Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 45 (45) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Megújult a Team Hero Holdem - szomorú és örömteli hírünk is van!

  1. #41
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Atton/bostef gyanú
    Smasszer and Gizdalord like this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet rtrdshr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem arról van szó h mindent külsőségekben kell hordani mint a romák.
    De azért a nagypapi lelakott bútorai ami nem is a tied azért elég gáz. A régiség nem = a lelakott bútorral. Fel lehet őket újíttatni. Régi verda. Nem kell 10+ millás kocsival járni, de azért 1 milliós kocsit hadd ne irigyeljem tőled. Így ismeretlenül az ember ilyenekre fogja alapozni hogy akkor hogy is mehet neked. Mindezt 35 évesen kb. erre legyek irigy? besárgultam képzeld.

    Persze tudom nálad az aranytömbök állnak a szekrényekben. Azért elég neked havi 100 ezer bevallásod szerint. Aztán jön ez az én mindent tudok attitűd amivel a bibi van nem az igénytelenséggel és az ellentmondásokkal"

    "most kezdődik a dolgok fejlesztése lassan 2 év poki után"
    Ez is megérne pár misét. pókereztél az "aranykorban" majd rájöttél hogy nem neked való gondolom nem ment...végül tanári pályára mentél mert fontos volt hogy értéket teremts amit saját bevallásod szerint azért hagytál abba mert nem fizetett jól. mi van? ez aztán ***** nagy meglepetés lehetett hogy egy tanár nem keres jól. a többi összefüggéstelenséget a dologgal kapcs nem írom le.

    közösen élve barátnőddel 7 év után lett annyi pénz hogy hozzáfogjatok felújítani.

    "de asszem en nem ebbe tartozom bele, de hát úgy se fogom tudni neked bebizonyítani." egy grafikont pl betehetnél. mert tudom téged nem érdekel ki mit gondol azért írogatsz oda mindenhez.


    "meg visszakapcsolt minden white magic skillem"
    Igen a fehérmágiád... mindezt leszűrve 2 hét mintájából. Ennyit sikerült a pókerből tanulnod x év alatt, hogy pár száz leosztásból upswingben ilyen következtetéseket lehozz.

    " ui.: Hogy van az, hogy amikor te hasonlítod a csövi pokereseket az átlaghoz, az rendjén van, de amikor én hasonlítom a már azért sikeresnek montható pokisokat az átlaghoz akkor az meg már nincsen jól? Check your double standards mate! "
    ezt pofáztam neked hogy minden attól függ kihez hasonlítod. De valóban a póker meglátásom szerint tipikusan az a szakma ahol a piramis tetején állók keresnek jó pénzeket. Hasonlattal leírva mint a legtöbb mtt kifizetési struktúrája. mashol is ez van de nem ennyire

    "De akik így gondolkodnak legalább lekezelhetően érezhetik hamis felsőbbrendűségüket és vallhatják magukat "igényesebbnek" vagy nézhetnek rám megvetően, hogy milyen "igénytelen" vagyok."
    mert te aztán a lelakott lakásodban , zsíros hajjal kinyúlt pólóban aztán felsőbbrendűbb vagy.
    ...kicsit elegem lett azt illedelmes fajta írkálásból amit magamra erőltetek miközben te meg fikázol ezért úgy reagálok ahogyan te állsz a pókeresekhez itt az irkálásod során, szal feszísd szét a segged mert érkezik a lónak a ****a!...

    De vágod. Hogy akkora magabiztossággal mondod az idiótaságot, hogy nem tudom, hogy egy párbeszédbe vagyunk-e egyáltalán.

    A kocsim akkori értéke amikor vettem (kaptam? nyertem?) kb 2-2.5misi volt, csak hogy gyorsan rendbe rakjak valamit egy cáfolhatatlan ténnyel.

    Ki a tököm vagy, hogy megmondd, nekem milyen bútort kell elfogadnom funkcionálisnak meg milyet nem? Azon kívül, hogy leírtam, hogy a nappali is upgradelve lesz, pont egy szekrénnyel nekem, a régi ezer éves könyvespolc direkt meg lesz őrizve mégpedig azért mert semmi közöd hozzá.
    Ki a halált érdekel, hogy szerinted mi érték meg mi nem? Illetve pontosabban, ki a halált érdekel az, hogy majd te megmondod másnak, hogy annak a valakinek mi az érték meg mi nem. Takarodjál már!

    Senki nem mondta, hogy bármit irigyelj tőlem. Ez a te hülye üldözési mániád, hogy a pókeresek villogni akarnak, meg irigyeltetni a szarjukat. Veled ellentétben elég látványosan csinálom a direkt nem irigylésre méltó (anyagi/luxus szempontból) életvitelt. Leszarom, hogy mit irigyelnek, vagy mit nem tőlem. Én a boldogságomat nem ebből származtatom veled és sokakkal ellentétben.

    Az, hogy te a leírtak után is, ilyen látványszarságokra akarod alapozni egy pókeres sikerességének valóságát, nagyon durván naívságra utal, vagy hogy úgy mondjam, eléggé háttal ülsz az asztalnak. Itt te vagy az aki keresni akarsz valami indokot amire irigy lehetsz, és mivel nem találsz ezért levonod a következtetést, hogy nincs is itt semmi, hogy ettől jobban érezd magad a nyomorodban, megvetésedben akármiben. Mert nyilván amit te nem látsz az nincs is


    "persze tudom nálad az aranytömbök állnak a szekrényekben. Azért elég neked havi 100 ezer bevallásod szerint."
    Összekevered amikor azt írtam, hogy tanárkodással, ha meg tudnék spórolni havi 100k-t elégedett lettem volna. De hát miért is várnám el, hogy bármibe pontosat állítasz. Tényleg olyan vagy mint a legtöbb szofisztikáltságot álcázó troll. Állítod a telibe kamut, és meggyőződésből mondod a ****ságokat. Hatalmas vagy.

    Amúgy ha már keeping it real. Nem az volna tényleg az igazán irigylésre méltó, ha valaki 100k-ból boldogan meg tudna élni?! A ténye, hogy ezt az álltalad félreértelmezést is át tudod tekerni lenéző beszólásba csak rávilágít, hogy mekkora véglény vagy! Hát mekkora király az az ember, mekkora a szabadsága, aki havi 100k-ból boldogan tud élni! A világ összes pénzét összehordhatnád se lennél soha a közelébe annak a mesternek aki 100k-ból boldogan tud élni!

    "Ez is megérne pár misét. pókereztél az "aranykorban" majd rájöttél hogy nem neked való gondolom nem ment." persze, hogy ezt gondolod, mert a kis nyomorult tévképzet világodba mindent úgy rendezel be, hogy a saját egód kielégítsd és így jókat tudsz röhögni a markodba a nyomorék pókereseken XD hisz a fejedbe a pókert csak az hagyja abba aki megbukott benne. Te szánalmas féreg te!

    "a többi összefüggéstelenséget a dologgal kapcs nem írom le." ezt úgy érted, hogy a ténye, aztán, hogy tanárkodás után másfél év alatt összeszedtem annyit online robotból, úgy hogy előtte csak az aranykorban pókereztem, kihagytam 6 évet és semmit nem értettem az online pokerhez meg a GTO-hoz, hogy lakást lehet felújítani belőle kognitív disszonanciát okoz és ezért nem tudsz rá mit reagálni mi?!

    "közösen élve barátnőddel 7 év után lett annyi pénz hogy hozzáfogjatok felújítani."
    igen mert 6 évig nem kerestem pénzt amiből lehetett volna félrerakni. Lassan csak felfogod b+! Azt meg, hogy a párom mennyit keres, mire költ, dolgozik-e, fiú e vagy lány meg aztán végkép semmi közöd.

    "egy grafikont pl betehetnél"
    Be. De ki a ***** anyám vagy te, hogy grafikonokat mutassak egy senki csicskának aki ócsárolja a pókereseket. Felőlem megdögölhetsz abba a hitbe, hogy egy csöves senki vagyok. Az én létezésemet a te véleményed semmiben nem igazolja, vagy változtatja. És amúgy is mit kezdenél vele?! Látnád, hogy mondjuk 1 hónap alatt 5k játékon hoztam 13 chip/game-et gg-n. Ráadásul ott még nick name sincs ******* mert "hero" mindenki. Hát te lennél az első aki beleköt!!!
    Amúgy is mihez kezdesz vele?! Ha beszarsz ezt akkor se tudod lefordítani $számokra *******, mert annyi minden más tényezője van, ami játékosról játékosra full más. Ez a 13 chip lehet 2k$ is meg 20k$ is kb ugyan azon a ***** téten. Hát takkkkaroodjál már innen!


    "Igen a fehérmágiád... mindezt leszűrve 2 hét mintájából. Ennyit sikerült a pókerből tanulnod x év alatt, hogy pár száz leosztásból upswingben ilyen következtetéseket lehozz."
    De látod ez megint csak a te csökkent értelmi szinteden van így. Hogy azt feltételezed, a fehérmágiám azért érzem működőnek, mert az elmúlt 90 órányi pókerben nyertem. Rá se kérdezel! Defacto tény XD. Takkkarrodjál már tényleg!! Semmi köze nincs annak, hogy nyerek-e vagy vesztek, hogy ***** nagy spot on readjeim vannak embereken állandó jelleggel, még olyankor is sokszor amikor partiba se vagyok. Hát nem veszed észre, hogy lassan nem csak az orrod a piros, de a hajad is szivárványszínű?!
    (amúgy legpesszimistább számlálással is 2880 leosztás, de gondolom sokat tudsz a varianciáról, és instant vágod, hogy mi a különbség 5k live meg 2 millió online leosztás között)


    "ezt pofáztam neked hogy minden attól függ kihez hasonlítod. De valóban a póker meglátásom szerint tipikusan az a szakma ahol a piramis tetején állók keresnek jó pénzeket. Hasonlattal leírva mint a legtöbb mtt kifizetési struktúrája. mashol is ez van de nem ennyire"
    Érdekes kijelentés annak fényében, hogy fogalmad sincs róla mennyit keres egy félsikeres, meg egy sikeres pokeres. De te nyilván jobban tudod. Sőt azt is kijelented, hogy ellentétben a való élettel, mert a póker ugye nem az, ott sokkal kevésbé top heavy a payout. HAHAHA. Bobby Cotic felröhögött a Yahtján!
    "In 2020, CEOs of the top 350 firms in the U.S. made $24.2 million, on average — 351 times more than a typical worker"
    Szólj majd ha ekkora a gap egy top top player poker earnings-je és egy simán csak "szar senki ebből megélő reg" között. LoL!
    Az a legnagyobb tényleg, hogy úgy mondod, hogy közben gráfokért sírsz, mert nem tudod ki mennyit keres.

    "mert te aztán a lelakott lakásodban , zsíros hajjal kinyúlt pólóban aztán felsőbbrendűbb vagy."
    Nem kicsit! És ez a durva. Mi lenne ha ezekre is adnék. Megvakulnál a fényemtől!

  3. #43
    Idegen
    Csatlakozott
    2022. 04. 10.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Az álításod próbáltam tételesen cáfolni h miért nem vok irigy. kutyát nem érdekelné, mit hordasz, hol laksz azért nyilván nem ***** gáz az életed pusztan nem vmi amire tipikussan azt mondana az ember hogy uh ez az almom.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Értem. nekem nem így jött le. Írásba nem jó ez a fajta dumalgatas sajna

  5. #45
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A témát személyeskedés miatt lezártuk.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •