy nagyon laza es fishektol hemzsego asztal volt akik nagy enmelst is emgadtak volna az AQmra es nehezen vagy egyaltalan enm lehetett oket kibluffolni, es elolrol egy AQ enm tul eros lap sok laza bluffolhatatlan fish ellen....
    (KAR45 es Incelaon az egyik legbenabb fishek voltak akiket valaha is lattam online asztalnal....)

    (1)(nehany handet "erdekesen" jatszok le... ezart van mert az ellenfelek nagyon bengák voltak, es ellenuk lazabban is adtam meg vagy toltam ra....pl az elsoben az egy nagyon bluffoos/es bluffolhatatlan maki volt ezert ha AK val visszamelek flopon akkor megadja mert egy atom fish volt.......)

    (3) a harmadik leosztasnal 5os settel lehet emelnem kellett volna, emrt ngay volt a sor es a flushdraw veszej... 2 fish volt az elelnfel, akik flush drawwal emgadtak volna... KT tol szinten atrtottam... valamint over setre is volt esej... nagyon slow paly gyanusan jatszottak... mivel wildhilde nagyon agresziv volt altalabn itt viszont csak megadott.... de mivel fish volt ezert lehett nalla overset vagy kt....

    video:
    dfgdfgdfgfdgdf
    (ez nem wp, hanem inkább mák video.. )
    Utoljára módosítva: dawedawe által: 2008. 09. 13. 17:05

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •