Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (116) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Levele! Feltörték a Cakepoker számlámat, itt a supportal történő levelezés!

    Ami eddig történt, összegyűjtöttem az egész heti levelezést a support-al. Mivel már a hét elején kezdődtek a problémák, és az oda-vissza levelezés a számlámmal kapcsolatban, már kezdtem kellemetlenül érezni magam, nem értettem 1 év játék után miért kell ezt csinálni velem. Én itt valami belső trükközésre gondolok, de döntsétek el ti. Hosszú lesz és érdekes, a neveket és összegeket, ami nem publikus néhol xy-al helyettesítem.


    Kedd este kezdődött az egész, kezdtem volna a sessiont, de amikor beírtam a jelszót egy bizonyos "error code 212"-t dobott fel, és nem engedett belépni.

    "Dear Support,
    I cannot log in to my cakepoker account, because of "error code 212".
    Please help me urgently, because i would like to start playing poker.
    I am waiting for your kind answer. Thank you.
    Best regards,"

    Viszonylag hamar válaszoltak, és helyrehozták a hibát.


    Másnap, vagyis szerda este ugyanaz a hiba előjött, ismét írtam nekik:

    "Dear Support,
    I cannot log in to my cakepoker account, because of
    "error code 212".
    Yesterday i had the same problem.
    Please help me urgently, because i would like to start
    playing poker in 10 minutes..
    I am waiting for your kind answer. Thank you.
    Best regards,"

    Mivel erre nem érkezett válasz fél órán belül, küldtem mégegy üzenetet:

    "Dear Support,
    What is the problem with my account? Wanted to play in tournament number 3051527, but i missed it, i cannot even login because of "error code 212".
    Yesterday i had the same problem, but it was solved quickly. Today i have already missed a tournament (250000 satellite), and now wasting my time sitting in front of the screen instead of playing at your cash game tables.
    Please help me!
    Thank you. Best regards,"


    "Hello,
    Thank you for your email. In order that we may complete the processing of your request our Security Department first require that you provide us with some additional information.
    We require that you verify your identity. Please scan the following documents and and attach them to your email or paste them in the body of the email and forward to support@cakepoker.com
    Required information:
    - A recent utility bill from the address registered with your CakePoker account.
    - A valid photo ID (example: Passport, Drivers License, etc...)
    We certainly regret any inconvenience this process may cause however we must uphold the integrity of this site at all times.
    Please let us know if we can be of further assistance.
    Kind Regards,
    Steve
    CakePoker Support"


    "Hello,
    No problem, i am sending the requested documents in 20 minutes, but i do not agree with this process at all. Today there are tournaments i wanted to play, and of course my usual cash game session should be going now. I did not make a cashout process, and did not do any strange activities, and you just lock my account without any notification. I think i am in the top 100 players on your site, loyal to this site, making $5000-$8000 rake every month etc... Please next time send me a message before you lock my account, i don't think it is too much to ask...
    Thank you,
    Best regards"


    "Hello,
    Apologies however this is done in order to maintain the security of your account, as we received a request from a different email address than the one you have registered in regards to the same issue. As per our security policy we are making sure that all is well with your account. Again our apologies for this inconvenience but this is done in order to protect you.
    Please let us know if we can be of further assistance.
    Kind Regards,
    Kevin
    CakePoker Support"


    "Hello,
    Thank you for your email. Please restart your Cake Poker client and then login.
    Please let us know if we can be of further assistance.
    Kind Regards,
    Kevin
    CakePoker Support"


    Aztán, jött a csütörtök este, ismét ugyanaz a bizonyos "error code 212":


    "Dear Kevin,
    I have the same problem again, cannot login because of "error code 212".
    It is the third day in a row i have to write you about this matter.
    Could you please finally solve the problem, because it is getting a little annoying.. I am missing the tournaments i want to play, and cannot start my cash game session in time.
    I am waiting for your kind answer. Thank you."


    "Hello Tibor,
    Thank you for your email. I have made the proper changes in your CakePoker account, should you need to use the feature "Forgot My Password" you should receive an email with instructions on how to reset your password. However, if you do know your password please login into your account as you should be able now.
    Please let us know if we can be of further assistance.
    Kind Regards,
    Sam.
    CakePoker Support"


    Az eddig idézett levelezés kedd estétől csütörtök estig zajlott, szerintem enyhén szólva sem szokványos. Péntek este nem játszottam, szombaton úgy döntöttem, hogy kikérek egy nagyobb összeget MB-re, igazából a hétközi hercehurca miatt hoztam ezt a döntést. Szóval szombaton elindítottam a cash-outot.
    Legközelebb vasárnap este léptem be, kezdtem volna a szokásos sessiont. Ekkor megint meglepetés ért, mert ugyan nem error code-t írt ki, hanem azt hogy nem jó az e-mail cím vagy a jelszó. Próbáltam többször is, és 100% biztos voltam benne hogy jól írtam be mindent. De, gondoltam én is hibázhatok egyszer, rámentem a "Forgot my password"-re. Ott azt kérte hogy írjam be az e-mail címemet vagy a poker nick-emet. Beírtam az e-mail címet, erre kiírta hogy nincs ehhez az e-mail címhez tartozó számla! Beírtam ezután a poker nick-emet, azt felismerte, és írta hogy törölték a jelszavamat, további utasításokat e-mailben fogok kapni. Miután több mint fél óráig nem jött semmi (általában azonnal át szokott jönni a hasonló e-mail), írtam a supportnak:


    "Dear Kevin,
    Today i could not login to my account with my password (i am sure that i tried the right password!).
    So i deleted my password, and now waiting for your instructions what to do, would like to start my session.
    Waiting for your kind answer. Thank you.
    Best regards,"


    "hello Tibor,
    Thank you for your email. Please could you contact us again from the email address you are registered with your CakePoker account? I could not find your acocunt. Thank you in advance.
    Please let us know if we can be of further assistance.
    Kind Regards,
    Anna,
    CakePoker Support"


    "Dear Anna,
    This is the email address i am registered with my CakePoker account! xyxyxy@xyxyxy.xy"


    "Dear Anna,
    Do you have any news?
    I would like to start my session as soon as possible, please help me..
    Thank you. Best regards,"


    Ezután elmentem aludni.
    Ez már a mai (hétfői) történet, amikor meglepődtem hogy semmi választ nem kaptam 13 óra eltelte után sem:


    "Dear Kevin, Anna:
    I am surprised that after 13 hours, i haven't got an answer from you.
    I write you again about my problem:

    Yesterday i could not login to my Cakepoker account. I am 100% sure that i tried the right e-mail address, and password, but it was impossible to login. After this, i tried "forgot my password", and got the message from you, that my password is deleted, and you will give me further instructions by e-mail. Now i am waiting for your message for 13 hours...
    Please give me some kind of solution, as soon as possible. Now i feel like you are not taking my problem seriously enough.
    Waiting for your kind answer. Thank you."


    "Hello Tibor,
    On September 27th you logged into your account from the regular computer and IP address which you have previously used and requested a $xy cashout to MoneyBookers and then transfered multiple times to an account with the name Delux1988. Please can you explain your relationship to the player Delux1988 that you have transferred to.
    Regards,
    Cake Poker Security"


    "Dear Cakepoker,
    On September 27th, I logged in to my account, and requested xy$ cashout to Moneybookers, then logged out without playing or doing anything else.
    I did not transfer any money to "Delux1988", i do not know this player at all, and do not have any relationship with him.
    Waiting for your kind answer. Best regards,"


    "Dear Cakepoker,
    Do you have any news about my account? I am really worried about my money (xy$) in the account. This is a huge amount of money for me, i am sure you understand that. I am the only one who uses my computer, and i never used "player transfer" for transfering more than 5$. I do not know the player Delux1988 at all.
    Please send me some information regarding this matter, and the investigation process.
    Thank you. Best regards,"


    "Hello Tibor,
    We see that you transferred $5 to the account xy (ez tényleg megtörtént). Is this player familiar to you and can you confirm that you requested a $xy cashout to MoneyBookers on September 27th.
    Regards,
    Cake Poker Security"


    "Dear Cakepoker,
    Yes, i transferred $5 to "xy", this was the only occasion i ever used "player transfer".
    Yes, i confirm that on September 27th, i requested a $xy cashout to my Moneybookers account.
    Best regards,"


    Itt tartunk most, az utolsó e-mail több órája elment.. A továbbiakban ide írjatok a Cake topic helyett.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Sütin belül tudnak a játékosok egymásmak pénzt küldeni?

  3. #3
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Részvétem. Ez borzalmas lehet. Ha nem bal****ok, vagy nem ők csinálják, akkor ez a pénz nem hagyhatja el a rendszert. Ha a te számládat zárolták a transferek miatt, akkor ezét a Delux1988 is zárolniuk kellett azonnal. Remélem visszakerül minden.

  4. #4
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részvétem. Ez borzalmas lehet. Ha nem bal****ok, vagy nem ők csinálják, akkor ez a pénz nem hagyhatja el a rendszert. Ha a te számládat zárolták a transferek miatt, akkor ezét a Delux1988 is zárolniuk kellett azonnal. Remélem visszakerül minden.
    nem a transferek miatt zárolták a számláját hanem csak úgy!!!

    az egészben a legérdekesebb rész az amikor nem találták az accountodat...
    Mert ha feltételezzük azt, hogy "csak" feltörtek és átutaltak pénzt... akkor ilyen, hogy nem találják a számlád nem történik... mindenesetre ha ezt nem oldják meg valahogy én tuti, hogy cashoutolok amíg lehet...
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

  5. #5
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    remélem megoldódik a szitu

    arról se írtak még semmit, hoyg egyáltalán mennyi pénz van most a számládon vagy valami? meg hogy mi a helyzet a kessoutoddal?

  6. #6
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Én a levelekből azt vettem ki, hogy a cashout-tal nincsen gond. Ellenben van a playertransferrel. Így talán kicsit sanszosabb a hepiend.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Azt sem tartom kizártnak, hogy feltörték a gépedet, megszerezték a jelszavad és miután beléptek a cake accountodra, megváltoztatták a a cake accountodhoz tartozó emailt.

    Szóval első körben én átnézném a saját gépem. (Víruskeresés, legutóbb telepített programok megvizsgálása, running processek).

    És amíg kiderül, hogy tényleg a gépeden keresztül történt-e a támadás, addig sem lépnék be másik terembe se, biztos ami biztos alapon.

    Ha a gép rendben, akkor lehet tovább gyanakodni valami másra...
    Utoljára módosítva: spirited által: 2008. 09. 30. 01:25

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Talán utána kéne nézni annak is hogy a hollandoknak van-e valami "online gaming kivizsgáló" szervezete vagy valami ahova esetleg a teremmel szemben panasszal lehetne élni.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Részvétem Tibi, el sem hiszem hogy ilyen megtörténhet, ekkora bal****ságot a terem részéről, hogy egyik komoly játékosuk hirtelen egy nagy összegű, általa nem szokványos pénz transzfert kezdeményez, ráadásul ha jól sejtem, a teljes bent lévő pénzét készül odaadni egy másik játékosnak, és még csak meg sem kérdezik, hogy ezt biztosan te akarod csinálni.... hát

    Sztem értesítsd az Akadémia adminokat, valamint a "másik" oldal adminjait is, biztosan ők is segítenek, hiszen ez őket is kellemetlenül érinti, saját véleményük szerint biztonságos termeket ajánlanak. Az ügy gyors és korrekt rendezésére akár kivette már az elkövető a pénzed, akár nem, az a legjobb, ha látja a Cake hogy nem magányos harcosról van szó, hanem többszáz vagy talán még több játékost biztosító affilate-k is foglalkoznak az ügyeddel. Ráadásul ez valamelyest nemzeti ügy is, a világ nagyobbik felén a Hungary semmit nem mond, azt hihetik valami kis ötfős banánköztársaság, melynek lakóivalbármit meg lehet tenni. Fontos lenne legalább a Cake-kel éreztetni, hogy ez nincs így, s akkor legalább komolyan vennék a mostani ügyeket meg igyekeznének mindent megtenni, hogy a jövőben ilyen ne fordulhasson elő.

    Mivel amerikai ügyfeleket is fogadnak, jó ötlet a más által már javasolt 2+2 fórum is, hátha mással is történt már hasonló, s tájékozódnál kicsit, mik is a lehetőségek, sőt a 2+2 üzemeltetőitől, meg akár a nagyobb oldalak, (Cardrunner, Stoxpoker stb.) is kérhetnél véleményt, ők mit is tennének hasonló helyzetben.

    Az Akadémiát látogató játékosok pedig egyrészt saját jól felfogott érdekükből, másrészt akár szolidaritásból is sokat segíthetnének, ha egy -remélhetőleg rövid ideig- szüneteltetnék a játékot a teremben, s kivennék onnét összes pénzüket, s tudatnák a Cakkel hogy ez miért is történt. Néhány száz teljes Cah out ua. országból, két-három napon belül ugyanazon indokkal eléggé demoralizáló lehet a terem üzemeltetőinek, annyira mindenképp, hogy megoldást keressenek. Biztos sokan nem ismerik személyesen Tibibácsit, de mindenkinek érdeke, hogy ilyen NE TÖRTÉNHESSEN MEG egyáltalán. Ma Tibibácsi járt igy, holnap meg Te, ezt soha nem lehet tudni. Persze ezt csak az én meglátásom, de persze mindenkinek magának kell eldöntenie.

    Végül, ezekszerint érdemes tájékozódni pénzügyi megbízhatóság terén is egy terem választásakor, Tibibácsi esetéből kiindulva ez már fontosabb kérdés, mint az hogy mennyi fish van a teremben.

  10. #10
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    Idézet spirited eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt sem tartom kizártnak, hogy feltörték a gépedet, megszerezték a jelszavad és miután beléptek a cake accountodra, megváltoztatták a a cake accountodhoz tartozó emailt.

    Szóval első körben én átnézném a saját gépem. (Víruskeresés, legutóbb telepített programok megvizsgálása, running processek).

    Ha a gép rendben, akkor lehet tovább gyanakodni valami másra...

    lol most nézem meglehet változtatni az emailt is... így már érthető azt hittem legalább az az egy dolog stabil...
    azért ez így elég gáz ha feltörnek megváltoztatnak minden adatot és meg se találnak... legalábbis egy ideig
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

Oldal: 1 / 12 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •