Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás USB-s wincsi üzembehelyezése

    Vettem ma egy USB-s külső winchestert. Rákötöttem a szgépre, felismeri, meg minden, de a sajátgépben nem látom. Eszközkezelőben is megjelenik, de semmi. Gondolom, először formázni kellene. Dos-ban próbáljam?

  2. #2
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Takii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vettem ma egy USB-s külső winchestert. Rákötöttem a szgépre, felismeri, meg minden, de a sajátgépben nem látom. Eszközkezelőben is megjelenik, de semmi. Gondolom, először formázni kellene. Dos-ban próbáljam?
    Már megvan. Letöltöttem egy particionáló progit, és ****a.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Vettem en is 1 TB-os vincsit. külsös USB-s házzal. XP alatt szeretnem formazni, a lemezkezelő látja is, ki is irja, hogy 931 GB, DE:

    -behajtani tilos tabla van
    -ismeretlen
    -nem inicializalt
    -nem lefoglalt

    s nem tudom megformázni...

    Mi lehet a gond? Lehet az xp nem tudja kezelni az 1 tb-os vincsit? valakinek valami ötlete? Kellene valami particionalo progi? Googlezok, de ha valakinek van valami infoja, ne titkolja el

    köszi!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vettem en is 1 TB-os vincsit. külsös USB-s házzal. XP alatt szeretnem formazni, a lemezkezelő látja is, ki is irja, hogy 931 GB, DE:

    -behajtani tilos tabla van
    -ismeretlen
    -nem inicializalt
    -nem lefoglalt

    s nem tudom megformázni...

    Mi lehet a gond? Lehet az xp nem tudja kezelni az 1 tb-os vincsit? valakinek valami ötlete? Kellene valami particionalo progi? Googlezok, de ha valakinek van valami infoja, ne titkolja el

    köszi!
    ha már ugyis szereltetted a géped, akkor jobb lett volna belülre rakni, legalábbis gondolom nem akarod hordozni annyira (vagy ha igen a régit kellett volna hordozhatóra csinálni szvsz) formázást nemtom, elvileg rámész azt' megcsinálja.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    alapban ugy akarom, csak neha hordozni, de fiss voltam, s nem vettem hozzá sata-s adatkabelt, s mire odakerültem, hogy rajöttem, már bezart ez a közeli bolt, én meg most nem rohangálok.

    Ezt a formattálási dolog meg gondolom nem függ attol, hogy usb-n vagy direkt satas adatkabelen megy az info.

    mi az hogy nem tudod, nem informatikusnak tanulsz? jesus....

    az elvileggel én is tisztában vagyok DD de gyakorlatilag ha rámegyek, meg se jelenik a jobb gomb lenyomasa utan az az opcio, hogy formazas, vagy particionalas...
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #6
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    particionálva van?
    esetleg probáld egy direkt erre a célra csinált programmal.
    mondjuk partition magic

  7. #7
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi az hogy nem tudod, nem informatikusnak tanulsz? jesus....
    idehozod megcsinálom neked

    de elvileg mindegy, hogy usd-n átmegy-e pluszba vagy nem.

    ugye nem gyorsformázással próbálkozol?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    termeszetesen nem gyorsformazassal probálkoznek, de ninc semmilyen lehetoseg, nem ajanl fel semmit.


    ilesmit vadaszok, a particion magic tudtommal fizetos, de akkkor megnezem, lehet van demoja, most talatam valami free verziot, remélem az tudja kezelni az 1TB-ot. nincs meg particionalva sem, de azt sem ajanlja fel az xp lemezkezeloje. ill felajanlja, de szurken, nem aktiv lehetosegkent.

    download in progress.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Ha valakinek hasonlo problemaja lenne, valoszinu ez jo lesz ra:

    Free Download Partition Manager software.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Újonc cr4zydiamond avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Kellene egy kis help nekem is ebben a témában.
    Egyszerre odalett a külső és a belső winchesterem is (Nice run of luck…) A belső winchivel már régóta problémák voltak, néha haza is vágta az oprendendszeremet. Tegnap le is cseréltem. Utólag belegondolva viszont ekkor vághattam haza a külső winchesteremet. Amikor beszereltem az új belsőt akkor bekapcsolva hagyhattam a régi külsőt, és PC ház tápjának ki-be kapcsolgatása kicsinálhatta szegényt. USB-s cucc, van egy külün tápja is, de gondolom az USB-ről is szed valamit. Ez egy 500GB-os verbatim cucc, amin rajta volt minden multimédiás cuccom, meg rengeteg bizalmas adat is. Egyszóval nem viszem vissza (garis még). Volt valakinek már ilyen tapasztalata? Tényleg ettől mehetett tönkre? Más ötletem nincs. Van rá esély, hogy visszahozzam az adatokat róla? Amikor bedugom az USB portra az érzékeli, de nem ismeri fel. Jelet sem oszt rá a windows, és a lemezkezelő sem látja. Driver nincs, nem is kell hozzá. Bedugás után simán ment mindig.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •