Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás NL400 flopolt set, riveren váratlan reraise

    $2/$4 No Limit Holdem
    6 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG _teramisu_ ($461.93)
    UTG+1 markny ($323.20)
    CO 99jkpg ($268.34)
    BTN Frobenius ($419.00) 22/20 (flopcbet 80%) (95hand)
    SB Hero ($1199.90)
    BB Flyktsodan ($384.00) 16.3/8.5/2.56 (squeeze 0%!) (1075 hand)

    Pre-flop: ($6, 6 players) Hero is SB
    3 folds, Frobenius raises to $8, Hero calls $6, Flyktsodan calls $4

    Flop: ($24, 3 players)
    Hero checks, Flyktsodan checks, Frobenius checks

    Turn: ($24, 3 players)
    Hero bets $16, Flyktsodan calls $16, Frobenius folds

    River: ($56, 2 players)
    Hero bets $36, Flyktsodan raises to $82, Hero ???,

    Pot: $174

    Mit kellett volna eddig másképp csinálni (preflop azért nem emeltem, mert az ellenfél eddig sosem dobott poz.-ból 3bet után)?
    Mi a helyes játék ilyen esetben egy ennyire passzív ellenfél ellen, mi lehet a reális range?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    húha ez nehéz

    a 3 bet rangéböl és a squeez rangéböl az ilyennek ki lehet lőni a jj-t tehát reális veszély de ha az 55-t kilőjjük ez az egyetlen lap ami szóba jöhet

    szerintem egy aj-t , 77-tt ranget nem checkelt volna a floppon

    a kérdés a call és a shove között szerintem az hogy mennyiszer lesz itt nála 22 vagy valami random lap mint jj/55, és szerintem többször szóval szerintem shove

    amugy nekem az összes line jónak tűnik

  3. #3
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    22\56\JJ\55\34? a range szerintem. de azért én valami pp-t se zárnék ki ami próbálja ellopni a potot. igaz erős move lenne....
    It's just a ride.

  4. #4
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
    Várnám a többiek véleményét is a partival kapcsolatban.

  5. #5
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
    Várnám a többiek véleményét is a partival kapcsolatban.
    én is várom mert nagyon kiváncsi vagyok. semmi érdemlegeset nem tudtam írni én NL50es fejemmel még tönkre megyek itt várom én is w2p,spiri,geri,kanrich? ?
    It's just a ride.

  6. #6
    Fanatikus tag styxxx avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy A5s hideg megadás mennyire elképzelhető, mert a pf agressziója azért nem túl magas, viszont már volt egy megadás, amire ő utolsónak beszél? Mennyire CS az emberünk akár egy harmadik kapcsolódó párral Ász magas kickerrel? Végülis flop check, után egy alacsonyabb turn-re még egy CS megnéz egy rivert. A riveren bövül trips, és rajz.
    Nekem ezek jutottak eszembe, ha ez megálná a helyét akkor shove.
    Ha meg 55, vagy JJ, akkor meg bejött neki az élet, és végül is mivel utána még volt beszélő akit nem akart kíűzni, így érthető, hogy riveren támad.

    Nagyon érdekes helyzet.

  7. #7
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Az 56 és a 22 (52?) adja csak itt a visszaemelésünkre - már persze a jobb lapokon kívül. Ellenem pont nem rég játszották ezt JJ-vel. WP, én kifizettem, pedig tudtam, hogy mire számíthatok.
    Lehet 55 van nála, ha ennyire passzív még ez is esélyes.

    De ha jobban belegondolok nekem leginkább az 56 gyanús. Bár azzal meg flopon emelnie kéne (akkor mégiscsak 22?) - de simán lehet, hogy ott c/r-t tervezett az eredeti emelő ellen (bár ebbe a line-ba a JJ is illik...).

    Továbbra is ott tartok, hogy 56, 22 vs JJ, 55 lapok vmelyike van nála (ha mégsem, akkor úgyis dobni fog...).
    A preflop call-ja miatt (bár ugye írtad, hogy nem az a hiperaggro playa) kisebb eséllyel számolom a JJ-t, 55-re nem is gondolnék játék közben, tehát push.

    Az egyetlen (?) problémám, hogy ha ennyire passzív, akkor vajon be fogja-e pakolni a stack-jét egy 22-vel... Ha nem, akkor már nem plusszos a shove, mert nagyobb eséllyel csak jobb lap fogja megadni, míg a gyengébb lapból nem szedünk ki value-t. Eme vonalat követve csak call.

    Nagy segítség vagyok, tudom.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Attól, hogy 0% a squeeze, még nem kell nutra tenni. Sztem a range kb: jj, 55 ver, 22, 56s, A5s, 54s, 34s, Jx is simán lehet, ha tényleg ilyen passzív. Bővíti a ranget még esetleg, hogy miniréz volt preflop. Én minden szutyokkal is bemegyek bb-ről minirézre. Ha megslowplayelnék egy KJ-QJ-t flopon, akkor simán lehetne ez a line, hiszen teljesen veszélytelen a board.

    Allin. Ha megadja 200-ig, megadja az allint is. És akkor sok valuet vesztesz ha nem tolod be.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Gondolkodás nélkül visszaemelnék. Szerintem a flopon és a turn-ön is teljesen jól játszottad, ritka hogy egy 80%-ban c-betelő arc preflop emelőként mögéd check-el ezen a flopon. BB-nél lehet egy csomó lap amit megversz 22, A5, J5, 65, 54, 57, 34, air, stb. ami jobb az meg csak JJ, 55.

    Edit: Sikerült leírnom amit Tecca is megfogalmazott. Mostmár mindegy

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 24.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    én az életemet is rátenném erre a kézre, igaz, akkor lehet, hogy nemcsak a bankrollom szűnne meg létezni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •