Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (37) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás Nem csalás, nem ámítás?

    Sziasztok!

    Lenne itt egy érdekes észrevétel!Én jelenleg csak SNG-ok és mindent megteszek ,h jó is legyek benne!Annyit keresgéltem míg találtam egy Bot progit ami gondolom nem is kell említenem nem gyenge csalás!
    Szinte mindent tud amit kell!A kalkulációknál komplett ICM számításokat végez + Nash egyensúj és egyéb nyalánkságok!Mivel csak push-olni tud még azért van hibálya de ez nem feltétlenül olyan nagy gond hisz így is bőven nyereséges!De a szerzők/készítők/ ígérik ,h nemsokára már set mineing-olni is fog és sima pf emelésre is képes lessz persze a megfelelő matematikai modellt figyelembe véve!
    Csak a PokerStars-on és Full Tilt-en működik és nemsokára a Party-n is!
    $149 az ára!
    Szerintem ez nagyon gáz!Megmondom őszintén találtam a PS SNG-sok között nem kevés gyanús embert!Megnéztem a statjukat és a játékukat figyelvén azt is észrevettem ,h csak push or fold-olnak a vakoktól függetlenül!

    Egy példa:


    Mi a véleményetek!Lehet valaki ennyire jó!?Ja és ezt $25-os turbo SNG-kon érte el a csóka!
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    És itt egy másik nagyobb téten játszó Stasros regulár grafikonja!Ez azért valósághűbb!

    Ja és a progi 12+ asztalon is nyomja helyetted!
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Hát elg gáz ez, de szerintem az ilyen progikat kilehetne szűrni és bannolni az illetőt aki ilyeneket használ.

  4. #4
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát elg gáz ez, de szerintem az ilyen progikat kilehetne szűrni és bannolni az illetőt aki ilyeneket használ.
    Ezt szerintem is simán kiszűrik a PS-en.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Néztem a PS tiltólistát és nem gyengén tiltja de szerintem nem lehet maximálisan kiszűrni ,hisz nem tilthatsz le minden játékost aki nagyon jól játszik!Csak azért ez elég gáz!Nehéz felvenni a versenyt egy olyan géppel aki magas vakoknál mindíg a matematikailag optimális döntést hozza!
    Én ezért szenvedek egy csomót ICM progikon!
    Remélem előbb utóbb kiszúrhatók lesznek ezek a user-ek is!

  6. #6
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Overcome85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néztem a PS tiltólistát és nem gyengén tiltja de szerintem nem lehet maximálisan kiszűrni ,hisz nem tilthatsz le minden játékost aki nagyon jól játszik!Csak azért ez elég gáz!Nehéz felvenni a versenyt egy olyan géppel aki magas vakoknál mindíg a matematikailag optimális döntést hozza!
    Én ezért szenvedek egy csomót ICM progikon!
    Remélem előbb utóbb kiszúrhatók lesznek ezek a user-ek is!
    Tudsz játékosneveket mondani?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  7. #7
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    szerintem a termek nem igen figyelnek erre, max ha vki felhívja a figyelmüket vkire! hiszen ezek "emberfeletti" módon termelik a raket, és ez a teremnek csak jó. persze addig, amíg a hírnevüket nem rontja...

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Szerintem ha valaki ilyen progit használ akkor attól nem lesz sikeresebb (pénz keresésben) mint aki folymaatosan tanul és fejleszti a tudását és önmaga játszik.

  9. #9
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Hülye módon gondolkodtok. A termek nem úgy működnek, hogy figyelik, hogy ki az, aki gyanúsan sokat nyer, vagy gyanúsak a statjaik (pontosabban nem csak így).

    A kliens mellett futó processeket vizsgálják a gépeden és a process neve alapján ha olyan programot használsz, amit tiltanak, akkor simán jön a dádá.
    less qq more pewpew!

  10. #10
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hülye módon gondolkodtok. A termek nem úgy működnek, hogy figyelik, hogy ki az, aki gyanúsan sokat nyer, vagy gyanúsak a statjaik (pontosabban nem csak így).

    A kliens mellett futó processeket vizsgálják a gépeden és a process neve alapján ha olyan programot használsz, amit tiltanak, akkor simán jön a dádá.
    Na, de a processz nevét megváltoztatni nem egy nagy művészet...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •