Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás NL50 AA csunya board, nem bluffos feszes ellenfel

    // a cimben rosszul irtam, azt eenm tudjuk hogy bluffos e vagy sem... az agreszio alapjan valoszinuleg bluffos....

    az elelnfel vpipje 11%,AF :6.0

    mivel vegig csak megadodd, ezert nagyon slow play gyanus volt... aztan riveren mikor vissza emelt egy viszonylag konszolidaltabbat de emgis nagyot a potra, nekem minimum flush, vagy 2 par eseteleg setnek tunt...

    ha bluffolt volna ezzel az agreszio faktorral akkor azt amr flopon de minimum turnon elkeztde volna nem?

    en turnon hibaztam amikor tul kicsit emeltem, ott legalabb ketszer annyit keleltt volna....

    ti mit csinaltatok volna?

    EverestPoker Game #3690400443: Table Berlin-12 - $.25/$.50 - No Limit Hold'em - 03:52:26 - 2008/09/14
    Seat 1: jaymontana1 ($48.75)
    Seat 2: mr-king06 ($50.00)
    Seat 3: loperenits ($20.35)
    Seat 4: dawedawe26 ($40.45)
    Seat 5: kkmas ($65.85)
    Seat 8: keph ($134.30)
    Seat 10: sakaricard ($68.71)
    jaymontana1 posts the small blind of $0.25
    mr-king06 posts the big blind of $0.50
    The button is in seat #10
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to dawedawe26 [As Ac]
    loperenits folds
    dawedawe26 raises to $1.75
    kkmas folds
    keph folds
    sakaricard calls $1.75
    jaymontana1 folds
    mr-king06 folds
    *** FLOP *** [8d 4d 5c]
    dawedawe26 bets $3.00
    sakaricard calls $3.00
    *** TURN *** [Kd]
    dawedawe26 bets $4.00
    sakaricard calls $4.00
    *** RIVER *** [Jc]
    dawedawe26 bets $3.00
    sakaricard raises to $15.00
    Utoljára módosítva: dawedawe által: 2008. 09. 14. 04:07

  2. #2
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    A turn-ön kb. $7-8-at emeltem volna, ahogy ezt egyébként Te is írod, a riveren pedig nem emelek bele $3-at, mert annak az ég világon semm értelme nincs, főleg nem egy tipikusan nem fish számokkal bíró ellenfél ellen, akit még inkább csakk arra ösztökél ez a nyilvánvaló blocking bet, hogy a semmivel is rádemeljen. A riveren check, aztán ellenféltől, a timing telltől és a bet nagyságától függően call v. fold.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    lehet, hogy nem vagyok elég feszes, és túl optimista vagyok - eztmindig leírom, de szerintem ez a board és ez a játékmenet nem tartozik a parás AA-s boardok közé.
    ok, lenn van három szín, de úgy egyébként semmi különösebb sor draw, simán csak callolhat egy KQ-val, vagy AK-val. szerintem bővel vállalható a call a végén, bár a 3$-os emelésnek, ahogy kanrich is írta semmi értelme nem volt.
    szóval én ezt adnám, aztán ettől függetlenülpersze lehet, hogy nem jó játék, de pont tegnap dobattam egy AA-t az egyik barátommal élő partyn, de ott a boardon volt sorhúzó, flössdraw, és két Q is lenn volt. na egy olyan boardon már inkább dobom az AA-t, mint ahogy ő is tette (egyébként rosszul, mert blaffoltam szóval szerintem itt ezt easy viszed. de amúgy mi lett a vége? set vagy flöss? ennyit az optimizmusról.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    igazatok van, hogy (amire amr en is rajottem), hogy turnon kevset emeltem, es flopnal is...de ha a,mr igy alakult szerintem is dobni kellett, en eldobtam, az ellenfel 33mat valott....

    koszi a segitsget
    Utoljára módosítva: dawedawe által: 2008. 09. 14. 18:06

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Ez most olyan, mintha setmine-olni akarnál AA-val és csak divatból emelnél.
    Riveren 21-es potba meg 12-t örömmel meg kell adni overpárral.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most olyan, mintha setmine-olni akarnál AA-val és csak divatból emelnél.
    Riveren 21-es potba meg 12-t örömmel meg kell adni overpárral.
    mar az elejen elcsesztem flopnal is nagyobbat kellett volna emelni....

    ....

    riveren sztem jo dobas volt, mert az az elotti handek alapjan 99%ig biztos voltam, hogy verve vagyok.....(ha emg azijen esteekben ttudok dobni akkor osszesegebn tobb lovet sporolok mint nyerek.....)

    Waki nagyon jol leirta ophun, hogy hogyan lehetett volna tokeletesen lejatszani....

    ezt irta:
    "elegge felrejatszottad a partit. eloszoris, tolts fel 50-re

    flop teljesen standard, bar en potot hivtam volna a sok draw miatt.

    turnon nincs ertelme betelni, mert van showdown valuenk es a turn bettel inkabb bloffbe forditod at a handedet itt. a Kd mas helyzetben tokeletes lenne egy second barrelre (pl airrel), de sdvalue miatt itt potcontrollra jatszanek. tegyuk hozza, hogy itt tagnit ellen toljuk, aki nem fogja callozni a turn betet rosszabb lappal (valszeg). egy passziv-fish ellen valszeg 3 utcan keresztul vbetelnek, raise-re dobnam. [ha tenyleg airem lenne, es second barrellezni szeretnek, akkor a turn betsizingom is mas lenne. ($10-ra $4-t hivsz? wtf)]

    turn check/call eseten a riveren valszeg check/foldolnek egy ilyen nitty arc ellen.
    turn check/check eseten fel potot nyitnek a riveren (mivel azert van mibol valuet kihuzni), de raise-re szornek. (ilyen limiten es foleg ilyen jatekos nem fog riveren igy bloffolni, az fix)"

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Egyébként én úgy láttam, hogy backdoor jött le a 3 szín.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •