Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree17Likes

Téma: A partypoker diszkvalifikálta a WPT500-bajnokot

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Az nem lenne rossz, ha partynak mindent bizonyitania kellene egy kitiltas elott, mert akkor vigan botozhatnek 20 asztalon.

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nem lenne rossz, ha partynak mindent bizonyitania kellene egy kitiltas elott, mert akkor vigan botozhatnek 20 asztalon.
    Nagy különbség van a bizonyíték teljes hiánya és a mindent tökéletesen bizonyítás között.

    "To a reasonable degree" volna az ideillő legális szöveg.

    De érted nem kell nagydobra verni, de keressék már fel az embert előtte, hogy valamit mondhasson. Anno a Party ha valakit botosnak vélt felhívták és keresztkérdéseket tettek fel az embernek a range meg a játékával kapcsolatba meg olyan pédákat, hogy "mit csinálnál ha" amire cask akkor tudott válaszolni ha fullra vágta mi a szitu és indokolnia is kellett.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ha van naponta csomo verseny, es tobb ev alatt alig van ilyen eset, mint ami a cikkben szerepel, akkor valoszinuleg a security team joggal erzi ugy, hogy itt valami nagyon gyanus, es nyilvanvaloan kivizsgaltak, ahogy a botozokat is kivizsgaljak.

    Ettol persze meg tevedhetnek, korabban is tevedtek mar nem egyszer botozoknal, de igazabol meg mindig jobb ez a rendszer nehany hibaval, mintha nem tortenne semmi.
    Nem tokeletes, de ha mindent tokeletesen bizonyitani kellene, akkor tenyleg csak botozok lennenek ott.

    Ha a srac teljesen artatlan, nem is jatszott profin, es ennyi az egesz, hogy van 1 pokeres lakotarsa, akkor tenyleg elmehet a picsaba, aki ezt a dontest meghozta.
    Gizdalord likes this.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha van naponta csomo verseny, es tobb ev alatt alig van ilyen eset, mint ami a cikkben szerepel, akkor valoszinuleg a security team joggal erzi ugy, hogy itt valami nagyon gyanus, es nyilvanvaloan kivizsgaltak, ahogy a botozokat is kivizsgaljak.

    Ettol persze meg tevedhetnek, korabban is tevedtek mar nem egyszer botozoknal, de igazabol meg mindig jobb ez a rendszer nehany hibaval, mintha nem tortenne semmi.
    Nem tokeletes, de ha mindent tokeletesen bizonyitani kellene, akkor tenyleg csak botozok lennenek ott.

    Ha a srac teljesen artatlan, nem is jatszott profin, es ennyi az egesz, hogy van 1 pokeres lakotarsa, akkor tenyleg elmehet a picsaba, aki ezt a dontest meghozta.
    Hát igen és pont ez a baj. Hogy van két fél, különbözőt állítanak, és a vádló (és elítélő) semmi mást nem tesz csak végrehajt. Legalább valami minimális dolgot mutathatott volna. És az a baj, hogy valamiért az emberek szemébe Nagy multi cég=biztos igaza van evolúciós zsákutcába torkollik a gondolkodási szintjuk.
    A precedens amit felállítanak ha ennyire nincs transzparencia vagy számonkérés az az, hogy "bármikor bármit megtehetünk"
    És én kérek elnézést, hogy ezt nem tudom jó szájízzel nézegetni
    A cucc is csak azért derült ki mert sikerült nagydobra vernie a fickónak (ha jol ertelmezem)

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 02. 26.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Amit nem vertek nagy dobra, ott valószínűleg kussol a pénzétől megfosztott csaló. És ezek szerintem többen vannak.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az a baj, hogy valamiért az emberek szemébe Nagy multi cég=biztos igaza van evolúciós zsákutcába torkollik a gondolkodási szintjuk.
    A precedens amit felállítanak ha ennyire nincs transzparencia vagy számonkérés az az, hogy "bármikor bármit megtehetünk"
    És én kérek elnézést, hogy ezt nem tudom jó szájízzel nézegetni
    A cucc is csak azért derült ki mert sikerült nagydobra vernie a fickónak (ha jol ertelmezem)
    Nem kell multizni meg altalanos dolgokkal jonni, eleg konkret az eset: egy nagy pokeres oldalrol beszelunk.
    Ha a PokerStars vagy partypoker kitilt valakit, akkor a jatekosok joggal gondolhatjak azt, hogy "biztos igazuk van". Ahogy a GG-nel joggal gyanakodnak.

    Ennek az az oka, hogy a PS pl remekul szorta ki a botozokat anno. Ha jol tudom, partypoker valami hasonlot csinal/csinalt, persze nem tudom mi a helyzet most ott HUSNG/spin vonalon.

    Alapvetoen igazad van, tenyleg nem tul szep dolog ilyet csinalni demokratikus orszagokban, ugyanakkor kivetelesen pont lehetne "jo szajized" a dologgal kapcsolatban. Jelen pillanatban csak ilyen onkenyes modon lehet harcolni a csalok ellen, hidd el nem akarod te azt a vilagot, ami 5 perc alatt lenne, ha nem tudnanak az oldalak onkenyesen bannolni embereket, bankrolljukat megtartva.
    Gizdalord likes this.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •