Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás NL50 SH, riveren flushre javulunk

    Csak annyit kérdeznék, hogy: Ezt el lehet dobni? Megfordult a fejemben, hogy magasabb flush van nála, de nem bírtam elereszteni. (tegnap is volt egy ugyanilyen)

    weaktight | Hand

    ________________________________

    UTG romu062 $41.26 (65/12/3.5)
    CO BADULA_ $102.15
    BTN _Ilikemoney_ $84.11
    SB RDekker $48.75
    BB Takiii $49.25 ()

    Pre-Flop ($0.75, 5 players)
    romu062 calls $0.50, BADULA_ calls $0.50, 1 fold, RDekker calls $0.25, Takiii checks

    Flop ($2, 4 players)



    RDekker checks, Takiii bets $1.50, romu062 calls $1.50, 1 fold, RDekker folds

    Turn ($5, 2 players)



    Takiii bets $3.75, romu062 calls $3.75

    River ($12.50, 2 players)



    Takiii bets $9.25, romu062 goes all-in $35.51, Takiii calls $26.26
    Utoljára módosítva: Takii által: 2008. 10. 07. 16:59

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Takii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit kérdeznék, hogy: Ezt el lehet dobni? Megfordult a fejemben, hogy magasabb flush van nála, de nem bírtam elereszteni. (tegnap is volt egy ugyanilyen)

    weaktight | Hand
    sztem el lehet dobni, bár ugye lehetséges, hoyg bejött a sora, vagy csak simán blöfföl vagy ilyesmi.
    viszont a turn az river

  3. #3
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem el lehet dobni, bár ugye lehetséges, hoyg bejött a sora, vagy csak simán blöfföl vagy ilyesmi.
    Emberünknek 65/12/3,5-ös statja volt. Ezt elfelejtettem beírni.

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viszont a turn az river
    Tényleg. Már nem láttam az idegtől.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    A floppon potot hívnék a turn-ön pedig pot közelit, bár Te is szinte így csináltad. A riveren én nem tudnék dobni egy ilyen srác ellen, mert simán kinézem belőle, hogy rosszabb handdel is megcsinálja ezt. Gondolom persze most ott volt a magasabb szín, de sztem hosszú távon plusz EV a call egy ekkora fish ellen.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ez a baj, ha nem a nut színre húzunk. Elég passzív volt a játéka a riverig, simán lehet színe neki is. Ha nem lenne soresély, akkor eldobnám, így viszont inkább call.

    A flop és turn bet elsősorban a fold equity miatt jó, nem azért, hogyha bejavulunk, akkor mittudomán mekkorát nyerünk majd. Ezért nem tartom rossznak a passzívabb river játékot a részünkről (mivel túl sok flush lapja lehet, ami ver minket). Tehát az alap játékom check/call river (esetleg, ha nagyon fishnek érzem check/raise river). Ugyanis, ha sora van, úgyse passzolja el mögöttünk a rivert, míg a gyengébb lapokkal valszeg úgyis dobna a river hívásunkra (talán, ha nagyon fish, akkor néhány 2pár típusú lappal megadja a value betet, de a többivel úgyis fold).

  6. #6
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Mondjuk jobban belegondolva lehet,hogy tényleg jobb játék a riveren egy c/c (mondjuk egy ilyen ellen én c/r-t játszanék), mert az ilyen játékosok az esetek nagyon nagy részében auto bet pot-ot játszanak a riveren. Akkor játszanám így, ha egy picit több infóm lenne róla és tudnám, hogy ezt megcsinálja (nálam ez egyébként állandó note: "bluffs busted draw at river" - "Bluffoli a rivert, ha elpasszolom előtte")

    Bizonytalan vagyok ebben, mindenestre ismeretlen ellen talán inkább a river value betet tartanám jó játéknak.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  7. #7
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    szerintem is bet river, a fishek éppen nem a thin valuebet (sorral végülis nem is annyira vékony) hívei, simán check behindolhatnak itt kétpárt, sort szetet, bármit amivel megadják a mi kis emelésünket.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    szerintem megéri ezeket eldobni bár lehet én vagyok nagyon weak tight mert végülis "csak" a fél stackünk van benn

    ez a call-call-shove line kiegészült drawt szokott takarni általában... és a rangebe benne vannak overcardok (10+ símán)

    mondjuk a rivert én is beteltem volna

  9. #9
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Én a riveren ugyanígy játszanám, de lenne két kérdésem.

    1. Turnön érdemes tolni a 2nd barrelt ilyen játékos ellen? (mert ha van egy 2nd párja akkor adni fogja. Szerintem jobb lenne a check és ha checkel mögöttünk az jó; ha meg nyit, akkor raise 4x.
    Ezzel jóval nagyobb lenne a fold equitynk ugyanakkor fennáll a lehetősége annak, hogy ingyen megnézhetjük a rivert.

    2. Ha turnön nyitunk, ő adja és blank river jön, akkor bet újra? Szerintem igen mert nála is sokszor lesz draw ami nem jött, csakhát elég cs-nek tűnik az ellenfél és sokszor sokba fog kerülni, mert pl top párral biztos adni fogja. Ha pedig checkelünk a blank riveren, akkor eleve nincs értelme a turn betnek...

    Mit gondoltok erről?

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    nálam ez autocall

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •