Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Figyelem - a GGPoker minden partnerénél visszavonta az affiliate race-eket!

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 01. 02.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Nem akarok uncsi lenni (de lehet az leszek), tudom, hogy sokan láttátok már az alábbi blog-cikket, de ha a GG felmerül valamiért mindig ide futja ki magát a beszélgetés (bwin esetében miért nem?), és hátha még valaki mégsem látta közületek.
    https://pokerarcok.hu/2022/01/21/leb...line-pokerben/ (bővítve)
    Utoljára módosítva: Avanindra_Dawedawe által: 2022. 02. 03. 16:56
    Gizdalord likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Avanindra_Dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok uncsi lenni (de lehet az leszek), tudom, hogy sokan láttátok már az alábbi blog-cikket, de ha a GG felmerül valamiért mindig ide futja ki magát a beszélgetés (bwin esetében miért nem?), és hátha még valaki mégsem látta közületek.
    https://pokerarcok.hu/2022/01/21/leb...line-pokerben/ (bővítve)
    Én még nem láttam thx!
    Na ez tökéletes lesz egy blog posthoz. Akkor erről írok bővebben már úgy is ezer éve nem írtam és ez legalább pokerhez releváns.
    Avanindra_Dawedawe likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Rájöttem h mégse írok róla mert levezette XD Azt hittem terem védős cucc lesz az első pont alapján aztán mondom erről akkor mar nem ide irok hanem magaméba, de nem nagyon kell.

    Szerintem full egyértelmű. Ezelőtt is buktak már le csalással, eztán csak szofisztikáltabbaká válnak azt csá.
    Axe and Avanindra_Dawedawe like this.

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Természetesen megértjük, hogy a GGPoker váratlan, drasztikus döntése sokatokat nagyon negatívan érint, mi magunk sem örültünk neki - de sajnos többszöri egyeztetés után sem változtattak rajta.

    Az eredeti kommunikáció alapján úgy tűnt, hogy a hálózat egyik termében sem lehet ilyen jellegű promóciókat futtatni, azonban azóta kiderült, hogy (egyelőre*) a Natural8 és a BetKings esetében nincs ilyen megkötés. Azt javasolnánk, hogy aki teheti regisztráljon a két skin valamelyikébe, mert itt több lehetőségünk van extra előnyökben részesíteni a játékosainkat.

    *elképzelhető, hogy a jövőben a hálózat további skinjei is hasonló lépésre kényszerülnek majd. Mint ismert, tavaly egy hasonló helyzetben a GGPoker skin már februártól megtiltotta a rake chase típusú promóciók futtatását, de a többi skinen abban a hónapban még elérhető volt a promó. Viszont hamarosan ők is bejelentették, hogy náluk sem megengedett már chase szervezése.

    Emiatt tehát benne van a pakliban, hogy a közeljövőben a többi skin is letiltja majd a rake race-eket, addig azonban mindenképpen próbálunk majd itt extra ajánlattal szolgálni nektek. A GG hálózatban általában sok tényezős az egyenlet, nem mindig vannak általános igazságok, így azt javasolnánk, hogy a felmerülő kérdéseitekkel keressétek az ügyfélszolgálatunkat!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •