Idézet freeSolo74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


De.

Ahogyan a betűtévesztés, betűelírás, úgy a központozás, és akkkkkármilyen írásjel tévesztése/hibája nyelvtani hiba. Érted, tanárbácsi pontot von le miatta a nyelvtandolgozatodban. Ha a dolgozatod az volt, hogy írj le nyelvtanilag helyesen egy kocsmai áfás számlát, akkor azon a számlán pont helyett vesszőt írni nyelvtani hiba. Wtf.

Valamint efféle hibák még:

"A számok tizedes vesszői és ezrest jelző pontjai továbbra sem nyelvtani kérdés."
Egyes/többes szám egyeztetési hibája a tagmondatokban. Ha "vesszői" és "pontjai", akkor "kérdések".

"De Mondom pont le fogom"
Mondat közben indokolatlanul használt nagybetű olyan szófajnál, amely nem igényli.

"vele az idejet XD ahelyett h tovabb lepne"
Írásjel hiánya a mondat végén.

"emrt szar jatekhoz hasonlítottak ... ahelyett h tovabb lepne"
Ékezetek hiánya.

Ilyesmik. You know.

Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nah válaszolok most a többi részére is az írásodnak. Azt már fentebb is jeleztem hogy adom hogy kötekedtem a ponttal. Magamat nem védem semmilyen téren ami a helyesírást illeti ezt is jeleztem.

Hogy miért szeretek vitázni szintén leírtam párszor. Mert érdekel és mert tanulsz belőle és szerintem király agymunka. Ennyi a lényege.

Írásban irritáló valóban és elcsúszik az értelme az egésznek az ilyen értelmezgetésen meg a szavakon lovagoláson valóban. Ezért díjaznám a verbális diskurzust sokkal jobban.

Én nem látok semmilyen célt a blogba ami miatt haptákba akarnám vágni magam. A póker publikációs szinten full zsákutca (lásd összes kártyás újság) ezért totál időpazarlás lenne azért gürizni minden írással 5x annyit, hogy tetszen azoknak akiket irritálnak a hibái.

Bevallom én élvezem hogy irritálja az embereket valahol, mert akik ennyi idő után is ugyan ezen a felszínességen ki tudnak akadni szerintem elég felszínesek vagy direkt nem akarják megérteni és kötik a saját vallásuk ebét a karóhoz. Főleg, hogy állandóan magyarázom miért van így és nem elfogadásra kerül hanem jön ugyan az újra és újra.

Értékelem a kritikád és valszeg tök igazad van a dologgal kapcsolatba. Agyaltam a streamelésen is és amúgy a sok köpködés elgondolkodtatott azon, hogy ha hang formátumba raknám fel a következő értékelést akkor nem lehetnének nyelvtani hibák se és akkora parasztnak se tűnnék és lehet többen értékelnék. Ezt lehet meglövöm, de amúgy a számok meg nem azt mutatják, hogy bármi is számítana azok közül a dolgok közül amiket mondasz. Emellett pedig ami az írás számomra legfontosabb része ami miatt a stream of consciousness olyan jellegzetes rá és fontos része és csak megmosolygom amikor azt mondják félrebeszélek vele, hogy sokszor revelációim születnek írás közbe és az írás folyamata maga a jutalma az írásnak. Ráébredek dolgokra megértek dolgokat. Sokszor úgy állok neki, hogy nem is vagyok benne biztos hová lukad ki, csak írom mert jó felé szokott menni sokszor. A számomra legbecsesebb írásaim a legkevésbé népszerűek jellemzően és ezért is mondom, hogy nem a tömegnek akarok megfelelni mert a tömeg buta és szart akar állandóan.
Aztán sokan beszólnak a szubjektív véleményekkel és vannak postok ahol direkt még rá is játszok, hogy a hülyéket feltüzeljem vele. Ezen sztem max leveling szint kettő kell h átláss

Ha kell tudok helyesírás ellenörzőt használni amikor fordítási munkát végzek. De vágod az munka ez meg hobbi. Kb ennyi. Ennél jobban nem tudom körbejárni.
Még jó, hogy vagy itt nekünk, a sok butának.
Bar nekem is menne a leveling 2 meg a zinglish alapfok...