Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás Red Kings Poker akadémiás bónusz

    Sziasztok! Lesz ez a Red Kings Póker Liga, gondoltam résztveszek rajta. Be akarok emiatt fizetni 50$-t, de akkor már használok vmilyen bónuszkódot is. Az érdekelne, hogy hogyan működnek ezek a bónuszok. Azt írják, hogy az 1000%-os bónuszuknál 25%-os részletekben írják jóvá a bónuszt. Tehát ha befizetek 50$-t, arra kapok 500$ bónuszt, és ezt 125$-onként kapom meg? Mert ez így nagyon felejtős, ugyanis szerintem lehetetlen 90 nap alatt. Vagy a 25% az nem a teljes bónusz összegének 25%-a, hanem a befizetésemnek? Vagyis 12,5$-onként írják jóvá? Előre is köszi a választ!

  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Lesz ez a Red Kings Póker Liga, gondoltam résztveszek rajta. Be akarok emiatt fizetni 50$-t, de akkor már használok vmilyen bónuszkódot is. Az érdekelne, hogy hogyan működnek ezek a bónuszok. Azt írják, hogy az 1000%-os bónuszuknál 25%-os részletekben írják jóvá a bónuszt. Tehát ha befizetek 50$-t, arra kapok 500$ bónuszt, és ezt 125$-onként kapom meg? Mert ez így nagyon felejtős, ugyanis szerintem lehetetlen 90 nap alatt. Vagy a 25% az nem a teljes bónusz összegének 25%-a, hanem a befizetésemnek? Vagyis 12,5$-onként írják jóvá? Előre is köszi a választ!

    Amennyiben $50-et fizetsz be, a bónuszt $125-os egységekben kapod meg.
    A Red Kings-nél jelenleg kisebb egységekben bónuszt nem tudsz kiszedni. Mindenesetre megpróbálunk valamit tenni az ügy érdekében, hátha megoldható, hogy kisebb összegekben is ki tud venni a bónuszt. Felhívjuk figyelmedet azonban, hogy ennek intézése előreláthatóan pár napot igényel majd.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Ez nagyon rendes Tőletek, köszönöm szépen! Ennek ellenére úgy érzem, hogy kénytelen leszek befizetni addigra, valószínűleg az MB-s, vagy valami más bónuszkódot használva, mert 27-én indul a Liga. Hamarabb kellett volna érdeklődnöm. Azért köszi mégegyszer!

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ez félig off, de a pontokért nem lehet itt újabb bónuszt venni?

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 05.
    Hely
    Alsónémedi
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Kaptam kézbeosztott piros KK-t (CashGame) és mivel erre van most 10$ jutalom (nyerő kéznél) vártam a sült galambot de nem jött így levelet írtam amire a válasz az volt, hogy el kell küldenem a kezem számát és az alapján adják.
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy a leosztás történetet merre találom, vagy milyen kiterjesztésű fájlt keressek?
    Előre is köszönöm a választ és bocs ha nem jó helyre írtam.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás rakeback

    Admin:

    A RK oldalon hogyan lehetek jogosult az akadémiás rakebackre???
    Előre is köszönöm a választ.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •