Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (95) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás Hova érdemes regisztrálni?

    Sziasztok!

    Mivel úgy néz ki az everest benyelte nem kevés pénzemet mert elég sok adatom ugyanaz mint fateromé aki ott tolja és hiába írok nekik, hogy adatokat eggyeztessek így felmerült bennem, h hagyom az egészet és lenyelem a békát, meg a dollárjaimat amit oda utaltam és keresek egy másik poker termet...

    A gondom csak az, hogy megszoktam már az everestet és hasonlóan sokat látogatott oldalt keresnék ahol ugyanilyen normális az "osztó program" ill. lehet asztal méreteket állítani, de nem úgy mint pl a besten vagy a nextpokeren, hogy alig látni az asztalokat, hanem mint az everesten ahol több féle méret is van így simán ki tudtam rakni belőle 4et 1 képernyőre és jól lehetett látni.

    Kérlek titeket, hogy osszátok meg velem és másokkal is, hogy milyen (az everesthez) hasonló alternatívák léteznek.

    Előre is köszi

    Gordon

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Mosoly

    mégvmi... az sem árt ha kicsit aktívabb az ügyfélszolgálata mint az everestnek és ha van magyar emberke aki foglalkozik az ügyféllel ha ügyes bajos gondja van.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Az rng-t ne nézd, az ugyanaz. a kliensek közül pedig az everesté talán az egyik legrosszabb. Ha csak itt az oldalon körülnézel, sok jó ajánlatot találsz. Bonuszválasztásnál fontos lehet, hogy milyen téten, hány asztalon, sh vagy fr, s mennyit szoktál játszani.Mert őpl. ha sokat, s mondjuk NL50-en, akkor az ipokeres termek közül jó választás lehet a noiqpoker a bonuszrakebackrake race kombo miatt. Ha csak kevesebbet, akkor a chilinek ugyanebben a halozatban jobb a bonusza.
    s még rengeteg lehetőség van. Pl. a Cake-t is dícsérik, bonusz+RB, de ott nem használhatsz HUD-ot pl.
    Amugy én most kezdtem el játszani az Everesten, s én a helyedben nem hagynám ezt a pénzt/termet ott, elég gyenge a mezőny.

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Bocsi, nem vádaskodni akarok, de ez a sztori kicsit úgy hangzik, mintha faterod nevében reggeltél volna, amikor még nem töltötted be a 18-at, most meg hogy esetleg betöltötted, reggeltél egy saját számlát is, amit kiszúrtak, és ezért zárolták a számlád...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    amugy ha meg igy is van, miert zarolnak a szamlajat, papiron a fater jatszott ott, bekuldi a szemelyi masolatot, meg ilyenek
    az everest honnan veszi h tenyleg egy ember regisztralt, egy csaladban tobbenen mar nem is jatszhatnak egy teremben, mert biztos csalok?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    laza 32 evemmel ez nem valoszinu... szal akkor azt mondjatok a noiq sem rossz? igazandibol nekem az kene, h sok jatekos legyen normalisan latszo, nem tul kicsi ablakokkal ha 4 asztalon tolom es normalis, realis legyen az osztas ne legyenek inrealis osztasok mint pl a mermaid ahol minden 3. leosztasban vkinek sora vagy szine van..

    sry az ekezetek hianya miatt, de telefonomon meg nincs Magyar nyelv

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ha csak 4 asztalon jatszol, s nem NL2-400-on ), akkor ne a Noiq-ra menj, mert nem sok babér terem a raceben. inkabb a chilit ajanlanam, mert ott önmagaban is jo a bonusz.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    a masik bajom az everestel, h semmifele emailt sem kaptam meg toluk, a problemammal kapcsolatban es szerintem azert minimum meg kene nekik magyarazni, h mi miert tortent es a tovabbiakban mi lesz...

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    en azert nem mondanek le a lovemrol, meg ha tetszik a terem akkor tovabb nyomnam itt

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    nyomnam en ha beengedne, vagy vki az everestrol az ugyfelszolgalaton venne a faradtsagot, h valaszolni

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •