Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Már elérhető a High-Stakes Poker 9 a PokerGO-n

  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Lol, en csinálok magamból bohócot...

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2021. 06. 16.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Valakinek van tippje, hol találom ingyen?

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gizda, nem az a gond, hogy leírod a véleményedet, hanem hogy elvárod hogy más is azt gondolja amit Te. Ha pedig valaki nem ért egyet azokkal az érvekkel amelyeket felsorakoztatsz, akkor azzal valahogy nem tudsz kiegyezni. A racionalitás még emberek között is lehet eltérő, két hasonlóan gondolkozó ember sem feltétlen jut ugyanarra a konklúzióra mindig. Nem kell mindig mindenkit meggyőzni az igazadról, néha engedd el, take it easy. Nem az én tisztem, hogy kielemezzem a pszichédet, s abszolút normális hangnemben (és csöppet sem bántóan) mondom azt, hogy úgy érzem eszéletlen feszkót teremtesz meg magadnak ezzel a folyamatosan "mások fölé akarok kerekedni az érveimmel" attitűddel. Azért mondom ezt, mert néha magamon is észreveszem ezt a viselkedést, és tudom hogy olyankor nem egyszerű velem sem beszélgetni, normális építő diskurzust folytatni.

    S hogy ne legyek teljesen off: számomra aki tartalmat gyárt (s legyen az tényleg bármi), azt soha nem fogom elítélni azért mert pénzt kér érte. A piac úgyis megmondja, hogy van-e rá igény vagy nem. Ha a témát pedig a morális oldaláról nézzük, a szórakoztató-iparban nem igazán hiszem hogy beszélhetünk eleve morálról. Nem a tartalom diktálja az igényt, hanem az igényt elégíti ki a tartalom. Szerintem ez lényegi különbség.
    Az egyetlen problémát ott látom avval, hogy " a piac megmondja, hogy van-e rá igény" hogy mérhetően volt igény rá, utána elzárták a csapot, és igény volna rá a továbbiakban is, de lehetőség nincsen csak ha perkálsz és magyar szinten szerintem 6k/hó elég kemény egy ilyen dologért, főleg ha az összes többi TV/entertainment service-el hasonlítod össze.

    Ha úgy nézne ki a market, hogy van póker, meg van "minőségi póker" előfizetéssel, akkor azt mondanám, hogy a market el tudja dönteni mit szeretne.

    Szerintem itt nincs döntés helyzet, mert vagy fizetsz vagy elmehetsz az anyádba XD

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Én úgy értettem az igény szempontjából, hogy van-e igény rá akkor is ha adott esetben fizetni kell érte. A piac ezt megválaszolja magától.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy értettem az igény szempontjából, hogy van-e igény rá akkor is ha adott esetben fizetni kell érte. A piac ezt megválaszolja magától.
    Értem, hogy így értetted de ez nem piac válaszol meg bármit is szerintem, mert egy piacon van választék.

    Ha ők lelakatolnak minden pókert, és tudnak az előtte levő nézők számának csupán a 10%-val üzemelni hasznot termelve, akkor a poker lakat alatt lesz, az igény ott lesz ami kielégületlen marad, alternatíva nem lesz és a 10% aki előfizet nyereségessé teszi nekik a dolgot és lehet mondogatni, hogy van rá igény, meg sikeres és nyereséges, csak épp a potenciális fogyasztókhoz nem jut el. Ez a cégnek aki a monopóliumból hasznot húz csöppet sem akadály, viszont amiből hasznot húz, a pókeres társadalom fizeti meg a levét.

    Welcome to "capitalism" feeling.

    Szerintem nem ez a "piac" működése. Ezért írtam, hogy akkor lenne piac ha lenne alternatíva.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    én még mindig a szolgáltató szempontjából beszélek, és igen, abszolút igazad van, capitalism as its finest: ha nekik az az adott esetben tegyük fel 10% potenciális fizető/néző behoz nekik annyi bevételt, hogy megérje továbbra is tartalmat gyártani, akkor ezt fogják követni. ha pedig nem, akkor át kell gondolkodni a stratégiájukat (pl. lejjebb vinni az előfizetési díjat). s igen, az igény olyan értelemben ott van a potenciális nézők oldaláról, hogy szívesen megnéznék az adásokat ingyen (esetleg olcsóbban), de itt a képletbe bejött már az előfizetés, s én már erről az új szituációról beszéltem amikor az igényről beszéltem.
    Utoljára módosítva: Arsen által: 2022. 02. 28. 13:56
    Gizdalord likes this.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Én eddig nagyjából csöndben hallgattam/olvastam minden gizdás posztot/kommentet, és ami durva, hogy az írásainak nagy többségével abszolút egyet is értettem. Eddig a pontig, ugyanis én sem gondolom, hogy ennek ingyenesnek kéne lennie. Tartalmat generált a PokerGo, időt/pénzt tettek bele, jogosan várják el, hogy vissza is csepegjen valami a befektetésükért cserébe.
    Az előfizetésük valóban húzósnak mondható a mai streaminges világban, és én sem fzetnék elő rá, pláne, hogy időm se lenne nézni. Mindenesetre azért egy-egy részbe belepillantanék, csak ennyiért nekem nem éri meg.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én eddig nagyjából csöndben hallgattam/olvastam minden gizdás posztot/kommentet, és ami durva, hogy az írásainak nagy többségével abszolút egyet is értettem. Eddig a pontig, ugyanis én sem gondolom, hogy ennek ingyenesnek kéne lennie. Tartalmat generált a PokerGo, időt/pénzt tettek bele, jogosan várják el, hogy vissza is csepegjen valami a befektetésükért cserébe.
    Az előfizetésük valóban húzósnak mondható a mai streaminges világban, és én sem fzetnék elő rá, pláne, hogy időm se lenne nézni. Mindenesetre azért egy-egy részbe belepillantanék, csak ennyiért nekem nem éri meg.
    Én se azt mondom, hogy ennek kéne ingyenesnek lennie.

    Nekem elég lenne, ha azok a dolgok megmaradtak volna úgy ahogy voltak azelőtt a TV-kben (nem itthoniban)

    Az a bajom, hogy nincs alternatíva. Az a bajom, hogy mindenki aláírta az exkluzivitást mert jó rövidtávú biznisz a hülye pókert futtató cégeknek.

    Az nem tetszik, hogy volt csomó jó dolog arra rátelepedett, rárakta a saját fejlesztését és nincs más. Nem egy saját dolgot hozott létre, hanem lelakatolta az addig elérhetőt.

    A pokerGo-t nem azert utalom mert fizetni kell érte, hanem azért mert a létezésével megtiltja bármilyen alternatív tartalom létezését az egész pókeres világban. Leszámítva a vlogger yt cuccokat, amik néha nem rosszak de nem globális képet alkotnak és CG mind.



    Ps: hallatlan lehet számos embernek, miszerint van olyan aki egyetért velem XD
    Általába csak azok írnak akik nem értenek egyet és egyetértésnél meg semmi, aztán jönnek a komment matyik, h "nézd már meg mindenki ellened van nemlátodhogyhülyevagy"
    Utoljára módosítva: Gizdalord által: 2022. 02. 28. 14:21

  9. #29
    Fanatikus tag SzolnokArca avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 20.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Valaki tud valami tippet adni, hogy honnan lehet letölteni INGYÉ a wsop main eventek közvetítéseit? Régebben fent voltak ncore-on?! Ha csak pokergo-n lehet megnézni, az mennyibe fájna per évad? Köszi a választ!!!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •