Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree7Likes
  • 1 Post By sakkos000
  • 1 Post By banoster
  • 1 Post By iKeksz
  • 2 Post By Karcsi...
  • 2 Post By Gizdalord

Téma: Első pókertornáját nyerte Alexandra Botez, a póker új influenszer sztárja

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Első pókertornáját nyerte Alexandra Botez, a póker új influenszer sztárja


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Nem sakkozóként szerzett hírnevet hanem azzal hogy jól néz ki és a twitchen sakkozik. Nem ugyanaz. Az élője már 2000 sincsen. A testvére is ugyanezt csinálja de ő már egészen borzalmas, amellett hogy rettenetes játékos(1700 az élője) az ostobaságát visítozással kompenzálja.
    Esox lucius likes this.

  3. #3
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Szerintem igazából azzal szereztek hírnevet, hogy nem csak jól néznek ki, de jól is sakkoznak. Azért, gondolom, a játékuk feltételez egy az átlagosnál magasabb szellemi képességet. Nyilván tanulható a sakk, de akkor is. Ettől érdekesek. A magasabb pontszámhoz rendszeresen kellene versenyekre járniuk, készülniük, és abban biztos vagyok, hogy ezt a részét már elengedték, látják a korlátaikat, és nagyobb potenciált látnak az influenszerkedésben, mint a profi sakkban.

    Amiről te beszélsz, azok nálam az olyan karakterek, mint mondjuk Samantha Abernathy a pókerben. Jól néz ki és pókerezik. Ezen azért túlmutat az, amit Botezék csinálnak.

    Persze te vagy jobban otthon a sakkban. Ha azt mondod a 2000 élő simán elérhető bárki számára, elhiszem.
    iKeksz likes this.

  4. #4
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Néztem az első 2-3 órában streamen és addig végig dominálta a játékot, nagyon aggro volt, köpni nyelni nem tudtak a többiek. Nincs viszonyítási alapom a sakkhoz, de ahogy a pokerhez nyúlt abból kiindulva el tudom képzelni, hogy tud hozni egy szintet. Banoster jól összefoglalta mit miért.
    banoster likes this.

  5. #5
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    1000%, hogy leigazolja valamelyik site. Női arc úgy kell nekik, mint egy falat kenyér...

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Az Andrea Botez 1700 élője az rettenetesen kevés és mivel hogy évek óta sakkozik bizonyítéka is annak hogy igénytelen a fejlődésre bőven megelégszik azzal hogy schnellezés közben visítozik és dől a lé. Nettó trash amit csinál, kb csak ismeri a lépéseket.
    Alexandra sokkal jobb de akkor se gyárt olyan tartalmat hogy én azért megnézzem. De a legnépszerűbb youtuber az Agadmator is elképesztő, a pali semmi mást nem csinál mint hogy felolvassa a legújabb játszmákat megmutat néhány elágazást. Ennyi. 1,2 millió sub.
    Én Alex Banzea és Andras Toth csatornáját szoktam nézni és elképesztő hogy nekik csak 25 és 30 ezer feliratkozójuk van úgy hogy olyan tartalmat gyártanak hogy 2200-as játékosként én még simán fizetnék is érte.
    Botezék csak influencerek akik eszközként használják a sakkot.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2020. 05. 06.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    És az átlag embert jobban érdekli, hogy jó nők csinalnak kozepszeru tartalmat, mint hogy olyat nezzen amit valoszinuleg nem is értene meg? En meg vagyok dobbenve

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Gizdalord avatara
    Csatlakozott
    2020. 11. 01.
    Hozzászólások
    524

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Andrea Botez 1700 élője az rettenetesen kevés és mivel hogy évek óta sakkozik bizonyítéka is annak hogy igénytelen a fejlődésre bőven megelégszik azzal hogy schnellezés közben visítozik és dől a lé. Nettó trash amit csinál, kb csak ismeri a lépéseket.
    Alexandra sokkal jobb de akkor se gyárt olyan tartalmat hogy én azért megnézzem. De a legnépszerűbb youtuber az Agadmator is elképesztő, a pali semmi mást nem csinál mint hogy felolvassa a legújabb játszmákat megmutat néhány elágazást. Ennyi. 1,2 millió sub.
    Én Alex Banzea és Andras Toth csatornáját szoktam nézni és elképesztő hogy nekik csak 25 és 30 ezer feliratkozójuk van úgy hogy olyan tartalmat gyártanak hogy 2200-as játékosként én még simán fizetnék is érte.
    Botezék csak influencerek akik eszközként használják a sakkot.
    Ez a modern valósága a social mediának. Mivel minden marketing, a skill az másodlagos ha az eladási képességedet ki tudod egészíteni két kerekebb dologgal esetleg. Az igazi tehetség a háttérbe szorul mert abból kevesebb pénzt tudnak gyártani ezerszer, illetve azokat a sakk érdekli és nem az, hogy rázzák a rongyot, meg majmot csinaljanak magukbol.

    Ez nagyjabol barmilyen sport/tudás területet lefed kb.
    hokuszpoker and kacsa1st like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •