Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910
Eredmény: 91 - 92 (92) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Pókerezni akarok, milyen számítógépet vegyek?

  1. #91
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet soux eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    I szériás Intel proci bármelyik.
    SSD minimum 250GB.
    Minimum 16GB RAM.

    Ez kb. a minimum követelmény, nem kell rákölteni szerintem 200-400ezret, ha nem gamer PC-t raksz össze.

    (Ja meg ha az SSD-det SATA3-mal kötöd össze + AHCI módban bootolod, akkor kihasználod a teljes gyorsaságát.)
    Szia, köszi szépen!
    Igazából az ár az csak hozzávetőleges, mert jelenleg egy elfekvő anno 100ezres, 3 éves Lenovo alap laptopomon próbálkoztam, de elég karcsú, mivel se ssd, se semmi.

    Thx, DJ
    soux likes this.
    A fish aki fejlődni akar

  2. #92
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet Buksisak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Kb. egy éve állítottam össze új konfigot, hasonló igények alapján, egy hozzáértő fórumközösség segítségét is alapul véve. Bár én emiatt azt javasolnám másnak is, hogy ott érdemes informálódni ("milyen gépet vegyek" topic).
    Nálam is sok óra, sok asztal (CG is, MTT is), sok kliens, számos egyéb szoftver egy idejű futása.... gamerkedés 0. Minőség, megbízhatóság, és viszonylag csendes működés volt szempont, felső-közép kategóriából.
    Azóta nem nagyon követtem, mennyit fejlődött a technika. Életem első AMD-s rendszere, nem bántam meg, maximálisan elégedetten használom azóta is:

    MSI B450 Gaming PLUS
    Ryzen 7 2700x 3.70Ghz
    G.SKILL 16GB Aegis DDR4 3000MHz CL16 KIT
    MSI GF GT 1030 LP OC 2GB GDDR5 OC (ugye a 0 gaming miatt minimál VGA, de akkor már legyen halk!)
    Sams. 500GB 860 EVO M.2 Sata 2280 MZ-N6E500BW
    WD Purple 2TB 5400rpm 64MB Sata3 (WD20PURZ)
    BE QUIET! Pure Power 11 600W CM
    BE QUIET! Silent Base 600

    Monitorok: egyéni igények kérdése, egyáltalán hányat akarsz használni, melyik kijelzőre miket akarsz pakolni, asztalokat szereted e egy nagy kijelzőn tartani, vagy többre.... kliensek, egyebek melyiken....
    Én átszoktam arra, hogy asztalok csak egy monitoron, másikon egyéb játék közben használt cuccok. A fő monitor szeretem ha nagy, nem ultra wide, és semmiképp ne legyen nagy képpontsűrűségű!

    Egér: Oscar Gaming Mouse(X-710BK) |
    Elég egyszerű, egy elődjét megszerettem, így megmaradtam a márkánál. Kipakoltam rá a grindhoz gyorsgombokat, nekem nem nagyon kell ennél jobb.

    Jelenleg milyen géped van?
    Szia, Köszi szépen a kimerítő választ!

    Igazából még képlékeny a dolog, hogy mit és merre játszanék, mert hirtelen lett sok szabadidőm a meló csökkenése miatt, így még csak nyalogatom a grindet. Jelenleg egy kb. 3éves alap olcsó lenovo laptoppal próbálkoztam, de az már eleve gyengus volt - mert csak gépírtam benne, így nem kellett semmit se tudjon, idáig.

    A több monitor is lehetséges opció, de szerintem azt majd később is hozzá tudom pakolni, ha a beszerzendő alapgép alkalmas lesz rá.

    Gondolom PS, Party, esetleg GG, valahol cash NL 10-20tól és mtt 10-50től gondoltam belefogni 4-6 asztalon, de mielőtt belecsapnék, gondoltam valami atomerőművet szerzek a dologhoz, hogy legalább a peremfeltételeknek megfeleljek és ne a gépem legyen a fő akadály a melóban.
    A pc-topikokat is olvasgattam már, de itt is jó pár infomorzsát felcsipegetni, ha már voltatok ilyen lelkesek és áldoztatok rám időt és energiát.
    THX! GL! DJ
    A fish aki fejlődni akar

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ... 8910

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •