Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (54) összesen
  1. #1
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás microstakes coaching.

    sziasztok.

    magyarországon nincs nagy divatja ennek, de én azért bepróbálkozok vele, valahogy kényszeresen okíthatnékom van, szivesen adnék tovább dolgokat.

    nem én vagyok a világ legjobb játékosa, sőt, még a limitemen (NL50) is vannak nálam jobbak, mindezek ellenére szerintem alkalmas vagyok a tanár szerepre az alapvetően kritikus és analitikus hozzáállásom miatt.
    (NL50-en ragadtam, mert folyamatosan ki kellett vennem pénzt, és így nehéz bankrollt építeni, ez ismerős lehet pár embernek)

    amit én tudok nyújtani:
    - megpróbálom bemutatni és megtanítani a helyes gondolatmenetet az adott partiban.
    - rengeteg oktatóanyagot küldök és ajánlok.
    - elkérem az utolsó két session összes handhistory-ját, és megtalálom az alapvető leakeket a játékodban.
    - közös session és/vagy felvett videó kielemzése.
    - megtanítom használni a HUD-ot, vékonyan valuebetelni, drawkkal játszani, stb.


    ami részedről feltétel:
    - NL25 (NL10-en játszóknak túl drága vagyok, NL50-esnek pedig nincs szüksége rám)
    - ingyenes programok feltelepítése, teamviewer és skype, és ebből következően gyors internet kapcsolat

    egy óra 90 perc, az ára 25 dollár (1 buyin).

    ha az első órán úgy érzed nem tanultál semmit, akkor ingyen volt.
    Utoljára módosítva: peterpanic által: 2008. 09. 24. 13:18
    a félreértett szupermarketkalóz.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet peterpanic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok.

    magyarországon nincs nagy divatja ennek, de én azért bepróbálkozok vele, valahogy kényszeresen okíthatnékom van, szivesen adnék tovább dolgokat.

    nem én vagyok a világ legjobb játékosa, sőt, még a limitemen (NL50) is vannak nálam jobbak, mindezek ellenére szerintem alkalmas vagyok a tanár szerepre az alapvetően kritikus és analitikus hozzáállásom miatt.
    (NL50-en ragadtam, mert folyamatosan ki kellett vennem pénzt, és így nehéz bankrollt építeni, ez ismerős lehet pár embernek)

    amit én tudok nyújtani:
    - megpróbálom bemutatni és megtanítani a helyes gondolatmenetet az adott partiban.
    - rengeteg oktatóanyagot küldök és ajánlok.
    - elkérem az utolsó két session összes handhistory-ját, és megtalálom az alapvető leakeket a játékodban.
    - közös session és/vagy felvett videó kielemzése.
    - megtanítom használni a HUD-ot, vékonyan valuebetelni, drawkkal játszani, stb.


    ami részedről feltétel:
    - NL25 (NL10-en játszóknak túl drága vagyok, NL50-esnek pedig nincs szüksége rám)
    - ingyenes programok feltelepítése, teamviewer és skype, és ebből következően gyors internet kapcsolat

    egy óra 60 perc, az ára 25 dollár (1 buyin).

    ha az első órán úgy érzed nem tanultál semmit, akkor ingyen volt.
    Ez most ugye vicc?

  3. #3
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most ugye vicc?
    Nem érzem, hogy viccelne a kolléga, viszont nem tudom, hogy mennyire valósulhat meg ilyesmi. Érdekes próbálkozás, kíváncsi vagyok, hogy mi valósul meg belőle.

    A teamviewer nekem tetűlassú egyébként, azzal kb lehetetlen leosztás közben elemezni. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok.

    Mondjuk, ha én Peterpanic kolléga helyében lennék, akkor csinálnék 1-2 oktatóvideót referenciának. Esetleg keresnék egy olyan playat, aki valóban okításra szorul, felvetetnék vele egy videót, és megkommentálnám a játékát, azon keresztül magyaráznék.
    less qq more pewpew!

  4. #4
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    szerintem sem vicc, es en is kivancsi vagyok mit sikerul kihozni belole, ugyanakkor amit Polacheck is ajanlott, az jo otlet...

  5. #5
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    Polacheck: az legutolsó a terv része volt.

    nem, komolyan gondolom, szeretnék valami hasznosat csinálni, ha valaki sokallja az órabért, akkor elmondom, hogy arra az eredeti időtartam (1 óra) legalább két-kétésfélszeresét fogom még eltölteni rákészüléssel.

    ha nincs igény rá, akkor nincs, lehet hogy ingyen sem lenne, nem fogok összetörni. ez csak egy próba.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Egy próbát megér.
    A gond ugye az, hogy aki ebből szeretne valamennyi pénzt kihozni, az nem fog edzésre szánni pár beülőt, mert rövidtávon nem nyereséges neki.
    A kezdők pedig nem tudják, hogy hosszútáv, hosszútáv, hosszútáv....
    Lehet először ezt kellene elmagyarázni nekik.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    bőven túl drága hatvan percért ennyit elkérni szerintem.

  8. #8
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet kormi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy próbát megér.
    A gond ugye az, hogy aki ebből szeretne valamennyi pénzt kihozni, az nem fog edzésre szánni pár beülőt, mert rövidtávon nem nyereséges neki.
    A kezdők pedig nem tudják, hogy hosszútáv, hosszútáv, hosszútáv....
    Lehet először ezt kellene elmagyarázni nekik.
    Szerintem itt kb arról van szó, hogy kéthetente egy-egy alkalommal kell, hogy valakivel kielemezzenek együtt néhány handet, és mondjuk letoljanak együtt egy-egy sessiont (monjuk én pont e miatt 90 perces "órákat" tartanék. 45-50 perces session, 10-15 perc oktatóanyag, elmélet, progibeállítások, majd 30 perc handelemzés).

    Peter, vegyél fel MSN-re, van pár kérdésem.
    less qq more pewpew!

  9. #9
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bőven túl drága hatvan percért ennyit elkérni szerintem.
    Szvsz teljesen jó az ötlet és sztem az ár sem drága, mert 1-1 ilyen alkalommal elég sok újat lehet tanulni, ha peterpanic kolléga tényleg jól csinálja és persze az adott alany is befogadóképes.
    Én még belevennék előre kiválogatott HM-handeket, bizonyos szitukra, mert X*30-40 perc játék alatt nem fog előjönni minden kérdéses szitu...viszon azokkal meg lehetne előre készülni, kb oly módon, mint ahogy az SSNL webes fejezetekben van, csak példa handekkel....

    Audio...nézd meg NL100-200 ra mennyiért vállalnak coacholást 1-1 órára pld a 2p2-n...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  10. #10
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Szerintem is arányaiban elfogadható az órabér, sok sikert a megvalósításhoz!

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •