Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás megvan a 200K-adik leosztásom

    hétvégén eljutottam ide.
    amikor elkezdtem, a nálam okosabbak azt mondák hogy 100-200K környékén lehet látni hogy valaki nyerő játékos, vagy csak szerencsés.
    nem indult vmi fényesen, és közben is voltak meredek dolgok. amennyire visszaemlékszem olyan 20-30X 100BB tuti elment tilteléssel, de valahogy sikerült összehozni a végére. Ma már nem tiltelek el ennyit

    Továbbá megjegyezném hogy ez a grafikon nem jöhetett volna létre ha nincs az akademia, illetve az a személyes coaching amit az első 30K hand alatt kaptam! Köszönöm.

    cc 180 buyin plusz, és amit nagyon nehezen sikerült elérnem, de végül meglett: az összes PP-m +EV-s.

    csatolom a winingBB/hand-et, és egy két képet amiket játék közben csináltam, illetve a leosztást amiben a legtöbb BB-t nyertem. 322.5

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.30 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($61.35)
    MP ($62.30)
    CO ($91.45)
    Button ($59.40)
    SB ($18.55)
    Hero (BB) ($163.50)

    Preflop: Hero is BB with 5, 5
    UTG raises to $1.05, MP calls $1.05, CO calls $1.05, 2 folds, Hero calls $0.75

    Flop: ($4.35) A, 3, 5 (4 players)
    Hero checks, UTG bets $3.30, MP calls $3.30, 1 fold, Hero raises to $8.70, UTG calls $5.40, MP calls $5.40

    Turn: ($30.45) K (3 players)
    Hero bets $30.45, UTG calls $30.45, MP calls $30.45

    River: ($121.80) 2 (3 players)
    Hero bets $23.70, UTG calls $21.15 (All-In), 1 fold

    Total pot: $164.10 | Rake: $3

    Results in white below:
    Hero had 5, 5 (three of a kind, fives).
    UTG had K, A (two pair, Aces and Kings).
    Outcome: Hero won $161.10



    a 3. kép: 1000BB stack, a 4. és 5. kép 45 plyr sng, amiből nem sokat játszottam, csak amikor egyszer tönkrement a trakcerem és nem tudtam újra telepíteni akkor pár napig sngztem.
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Tag Knish avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Szép grafikon, gratula!
    Titok, hogy ki volt a coach?

  3. #3
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet Knish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép grafikon, gratula!
    Titok, hogy ki volt a coach?
    ez engem is érdekelne.
    It's just a ride.

  4. #4
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Knish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép grafikon, gratula!
    Titok, hogy ki volt a coach?
    áldását adta hogy felfedjem az inkognitóját

    want2push

    játszottunk párszor cashgame-et előben. amolyan classic élménypókert.

    volt egy leosztás amiben nagyon megfogott a játéka.
    már elfogyott a második üveg gin és az éjjel rendelt fólia sör sem volt bontatlan mikor is want2push utg ben ül: megkapja az első lapját megnézi és allin megy. nézünk mint a hülyék. erre büszkén mutatja a pikk ászt mondván: mit akartok ezzel az eggyel megnyerem

    ilyen és ehhez hasonló trükköket ismert amiket előtte soha nem láttam leírva pedig pár slansky-t elolvastam addigra már, úgyhogy megkértem hogy adja át a tapasztalatait és segítsen belerázódni az online pókerbe. előtte nem játszottam online.
    Utoljára módosítva: mrj által: 2008. 11. 04. 01:25

  5. #5
    Tag Knish avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    áldását adta hogy felfedjem az inkognitóját

    want2push
    szép munka, gratula mindkettőtöknek!

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    áldását adta hogy felfedjem az inkognitóját

    ...

    ilyen és ehhez hasonló trükköket ismert amiket előtte soha nem láttam leírva pedig pár slansky-t elolvastam addigra már...
    Az inkognitó felfedéséhez áldásomat adtam, de ahhoz nem, hogy ilyen hétpecsétes titoknak minősülő műhelytitkokat is megossz...

  7. #7
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Knish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szép munka, gratula mindkettőtöknek!
    vegyesek az érzelmeim picit most. nl50-et játszom már egy ideje, és megvolt/megvan a bankrollom hogy 100 ra lépjek. Tulajdonképpen játszottam is néhány ezret ott de sajnos nem olyan rég úgy alakult az életem hogy egy havi fix-et meg kell nyernem úgyhogy nem nagyon merem megkockáztatni a szintlépést. Eddig nem a pénzért játszottam hanem mert szórakoztatott és élveztem ha jól játszom. Sajnos most nem férne bele 2-3 nullás hónap plusz 2-3K$ elvesztése, márpedig úgy gondolom hogy legalább ennyi kellene hogy belejöjjek. A fishekkel nincs baj ott sem csak úgy érzem a regulárok jó része jobb mint én, és az meg nem buli hogy amit elnyerek a fishektől annak egy részét elviszik a regulárok. nl 50/nl30 on van 15-20 regulár akikkel nagyon sok handet játszottam le és összességében ellenük is picit pluszos a mérlegem. talán ha többet nyerek mint a havi target abból elkezdek építeni vmi tartalékot hogy pár hónapig ne kelljen kivenni pénzt és akkor nyugodtan tudok játszani magasabb limiten. Azt gondolom hogy sokat kellene még tanulnom meg elemeznem és főállás mellett ez nem lesz könnyű, azért ott kevesebb az olyan sügér amelyik 8-10bb-s potért hajlanó allin menni száraz flopon TPTK-val, vagy overpairrel 100-150BB-vel a seted ellen.

    Pedig fun lenne időnként annyit nyerni egy este amennyit egy átlag júzer egy hónap alatt megkeres aztán meg másnap elveszteni a dupláját

    meg mostanában want2pushnak nem is nagyon van ideje coachingolni

  8. #8
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Gratulálok!Miért FTP-n játszol?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  9. #9
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok!Miért FTP-n játszol?
    igazából ott kezdtem, és tekintve hogy sokáig nem a pénzért játszottam, hanem azért hogy megtanuljak jól játszani nem bántam az erős mezőnyt. Meg ott van sok deep asztal és a 200BB-vel ülő fishek ellen komoly equity-d van. Továbbá ott a spectelt asztalokonról is készül HH amivel könnyen lehet jó asztalt választani. Sajnos ma már szerintem nagyon durva a helyzet FTP-n. Be akartam ülni nl50 deep-re és a megnyitott asztalok többségén csak egy semi fish ült (aki lehet hogy nem fish volt hanem jó LAG), azon a néhány asztalon ahol meg volt esetleg 2 fish, a várólistán 6-8(!) regulár volt. Talán péntek/szombat hajnalban még mindig érdemes ott játszani.

    Mivel a koncepció változott és nyerni kell ma már nem ott játszom.

  10. #10
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Mivel a koncepció változott és nyerni kell ma már nem ott játszom.
    És most hol játszol?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •