Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás Omaha Deep Stack verseny élőben (3+1)

    Múlt héten voltam a Bestben, ott volt ilyen verseny, szombat délután 4-kor kezdődik, 25 perces vakszintek.
    Múlt héten kb 18-an voltunk 3 asztal, de azt mondták, hogy azért ennyire kevesen, mert hó vége volt. Szóval megyek, illetve megyünk páran innen az Akadémiáról.

    Van aki még jönne velünk?
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múlt héten voltam a Bestben, ott volt ilyen verseny, szombat délután 4-kor kezdődik, 25 perces vakszintek.
    Múlt héten kb 18-an voltunk 3 asztal, de azt mondták, hogy azért ennyire kevesen, mert hó vége volt. Szóval megyek, illetve megyünk páran innen az Akadémiáról.

    Van aki még jönne velünk?
    Igyekszem rá megkeresni pénteken a buyint...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múlt héten voltam a Bestben, ott volt ilyen verseny, szombat délután 4-kor kezdődik, 25 perces vakszintek.
    Múlt héten kb 18-an voltunk 3 asztal, de azt mondták, hogy azért ennyire kevesen, mert hó vége volt. Szóval megyek, illetve megyünk páran innen az Akadémiáról.

    Van aki még jönne velünk?
    Direkt kértem a Best-től hírlevelet, mert valahonnét rémlett hogy vannak Omaha versenyek, ahhoz képest ba**tak tudatni eddig. Minden hétvégén van? Most nem jó, na de a jövőben

  4. #4
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Elvileg minden hétvégén van, most valami nagy átszervezés zajlik (honlap is költözik), de ez nem ide tartozik
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet chubbyhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg minden hétvégén van, most valami nagy átszervezés zajlik (honlap is költözik), de ez nem ide tartozik
    Már költözött. Miami Póker.
    Van amúgy vmi pletyi? Megoszthatnád.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Hogy mi történt?!?!
    a Best elköltözött? vagy nevet váltott?

    amúgy én azt hallottam, hogy a bestesek újranyitják az acapulcot, és így már 3 helyen lesznek (valahol a Balatonnál is van egy klubjuk?)

  7. #7
    Tag ibron avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    4+1-ként hirdetik most az új honlapon

  8. #8
    Lelkes újonc steve10 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már költözött. Miami Póker.
    Van amúgy vmi pletyi? Megoszthatnád.
    Hétfőn a Zappa-ban (ahol ismételten gyorsan lemákoltak 2-szer...) megkérdeztem Petit, aki osztó a Best-ben és ő sem tudott túl sok konkrétumot, csak annyit, hogy a két helyen (Acapulco - Best) úgy lesznek megrendezve a versenyek, hogy ha az egyik helyen kis verseny van a másikban nagy lesz. A többi a honlapon lesz fenn...

    Ja, és jövő héten már én megyek a PLO versenyre, ami egyébként az új honlapon 4+1-nek van meghirdetve...
    "Egy orángutánt elkísérni Bádenbádenből Vogavogán keresztül Adisszababába vagy visszafelé elég ahhoz, hogy egy gurka serpa harakirit kövessen el."

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    csak nekem nem jön be a honlapjuk, vagy új címük van?

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •