Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás ALFA Póker klub - bp. 0+1000+1000+1000+...stb. élő verseny

    sziasztok!
    nincs túl sok tapasztalatom pókerklubokban való élő tornákról, de tegnap elmentünk két barátommal, és hát... amit tapasztaltam az mindent felülmúlt egyszerűen. nem tudom miért, valószínűleg mert az első 5 szintig unlimited rebuy volt, vagy nem tudom, de egyszerűen nem póker volt az, ami ott ment.
    az első leosztásban, amibe beszálltam sikerült feltripláznom, tehát elvileg kivárhattam volna a rebuy időszak végét, de egyszerűen nem hittem el, hogy mi folyik ott. oké oké rebuyos verseny, fel kell lazítani a dolgokat, de azért azt nem gondoltam, hogy ez azt jelenti, hogy lottót játszunk, nem pedig pókert. preflop emelésnek nem volt jelentősége 10K-s kezdő stackből 200-as nagyvaknál 2200-as emelést négyen adták, flopra 3-an all in... arcok 8-szor 10-szer rebuyolnak.. nem igazán éreztem jól magam, persze jó volt a hangulat, meg hihetetlen hogy milyen formák járnak ilyen helyekre, de basszus azért ezt nem gondoltam volna, hogy gyakorlatilag NINCS játék persze lehet, hogy a későbbi szakaszban már valami máshogy alakult volna, de egyszerűen nem értettem, hogy miért abból áll az egész, hogy percenként folyamatosan rebuyolgat a fél asztal, minden kör all in stb. stb. olyna all inek voltak, hogy nem ihttem a szememnek. gutshotokkal ADTAK meg all ineket, meg minden... szóval az még hagyján, hogy nem tudtak pókerezni, de hogy nem a passzív fajtából voltak az már gázos.. pl. az teljesen biztos volt, hogy dobni nem fog senki. hiába volt pl. TT-m, egyszerűen azon gondolkoztam, hogy limpelek, mert ugyanúgy 5en vagyunk a partyba, ha emelek akár 8-10 BB-t is, szóval nagyon gázos volt. aztán laptalanságomban egy AQs-el toltam all int AK és K9 ??? fogadta, K9 vitte két párral. nem rebuyoltam. de legalább játszottam másfél órát, csak hát azért ezt nem gondoltam volna.
    nektek mik a tapasztalataitoK? valószínűleg inkább freezeoutot lenne érdemes nyomni. meg hát valószínűleg az ilyen alacsony tét is azt jelzi, hogy itt bizony játék nem lesz.. csak sajnos magasabb tétű versenyt nem igen engedhetek meg magamnak, max 5000 buyin freezeout ilyesmi. azok azért színvonalasabbak szoktak lenni? melyik budapesti póker klubban lehet PÓKEREZNI? köszi a segítséged

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    én ide sokat jártam régen, nagyon sok embert ismerek. a rebuy alapja, hogy felstackje magát az asztal/verseny és jó deep verseny alakuljon ki.

    csak sajnos ezt sok fiatal nem csinálja és ülnek az ezer forintjukon és abból akarnak világot váltani, pedig le fogják mákolni, hiába mész be monsterrel, ha nem hívod meg 8+BB-re, jönnek és le fognak mákolni.

    én egy nagyon TAG játékot szoktam játszani és nagyon keményen meghívom a pf emelést (mivel páran ismernek, így megvan a TAG image is), itt is adják, de mivel alapvetően jó lapokkal megyek be emeléssel, ezért ha eltalál, akkor úgy, ha nem, akkor cbettel, de általában nyerek.

    na az addon kérdése: MINDIG VEDD MEG, MINDIG!

    a freeze utáni rész már alapvetően jó, nem csinálnak nagy hülyeséget az emberek. itt is megmarad a folyamatos limp és ha kemény pozíciós TAG játékot játszol bőven jó lehetsz.

    ha neked ez a játék nem jön be, nyugodtan menj freezere, csak arra az alfában nincs kereslet. néha van 4+1/5+1 freeze verseny, ami kb. egyasztalos sngnak felel meg

    ha van egyéb kérdés, szólj nyugodtan.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    A un. rebuyos versenyek lényege, hogy az addonig legalább meg kell 3x a stackünket, majd az addon megvételével, egy elég jol jácható versenyt kapunk. sajna amig van rebuy minden xarral betolják, én pl nem szoktam szorakozni egyből allint mondok flop elött monsterrel és ha a k9o ugy gondolja hogy elfogadja akkor könnyen duplázhatok, végülis ez a célunk.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    ezzel gondolod maximalizálod a nyereségedet?

    mert volt ilyen srác, kapott egy körfoldot és csodálkozott, hogy mi van. 3. vakszinten ez volt az első partyja a versenyen.

  5. #5
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Milyen a klub cash game kínálata? (tét/asztalszám)
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen a klub cash game kínálata? (tét/asztalszám)
    100/200 5% rake (van max is, most nem tudom perpill). a mezőny borzaszóan gyenge, borzasztóan! a hátránya, hogy 5000 ft a min és a fél asztal annyival ül be.

  7. #7
    Tag ibron avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    1000 Ft-ból már nem egyszer voltam ott fizetős helyen.
    Ez egy ilyen hely. Sok fogatlannal (szó szerint is me gcsomó "egyetemistával".
    A 8-10 rebuy nem ritka pár embernél, viszont nekik hála, olyan magas a pp mint máshol nem.
    Hozzá lehet szokni a játékhoz.
    Ha nem jönnek a lapok akkor meg játszottál egy ezresért 2 órát.

  8. #8
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    100/200 5% rake (van max is, most nem tudom perpill). a mezőny borzaszóan gyenge, borzasztóan! a hátránya, hogy 5000 ft a min és a fél asztal annyival ül be.
    Köszi az infót! Hány asztal szokott lenni hétköznap/hétvégén?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    jaja tudom tudom, igazatok van, csak valahogy attól, hogy rebuyos egy verseny, azért még nem értem, hogy miért kell effektíve hülyeségeket csinálni. nem az ilyen elfogadható lose callokkal van bajom, hanem azzal, hogy nincs játéktér, és ha csak még ilyen K9es callok lennének... de volt ott minden.... nem siránkozásképp írtam, tudtam, hogy az online mezőny kb. 50x erősebb, de azért ennél jobbra számítottam. de hát akkor ez minden bizonnyal csak a struktúra miatt volt. nem féltem az ezresemet, de akkor inkább egybe fizetném be egy freezeoutra azt a 4-5 rebuyt amit itt "hülyeségekkel" elérnék de hát egy szóval ez a struktúra nem nekem való, ez kiderült.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót! Hány asztal szokott lenni hétköznap/hétvégén?
    egy, nagyon maximum kettő. ha engem kérdezel vannak pesten jobb helyek, ahol 1. több asztal van, 2. kisebb a rake, 3. full stackes emberek vannak

    audio: azért ennyire nem szörnyű a helyet, ha ügyes vagy addonnal 3/5e ftból megúszod és onnan ha bejön az ante lopásokkal könnyen FT-re tudsz ülni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •