Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Progery81 a Super MILLION$ Main Event döntőjében!

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Hát igazán sajnálom,hogy igy lett vége a játéknak.
    Sajnos ez nem az a döntő volt,ahol neked dobta a lapokat.
    Mindentől függetlenül gratulálok.
    Nagyszerű eredmény ez igy is.

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2021. 12. 11.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    több pénz mint amit Györgyi Krisztián nyert, szóval GG

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 04.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Gratulálok!

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 05. 30.
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Lapsivatag volt a vége, de gratula

  5. #15
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Ekkora lapsivatag mellett az is csoda, hogy eddig elmotoroztál, így sajnos nem volt benne több, a fegyelmezettséged két kiesőt és némi aprót eredményezett
    GRATULÁLOK!

    Nekem egyetlen parti kérdéses, amikor BU KTs-sel openraise/foldoltál shortstack-ként (SB Daniel Dvoress).
    A twitch-en is kérdeztem Luigi-ékat, hogy egy sima openshove nem jobb-e, vagy azt inkáb Ax-ekkel játszanád és ezzel (meg még mivel, QT, QJ?) balanszálod a QQ+, AK minraise-eket?

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    En nem lattam a leosztast, de pokerben van ugy, hogy rossz döntést hozunk , de ujra értékeljük a helyzetet es az eredeti terv helyet , ami folytatás lennne inkabb dobunk . Tegyük fel , hogy ip squeeze 88 es az UTG 6max asztalon 4 betel, mi nem folytatjuk csak azert , mert akkor hülye döntés volt a squeeze , hanem dobunk . Igy látatlanban olyan lehet a TK hand is, amit említettel

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 08. 21.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Polgári állásomat kérdezte Művészn0, vállalkozó, befektető vagyok, nincs klasszikus állásom.
    A KTs partira reagálva Flush67-nek, nem volt egyszerű a döntés. Luigi barátommal megbeszéltük előre a stratégiát, ami érintette a 66 preflop fold játékot is, az is rendhagyó move volt, egy sima versenyen, akár még egy sima döntő asztalon sem dobom el preflop, de itt huszonx bb-vel a suited connectorokkal, alacsony párokkal nem igazán előnyös all in kerülni, a KTs-el annyi volt a cél, hogy hátha sikerül egy óvatos vaklopás. Az all in meg se fordult a fejemben. A durva payjump miatt nem jó élmény összetolni ezt a lapot mondjuk egy A5s-el, és otthagyni a versenyt. Így utólag mondhatnám azt is, hogy láttam a TT-et a kezében Köszi mindenkinek a szurkolást és a gratulációkat is!
    szroli and Flush67 like this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ekkora lapsivatag mellett az is csoda, hogy eddig elmotoroztál, így sajnos nem volt benne több, a fegyelmezettséged két kiesőt és némi aprót eredményezett
    GRATULÁLOK!

    Nekem egyetlen parti kérdéses, amikor BU KTs-sel openraise/foldoltál shortstack-ként (SB Daniel Dvoress).
    A twitch-en is kérdeztem Luigi-ékat, hogy egy sima openshove nem jobb-e, vagy azt inkáb Ax-ekkel játszanád és ezzel (meg még mivel, QT, QJ?) balanszálod a QQ+, AK minraise-eket?
    Milyen twitch ez, ahol Luigi szakért?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •