Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By titike2211
  • 1 Post By titcar

Téma: A sportfogadás, mint szakma - mr.blonde és varin volt vendégünk

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A sportfogadás, mint szakma - mr.blonde és varin volt vendégünk


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 10. 14.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    "Limitálni szoktak e (hogyan viselik az irodák hogy csak nyertek) ? Bónuszvadászat mennyire van képben ? Ha valaki befizet Varinhoz vagy MrBlondehoz (20eu /hó talán) és csak az ő tippjeit rakja meg folyamatosan az ajánlott egységekkel akkor havi vagy esetleg éves szinten hány egység profit a várható a legrosszabb esetben ?
    Üdv.

    Illetve utóirat: 6:3on több partneroldalt is reklámoztok ajánló linkkel, tudva lévő hogy a sportfogadó
    oldalak a veszteség után fizetnek jutalékot, akkor mégis miért is éri meg nektek vagy akadémiának reklámozni őket?" A kényesebb kérdésre a választ sajnos sikerült kikerülni... A podcasthoz annyit hogy pont nem az lesz a kevesebbet kockáztató és varianciakerülő aki kevés tippel dolgozik, hanem fordítva. Nagyobb mennyiségen előbb kijön a hosszútáv, mint a kevésen.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet titike2211 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Limitálni szoktak e (hogyan viselik az irodák hogy csak nyertek) ? Bónuszvadászat mennyire van képben ? Ha valaki befizet Varinhoz vagy MrBlondehoz (20eu /hó talán) és csak az ő tippjeit rakja meg folyamatosan az ajánlott egységekkel akkor havi vagy esetleg éves szinten hány egység profit a várható a legrosszabb esetben ?
    Üdv.

    Illetve utóirat: 6:3on több partneroldalt is reklámoztok ajánló linkkel, tudva lévő hogy a sportfogadó
    oldalak a veszteség után fizetnek jutalékot, akkor mégis miért is éri meg nektek vagy akadémiának reklámozni őket?" A kényesebb kérdésre a választ sajnos sikerült kikerülni... A podcasthoz annyit hogy pont nem az lesz a kevesebbet kockáztató és varianciakerülő aki kevés tippel dolgozik, hanem fordítva. Nagyobb mennyiségen előbb kijön a hosszútáv, mint a kevésen.
    "Limitálni szoktak e (hogyan viselik az irodák hogy csak nyertek)?"

    Dehogy csak nyerünk. Nincs ilyen sportfogadó és soha nem is lesz... upswingek, downswingek kísérik egymást, mint alighanem minden szerencsejátékban A limitálás elkerülésére vannak praktikák, illetve lehetőségek, de a legjobb, ha minél több lábon állsz és minél több irodánál fogadsz, lehetőleg ázsiai típusú bukiknál (fogadóknak a Pinnacle alap), illetve brókerirodáknál.

    "Bónuszvadászat mennyire van képben?"

    Nem nagyon szoktunk szerintem bonushunterkedni. Ez azért 10-15 éve sokkal jobban jelen volt a sportfogadásban, ma már se annyi lehetőség, se olyan jó bónuszok. Régen dobálták az irodák a 100€ first deposit bónuszokat, 2-3x-os rolloverrel. Ma már ezek ritkák, nem éri meg igazán.

    "Ha valaki befizet Varinhoz vagy MrBlondehoz (20eu /hó talán) és csak az ő tippjeit rakja meg folyamatosan az ajánlott egységekkel akkor havi vagy esetleg éves szinten hány egység profit a várható a legrosszabb esetben?"

    Erre lehetetlen válaszolni. Ha te az előző 100 cash game-eden 10% ROI-val futottál, akkor a következő 10-ben is hozod ezt? Pont ennyire könnyű ezt megválaszolni. mr.blonde jelenleg nem aktív a Logibeten, az én profilomat, számaimat, tippelési stílusomat meg lehet nézni. Persze nem én vagyok feltétlenül az etalon, nálam sok "józanabb" tippmester van. Én a saját szolgáltatásomat nem szoktam mindenkinek ajánlani, ahhoz ugyanis végtelenül türelem, nagy bankroll és a swingek megfelelő kezelése kell.

    "Illetve utóirat: 6:3on több partneroldalt is reklámoztok ajánló linkkel, tudva lévő hogy a sportfogadó
    oldalak a veszteség után fizetnek jutalékot, akkor mégis miért is éri meg nektek vagy akadémiának reklámozni őket?"


    Ahány iroda, annyi fajta deal tudtommal, de ez nem is a mi reszortunk A Hatháromnál azért dolgozunk, hogy edukáljuk a sportfogadókat, mindemellett igyekszünk átadni bizonyos jellegű sportfogadó szemléletet azáltal, hogy próbálunk elemezni, különböző speciális piacokat, fogadási eseményeket, tippeket bemutatni, amelyek mondjuk túlmutatnak az 1x2-n. Nincs másik olyan oldal, ahol ennyire sok tananyagot találsz a sportfogadásról magyar nyelven... Elég fura lenne, ha ezek szellemében nem azt szeretnénk, hogy nyerjenek a játékosok, amely finoman szólva is káros lenne a szakmai hitelünkre nézve

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 10. 14.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    köszönöm a választ! Még egy utolsó kérdés ha esetleg olvasod, logibeten ha valaki tippster akkor a tippjeit bármilyen áron adhatja és a logibet kap belőle % ot ? pl 100$ért adok egy tippet és abból mondjuk 10$ a ti jutalékotok, úgy megoldható ?
    varin likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet titike2211 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm a választ! Még egy utolsó kérdés ha esetleg olvasod, logibeten ha valaki tippster akkor a tippjeit bármilyen áron adhatja és a logibet kap belőle % ot ? pl 100$ért adok egy tippet és abból mondjuk 10$ a ti jutalékotok, úgy megoldható ?
    Jelenleg havi díjas előfizetéses modellben működik a Logi, illetve a legjobb tippmesterek között szétoszlik egy díjalap, a feliratkozószámtól függően. De úgy tudom, hogy elvileg van lehetőség olyasmire is, amit te írsz. De ezzel kapcsolatban az info@logibet.com címen valószínűleg pontosabb felvilágosítást tudnak adni. Illetve a "ti" szó nem megfelelő, mert én nem a Logibet vagyok, csak egy tippmester

  6. #6
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    kaputelefonnal vettétek fel?
    zo12345li likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •