Oldal: 1 / 17 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (170) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Everestes regularok topicja

    Sziasztok!

    Csak hogy ne offoljuk szét a terem topicját, csináltam egy ilyet.

    Itt megbeszélhetjük a termek játékosait, teremspecifikus HH-k.

    Én egyelőre NL25-ön játszom., de remélem nemsokára majd NL50-en is.

    Megvitathatjuk, hogy kik azok, akikkel vigyázni kell, kiket lehet leszedni könnyen, stb. Én még annyira nem ismerem a játékosokat, ill. nem jegyeztem megőket, de igyekszem.

    Engem pl. érdekelne, hogy ki a dzsofka nevű magyar jatekos.

    Aztan a már említett Mr.Bison88 elég agresszív , s nem rosszul játszó
    játékos.
    manwa egy sokat emelgetős, agresszív játékos, sajnos én rosszul jöttem ki a dolgokból vele kapcsolatban. tipikus végig potot hívó playa. Sajnos amikor blöffölt, bedobtam, amikor végigmentem vele, tulhuzott, amikor én blöfföltem, volt valamije.
    Vagy hasznos lesz ez a topic, vagy elhal

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Szerintem nyugodtan tolhatnád legalább NL100-on! Szerintem jelenleg itt a leggyengébb a CG mezony, én pl. kb 1 hete vagyok itt és NL400-on 5k leosztás alatt 14 bb/100-at csináltam...2 játékossal találkoztam akiknek van kozuk a játékhoz!

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Hát én nem vagyok ám annyira jó, BR-om meg a béka segge alatt.
    S NL100-as mezőnnyel kisrapinak s Terrorka-nak is meggyűlt a baja, ahogy olvastam őket.

    De köszi a bizalmat

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    vannak idopontok amikor mar kevesen jatszanak akkor a fishek aranya is lecsokken...

    legjobb ido 17-21 kozott, amikor a sok francia faradtan haza er a munkabol
    hajnalban es delelott nagyon kevsen jatszanak... alig talani asztalt....

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nyugodtan tolhatnád legalább NL100-on! Szerintem jelenleg itt a leggyengébb a CG mezony, én pl. kb 1 hete vagyok itt és NL400-on 5k leosztás alatt 14 bb/100-at csináltam...2 játékossal találkoztam akiknek van kozuk a játékhoz!
    Ajjaj, jobb lesz téged elkerülni Milyen nicken nyomod egyébként Everesten, eddigi hozzászólásaid alapján szívesen belekukkantanék, tanulnék egy kicsit
    okosabbtól sohasem szégyen

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    ma depositoltam én is az Everestre. Elsődleges célom a pénzem minnél tovább benttartása. NL25-ön fogok játszani, remélem nem "tiltelek" feljebb.

    Első sessiönöm elég vegyesre sikeredett. Gyorsan levettek 1 BI-vel. KK-mmal potot hívtam flopon, a nyomi A3-mal adta, törn A és nekem nut FD... nem jött. Aztán találkoztam pár kreténnel, second és bottompárt nutként játsszák meg. Agostinivel is ültem egy asztalnál jól ment neki. +/- 2-3BI körül mozogtam végig és a vége szerencsére pluszos lett.

    200$ bónuszra jelentkeztem be, számításaim szerint 10-15$/nappal számolva kb 15-20 nap kelleni fog.

    A franciák játékintelligenciája nekem is feltűnt már Sok a brazil van pár spanyol láma is
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet BenkiQB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ma depositoltam én is az Everestre. Elsődleges célom a pénzem minnél tovább benttartása. NL25-ön fogok játszani, remélem nem "tiltelek" feljebb.

    Első sessiönöm elég vegyesre sikeredett. Gyorsan levettek 1 BI-vel. KK-mmal potot hívtam flopon, a nyomi A3-mal adta, törn A és nekem nut FD... nem jött. Aztán találkoztam pár kreténnel, second és bottompárt nutként játsszák meg. Agostinivel is ültem egy asztalnál jól ment neki. +/- 2-3BI körül mozogtam végig és a vége szerencsére pluszos lett.

    200$ bónuszra jelentkeztem be, számításaim szerint 10-15$/nappal számolva kb 15-20 nap kelleni fog.

    A franciák játékintelligenciája nekem is feltűnt már Sok a brazil van pár spanyol láma is
    en a francia barataink utan az olaszoknak orulok nagyon

  8. #8
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Én láttam egy olasz nemzetiségű játékost, francia nyelvvel. Szerintem egy holland regular álcázza magát, és magára aggatta a legfontosabb fish tageket.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Levele!

    nimbin_78 egy xxxxxxxxxxx...

    ma NL200on ert egymas utan 3 badebat abbol 2 fishek ellen, az az undorito ******pedig elkezdett karorvendoen froclizni.....

    ennyit a sport szerusegrol....

    szinte minden korbe 3,5bbs ememlssel jott be, rendszerint ha vaalki visszaemelt akkor dobott, de a fishek midnig megadtak, nekem meg neem volt lapom hogy vissza emeljek ra....

    eygebekent ennyit a badebatekrol..(es akkor emg a tobbit...pl flsush vs fflus... szerusegeket le se irom)

    TT vs JJ fishe elln
    KK vs AA
    KK vs 66 -6
    AA vs runner A9 flush fish ellen
    KK vs AA fish ellen
    QQ vs KK fish ellen
    AK vs AA

    ebbol az utolso harom azon az asztalon tortent... miutan megjegyeztem hogy ma szinte minden nagy aprom bukik, es jonehany szaz dollar uszottel... rakezdett a szemetkedesre....(eleg ocsmany modon raadasul... fojamatosan midnenfele szexualis javaslatokat tett...khm...)

  10. #10
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nimbin_78 egy utolso budos paraszt...

    ma NL200on ert egymas utan 3 badebat abbol 2 fishek ellen, az az undorito ******pedig elkezdett karorvendoen froclizni.....

    ennyit a sport szerusegrol....

    szinte mdinenkorbe 3,5bbs ememlssel jott be, rendszerint ha vaalki visszaemelt akkor dobott, de a fishek midnig megadtak, nekem meg neem volt lapom hogy vissza emeljek ra....

    eygebekent ennyit a badebatekrol..(es akkor emg a tobbit...pl flsush vs fflus... szerusegeket le se irom)

    TT vs JJ fishe elln
    KK vs AA
    KK vs 66 -6
    AA vs runner A9 flush fish ellen
    KK vs AA fish ellen
    QQ vs KK fish ellen
    AK vs AA

    ebbol az utolso harom azon az asztalon tortent... miutan emgjegyeztem hogy ma szinte midnen nagy aprom bukik, es jonehany szaz dollar uszottel... rakezdett a szemetkedesre....(eleg ocsmany modon raadasul... fojamatosan midnenfele szexualis javaslatokat tett...khm...)
    Kapcsold ki a chatet, vagy van egy olyan legtöbb helyen, hogy "ignore"...Úgy látom el is érte vele a célját, hogy felidegesítsen, annak meg, hogy itt szidod semmi értelme.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Oldal: 1 / 17 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •