Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: NL25 9set

  1. #1
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás NL25 9set

    EverestPoker Game #3829887647: Table Muscat-2 - $0.15/$0.25 - No Limit Hold'em - 09:10:27 - 2008/10/21
    Seat 1: vermeend88 ($26.70)
    Seat 3: lacivert ($15.00)
    Seat 4: clod ($31.65)
    Seat 5: DMANX ($24.87)
    clod posts the small blind of $0.15
    DMANX posts the big blind of $0.25
    The button is in seat #3
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to DMANX[9h 9d]
    vermeend88 raises to $0.90
    lacivert folds
    clod calls $0.75
    DMANX calls $0.65
    *** FLOP *** [9s 3s 2d]
    clod checks
    DMANX checks
    vermeend88 bets $2.00
    clod folds
    DMANX calls $2.00
    *** TURN *** [9s 3s 2d] [Td]
    DMANX checks
    vermeend88 bets $4.25
    DMANX raises to $9.40
    vermeend88 calls $5.15
    *** RIVER *** [9s 3s 2d Td] [7d]
    DMANX bets $12.57 and is all-in
    vermeend88 raises to $14.40 and is all-in
    Uncalled bet of $1.83 returned to vermeend88
    *** SHOW DOWN ***
    DMANX shows [9h 9d]
    vermeend88 shows [Qd Kd]
    *** SUMMARY ***
    Board: [9s 3s 2d Td 7d]
    vermeend88 collects $48.64


    Vélemény?

    Sztem ha a turnön All In megyek, akkor talán dob...
    (Nem erre a színhúzóra számítottam , sőt inkább magasabb párra)

  2. #2
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Én turn-on nagyobbat emeltem volna, mert volt itt húzókból mindenféle lehetőség, és ha overpair-ja van akkor meg ígyis-úgyis adja. Egyébként jó volt szerintem a megjátszás

  3. #3
    Udo
    Udo nem elérhető
    Lelkes újonc Udo avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 21.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Én is nagyobbat hívtam volna turn-ön, de közel sem biztos, hogy tudunk ilyen helyzetben dobatni. vermeend88 helyében (az esetek nagy részében) vállalom a re-raise ollét is, elég jók az esélyeink hozzá.
    Ha meg már így alakult, a riveren mindenképp bekerül a maradék pénzed. Vszleg én sem számítottam volna ilyen lapra.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    A F már sd és fd veszélyes volt. Ha az ellenfél gyakran cbetel akkor még rendben, hogy nem nyitottál elé, és tény, hogy kicsi a valószínűsége, hogy húzólapja legyen, de én sokkal agresszívebben játszottam volna meg lehet már a F.-on ezt a setet. T mindenképpen ai, két színhúzó is lekerült az asztalra, túl veszélyes.

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Flop játék (és a csekk) katasztrófa. Donkbet, arra kapsz egy rr jó esetben (overpár biztos, h rádemel, de még esetleg egy totál air is), ott már visszaemelhetsz v trükkösen call és betpot elölről turnön indifferens lap esetén. Így ha csekkeltél akkor, csekkréz kellett volna flopon v turnön nagyobb emelés, ez a minraise egy vicc...
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2008. 10. 22. 07:36
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    a flop még belefér ,de a turn játék szvsz. nagyon rossz. sokkal nagyobbat rr-elnék itt. value miatt és stb.

    flop ck\r lenne a standard, de az elárulja a kezed nagyjából. donkbetet még nem próbálgattam
    It's just a ride.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    tipikusan a jó öreg besült slow-play. én is nagyon szeretek big handet slowplayelni, de nem olyan egyszerű, mint aminek tűnik, mindig mérlegelni kell, hogy hány lapot engedjünk le ellenfelünknek. itt, mint kiderült, már a flop check/call se volt egy túl jó játék, mivel leengedted a negyedik színét, ekkkora már sztem veszve volt az egész. floppon check raise 7-8 dollárig és ez a pot a tied. de ha már checkcall, mert végülis nem volt túl veszélyes a flop, de a turnon már mindenképpen nagy hibát vétettél, hogy ilyen keveset hívtál vissza. miniraisenek nincsen semmi jelentősége, el kell felejteni. bármivel tartja, vagy visszaemel. de ezeket már mindenki elmondta

  8. #8
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Huh, hát egyet kell értsek az előttem szólókkal, sok olyan pont van ebben a játékban, ami bizony klasszikus értelemben hibásnak tekinthető.

    A flopon soha nem játszanék így abban az esetben, ha draw van lent és 3 way a pot. Vagy belehívnék a potba és reménykednék hogy overpárral reraise-zel, vagy pedig c/r-t játszanék, de semmiképpen nem adnám meg a jó oddsot neki a javulásra.

    A turn játék sem a legjobb, a c/minraise line nagyon feltünő, ordít arról, hogy jó lapod van, és egyébként is helytelen, amikor már ennyi draw van lent.

    Tipikusan az az eset ez a parti, mint amikor jó lapod van és nagyon-nagyon félsz attól, hogy eldobja az ellenfél ha emelsz, ezért inkább nem is építed a potot.

    Alaptétel: Jó lapod van, emelj. Draw van lent, emelj. Nagy lapod van: Építsd a potot. Sajnos gyakorlatilag ezek ellen mentél a partiban. Ne félj emelni.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  9. #9
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás

    Köszi mindenkinek!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •