Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Team Hero Omaha hand review óra MrRabanne-nal

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Team Hero Omaha hand review óra MrRabanne-nal


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    "engedélyt kapott"

    póker meg a szolgalét...

  3. #3
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet trboo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "engedélyt kapott"

    póker meg a szolgalét...
    Senkire nincs rákényszerítve, hogy részt vegyen egy oktatásban. Mindenki játszhat önállóan nyugodtan a tudásszintjének nem megfelelő limiteken. Sokan örülni fognak ennek.
    Stali44 likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Pont úgy hangzik ez a mondatod,mintha egyébként nyakörv nélkül ne lehetne racionálisan eldönteni,hogy versz-e egy limitet,vagy sem a bankrollmanagmented alapján. Elárulom,lehet.

    Emellett lehet fejlődni a neked megfelelő ütemben,ha napi 5 perc van kedved,akkor annyit,ha 10 órát,akkor annyit.Vagy 4 hónapig félretenni a pókert,ha pici feltöltődésre vágysz.

    De legyen Pistike most boldog,mert engedtetek a pórázon 5 centit

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet trboo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont úgy hangzik ez a mondatod,mintha egyébként nyakörv nélkül ne lehetne racionálisan eldönteni,hogy versz-e egy limitet,vagy sem a bankrollmanagmented alapján. Elárulom,lehet.

    Emellett lehet fejlődni a neked megfelelő ütemben,ha napi 5 perc van kedved,akkor annyit,ha 10 órát,akkor annyit.Vagy 4 hónapig félretenni a pókert,ha pici feltöltődésre vágysz.

    De legyen Pistike most boldog,mert engedtetek a pórázon 5 centit
    Egyáltalán nem mondtam, hogy nem lehet. De szerintem egy oktatásban teljesen normális, hogy az edző okézza, hogy készen áll-e egy játékos, mert egyszerűen sokkal nagyobb tapasztalata, rálátása van. Egy oktatásban is az a cél, hogy minél magasabb téten minél nagyobb nyerő legyen egy játékos, senki nem lesz szívatva, és visszatartva egy nagyobb limittől. Ha egy játékos jól halad egyedül, akkor teljesen felesleges oktatáshoz csatlakozni, abszolút egyetértek. De sokaknak meg értékes ez, ezt is el kell tudni fogadni. Saját példa, én meló mellett nem jutottam volna fel NL100-ra oktatás nélkül, mert már nem lett volna energiám oktatási anyagok után kutatni, és lutrinak éreztem volna azt is, hogy mondjuk megveszek egy videópakkot X összegért, aztán ki tudja, használ-e. Lehet, ha elkap egy hosszabb rossz széria, elbizonytalanodom egyedül, és akár abbahagyom, azt mondom, nem megy ez nekem.

    Az edzőim eredményeit ismerem, bízom bennük, és nekem fontos, hogy akár napi szinten lehet őket keresni. Nekem bejön, hogy közösség van, vannak olyan játékosok, akik hasonló téten vannak, és lehet velük dumálni, és motivál, hogy ne maradjak le tőlük fejlődésben. Nem érzem magam rabszolgának, inkább egy tök jó, összetartó pókeres baráti közösség tagjának. De van olyan játékos is, aki teljesen jól elboldogul egyedül is, persze, és azzal sincs semmi baj, sőt tiszteletre méltó.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 01. 12.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    engedélyt kapott az nem jelenti azt hogy rabszolga ember... szabad, bármikor kiléphet ha akar de a befektető hagy döntse már el hogy milyen limitbe fektet be. Rabszolga akkor lesz valaki ha nem tud egy oktató csoportot ugródeszkának használni...
    kohagyma and kukiszabi like this.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Én beszeltem Aronnak , Plo100jatszok most , gondoltam jó lenne fellepni plo200 , mar fel -fel nezek , de nincs hozzá tuti roll , kiderult , hogy ez nem is backing . Rollt nemadnak ! Oktatas van , es sajat roll kell , tehat kell hozza 30k 200 ra es ha nyerek 10k leadhatok 3-4000 , ha bukok 10 akkor az en penzem uszott lol

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nekem bejön, hogy közösség van, vannak olyan játékosok, akik hasonló téten vannak, és lehet velük dumálni, és motivál, hogy ne maradjak le tőlük fejlődésben. Nem érzem magam rabszolgának, inkább egy tök jó, összetartó pókeres baráti közösség tagjának.
    De szépen hangzik ez a mese. Kár, hogy 25-50% fee mögé van rejtve a story.
    Gondolom ugyan ilyen szép és jó lenne akkor is, főleg a backingeket szervezőknek, ha a játékosok backingtől függetlenül tudnának ugyan ilyen vidáman, kubaya-t énekelve kézen fogva közösségben élni....ja nem, mert a közösségek ellehetetlenítése a backingek érdeke, hogy a közösség csak csapaton belül legyen, ahonnan mindenki fizeti a sápot, és nagy közös igahúzás megy. És minden féle "tudás áramlás" leáll ott, hogy mindenki áramoltathatja a tudását a csapaton belül amiért mind ugyan úgy megfizettek, de véletlen se tudja meg senki kívülről a protokolokat, procedúrákat és legalapabb dolgokat se XD
    Ilyen egy egészséges community. A legnagyobb szóvivőik mindig reklámozzák és valahogy mindig ők egyben a legnagyobb $$$ élvezői is. Igazi humanitáriusok vagytok mind!

    Kilépni is kilehet bármikor, csak győzd megfizetni azt a pár tízezer dodót ami a szerződésbe van XD (mondjuk nem értem aki kilép miért fizetne, mert semmi jogereje nincs, max fél hogy megkeresik aztán)
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 01. 13. 19:10
    SzolnokArca likes this.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 10. 19.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mr.Rabanne-tól kérdezném hogy csoporton kívül van e lehetőség órát venni tőle.?A részleteket privátban megbeszélnénk!

    Köszönöm

  10. #10
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Gizdalord eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De szépen hangzik ez a mese. Kár, hogy 25-50% fee mögé van rejtve a story.
    Gondolom ugyan ilyen szép és jó lenne akkor is, főleg a backingeket szervezőknek, ha a játékosok backingtől függetlenül tudnának ugyan ilyen vidáman, kubaya-t énekelve kézen fogva közösségben élni....ja nem, mert a közösségek ellehetetlenítése a backingek érdeke, hogy a közösség csak csapaton belül legyen, ahonnan mindenki fizeti a sápot, és nagy közös igahúzás megy. És minden féle "tudás áramlás" leáll ott, hogy mindenki áramoltathatja a tudását a csapaton belül amiért mind ugyan úgy megfizettek, de véletlen se tudja meg senki kívülről a protokolokat, procedúrákat és legalapabb dolgokat se XD
    Ilyen egy egészséges community. A legnagyobb szóvivőik mindig reklámozzák és valahogy mindig ők egyben a legnagyobb $$$ élvezői is. Igazi humanitáriusok vagytok mind!

    Kilépni is kilehet bármikor, csak győzd megfizetni azt a pár tízezer dodót ami a szerződésbe van XD (mondjuk nem értem aki kilép miért fizetne, mert semmi jogereje nincs, max fél hogy megkeresik aztán)
    Én is sajnálom, hogy már nem úgy működnek a dolgok, mint régen, amikor szabadon áramlott a tudás. Ennek az Akadémia volt az egyik fő felülete. Sajnos a backingek megjelenésével ez valóban megszűnt, ezért gondoltuk úgy, hogy ha a fórum szakmai vonalának felpezsdítésére nincs mód - voltak erre törekvéseink, pénzt is áldoztunk volna rá, de úgy sem ment -, mert mindeki félti a tudást, akkor inkább mi is létrehozunk egyet. Mindenesetre eskü meghívlak egyszer egy csapatépítőre, és nézd meg saját szemeddel a TH backinges "kiszipolyozott" játékosokat. Leírhatod blogban is, mekkora kínokat élnek át.

    Idézet EuroSuperPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én beszeltem Aronnak , Plo100jatszok most , gondoltam jó lenne fellepni plo200 , mar fel -fel nezek , de nincs hozzá tuti roll , kiderult , hogy ez nem is backing . Rollt nemadnak !
    Így igaz, az MTT-t leszámítva CFP (coaching for profit) dealjeink vannak, mindenkinek elmondjuk az első beszélgetésen, mi az ajánlatunk, és akinek ez oké, csak azokkal megy tovább a felvételi. Kivételes esetekben adunk stakinget is. Mindig adunk próbaidőt is, ki lehet próbálni, mit ad a képzésünk, ha valaki ezt követően nem akar maradni, akkor nem marad. Erre egyébként még nem volt példa, azt viszont elmondhatom, hogy a lejáró szerződésű játékosaink szinte mindig hosszabbítanak - CG-ben 2 éves dealjeink vannak. Nekem ez mond sokat arról, hogy milyen a képzésünk.

    Idézet EuroSuperPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha bukok 10 akkor az en penzem uszott lol
    Ha stakingben buksz 10k-t akkor is a te pénzed úszott, hiszen ez mu, vissza kell fizetned. Aki nem fizeti/játssza vissza a mu-t, az scammer. A staking egy kölcsön. Vedd úgy, hogy mi csak kivételes esetekben adunk kölcsönt, cserébe nincs ráverve a dealedre 10-15%.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2022. 01. 13. 23:03

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •