Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás WSOK Main event 16max gyertek játszani!

    Sziasztok!!!

    baráti körben egyre rendszeresebben játszottunk az utóbbi hát nem tudom fél évben, és egy ilyen mini series-t kezdtünk el csinálni, és hát arra jutottunk, hogy persze, hogy kellene egy "main event".

    Ez egy 16 fős két asztalos sit and go lenne 5000+500 buyinnel.
    egyrészt azért is, mert kellene még ember, meg jó lenne, ha azért egy jó színvonalú verseny lenne, másrészt meg még nem is találkoztam senkivel innen az akadémiáról, pedig minden nap látogatom az oldalt, szóval jó lenne ha eljönnétek páran, Október ötödikén a kapás utcába. (bp. 2.ker) mechwárt térnél.

    persze még gondolkodunk azon, hogy bár a WSOK az World series of kapás-t rövidít, ettől függetlenül lehet, hogy mégse ott kéne tartani a versenyt, hanem mondjuk a STEX-ben (még nem voltam ott, hogy működik ott az asztal bérlés, stb??), vagy bárhol ahol lehet jó pókerasztalon játszani. dealer nem szükséges szerintem, de persze jó ha van, meg minden.

    16 fő lenne a max. indulók száma, első 4 hely fizetne.
    32000
    24000
    16000
    8000
    asszem így, de lehet, hogy nem ez a helyes elosztás.

    nagyon örülnék, ha jönnétek! aztán ha ez nektek nem tudom túl small stakes meg nincs időtök egy kis élő játékra, hát akkor ez van, de ha lenne kedvetek akkor nagyon jó lenne!!
    eddig kb. 4-5 hely foglalt már.


    van egy elég komolytalan blogunk, ahol ezekről az ezres partykról írogattam, meglehetősen rétegnyelvezettel, de azért ha érdekel lessétek World Series of Kapás


    írjatok, gyertek, jó lenne!!!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    engem érdekelne nagyon. de 16 indulónál szerintem a 4 fizető az sok, ált. 10% szokott lenni, de szerintem itt a három elég. meg mi az az 500 ft buyin? ha haveri alapú az egész, akkor ez vmi vicc szerintem.

    stex: fogyasztáshoz kötött az ingyen pókerasztal használat.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    örülök, hogy érdekel, hypeoljad te is a baráti körödben meg minden, mert jó lenne ha összejönne, amit kigondoltunk.

    nem hangzik rosszul ez a stex dolog, lehet, hogy oda kéne tenni, s lehet, hogy ki kéne terjeszteni 18 fősre a dolgot, és akkor mehetne a 4 fizetős.

    attól függ, hogy hányan jönnénk össze!
    V.Peti ezt vehetem regisztrálásnak amúgy??

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    örülök, hogy érdekel, hypeoljad te is a baráti körödben meg minden, mert jó lenne ha összejönne, amit kigondoltunk.

    nem hangzik rosszul ez a stex dolog, lehet, hogy oda kéne tenni, s lehet, hogy ki kéne terjeszteni 18 fősre a dolgot, és akkor mehetne a 4 fizetős.

    attól függ, hogy hányan jönnénk össze!
    V.Peti ezt vehetem regisztrálásnak amúgy??
    nézd, lesz pókerakadémiás cg a stexben, nem akarod akkora és odaszervezni? mert én akkor tapsikolnék örömömben és be is írhatsz a regre

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    lehet, hogy jó ötlet összeszervezni a két dolgot, csak nem tudom hogy férnénk el, meg hány asztal van stb.. inkább elkülöníteném a két dolgot, mert lehet, hogy úgy jobb lenne. mivel asszem két asztal van a stexben, ezért eleve problémás lenne a 15-18 fő..

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    pusholom ezt a topicot, ne haragudjatok. nem szeretném, hogy eltűnjön a süllyestzőbe!!!
    írjtaok írjatok regeljetek gyertek nem értem mi van!!! itt már senki se játszik élőben soha????

  7. #7
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet, hogy jó ötlet összeszervezni a két dolgot, csak nem tudom hogy férnénk el, meg hány asztal van stb.. inkább elkülöníteném a két dolgot, mert lehet, hogy úgy jobb lenne. mivel asszem két asztal van a stexben, ezért eleve problémás lenne a 15-18 fő..
    Van ott 4-5 biztosan. Csak az első teremben, ahol a múltkor játszottunk van három.
    less qq more pewpew!

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Engem lehet érdekelne, csak 1-2 kérdés, hogy mennyi az induló stack + induló vakok hogyqan nőnek a vakok és mennyi időnként?
    Esetleg lesz side event is ???

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van ott 4-5 biztosan. Csak az első teremben, ahol a múltkor játszottunk van három.
    Én hátra benéztem ott még 4-5 asszem van

  10. #10
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Buta kérdés, de mire kell 0,5k fee-t fizetni egy baráti versenyen, ahol mindenki magának oszt? Mi egyébként a Gold Crownba is szoktunk járni, az asztal ott is ingyen van, az árak pedig jóval barátibbak, mint a stexben.
    less qq more pewpew!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •