Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás sick PLO Hi/Lo

    félelmetesen megütött a flop, nut low draw és top szett. itt már allin kerültünk. aztán magic törn miatt harmadolhattuk le az egészet...

    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    nagyon király ez a skin!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    tegnap baráti körben mi is omaha-hi/lo-ztunk. iszonyat jó játék.
    jó látni, hogy valaki tolja!!!

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet BenkiQB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    félelmetesen megütött a flop, nut low draw és top szett. itt már allin kerültünk. aztán magic törn miatt harmadolhattuk le az egészet...

    Nem is annyira a turn, inkább a három kézbe kiosztott A3xx a nagyon durva

    Amúgy Ps-n milyenek a PLO Hi/Lo tornák színvonala? Ongame-n két osztott pot megnyerése garantált pénzbejutás

    Szerintem ez a legjobb tornajáték (SHOE, HORSE még nincs kipróbálva)

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    HORSE-t is nagyon szeretem, de szerintem kicsit rossz a struktúrája. úgy értve, hogy 1 órán keresztül el lehet alibizgetni, de aztán mint a mennykő beüt a magas vakszint a limit holdem-részben, ahol csúnyán el lehet vérezni egy erősnek hitt kézzel, amely találkozik egy még erősebbel. múltkor ez volt. másfél órán keresztül ment a 8 fős, 10$-es horse sit and go, aztán egy csúnyán elvérzett QQ megpecsételt. szóval a stud és a razz részében annyira minimálban mennek az alaptétek sokáig, hogy a ténylegesen meghatározó része a HORSE-nak a limit holdem marad sajna bajna. pedig ált. pont azért szoktam horse-t játszani, hogy egy picit kikapcsolódjak a holdemből. de érdemes kipróbálni sok tekintetben többre viheti benne az ember ha nem csinál hülyeséget. lényegesen kisebb a luck-faktor. szóval türelmes, jó matematikai képességekkel rendelkező holdem cash game májsztereknek nagyon tudom ajánlani a horse-t is, illetve a stud típusú játékokat. akár a razzt is bár azt nem igazán szeretem.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    aránylag erős mezőny van starson hi/lo-ban. a madarak elhullanak az elején, őket akkor lehet megfogni mikor nincs low kassza. A2xx-szel már két alacsony lapos flopon szeretik tolni a népek.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •