Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás NL400 SH - ismét riveren fullra javulás

    Hasonlóan az előző postolt handemhez http://www.pokerakademia.com/vBullet...html#post66055 (még várom oda is az ötleteket), ismét fullra javultunk a riveren.

    A kérdés, hogy mit tegyünk itt?
    Az eddigi játékkal van valami gond?


    $2/$4 No Limit Holdem
    6 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ohoopea ($600.60)
    UTG+1 Hero ($348.00)
    CO Peddano1 ($994.65)
    BTN Darinox ($624.10)
    SB Hankii ($450.15) 22/7,5/1.81
    BB olliepower ($808.20)

    Pre-flop: ($6, 6 players) Hero is UTG+1
    1 fold, Hero raises to $16, 2 folds, Hankii calls $14, 1 fold

    Flop: ($36, 2 players)
    Hankii checks, Hero bets $20, Hankii calls $20

    Turn: ($76, 2 players)
    Hankii checks, Hero bets $44, Hankii calls $44

    River: ($164, 2 players)
    Hankii bets $72, Hero ???

    Pot: $236

  2. #2
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    ok. vagy nagyon okos az emberünk vagy nagyon buta

    nem tudom mit tud oop slowzni és mi az ami jobb mint mi. Talán nem akarta ilyen boardon betolni egyből ,bár nem értem a logikát.

    A flop és turn bet is tetszik river pedig egyértelmű value reraise (?). A eddig játéka alapján ugye FD a dolog. Bár olyan széles a cc range,hogy K9\T9 is simán benne van. Ha QJdd van nála cash outolnék a teremből És persze elég beteg lenne bár talán ez az egyetlen lap amitől megértem,hogy így játszott


    A range olyan tág,hogy itt biztos plusz ev a rr\call line.

    Elgondolkozva any AdXd\TT\99\K9\QJdd\és egy xdxd lapok a range.

    Szerintem sok value bukunk ha itt nem reraiselünk, vagy nem ?
    It's just a ride.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    A flopon és a turn-ön nagyobbat emelnék a sereg draw miatt. Így hogy ilyen kicsiket emeltél simán jöhetett flush draw-al is. QJ TT KK 99 T9 is lehetséges, de azzal a turnön visszaemelt volna a két flush draw miatt. Talán flush, vagy egy idétlen blöff a flush lapra Kx-el? Furcsa line, de rátolnám.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    Pécs-Urán city
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Én ezt blockingbetnek nézem.A turn bet lehetett volna nagyobb,mondjuk $60-70 körüli.Egyébként meg shove all day.

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    Pécs-Urán city
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Csak még annyit,hogy szerencsés fickó vagy,ha ezek a problémás handjeid.

  6. #6
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Én ezen a floppon nem cbeteltem volna, mert nagyon eltalálhatta Villain range-et, plusz tele van draw-val is, nálunk meg kb. semmi nincs.

    A turn-ön már nagyobbat hívnék, pont a drawk miatt. A riveren szerintem is blocking bettel próbálkozik az ellenfél, akinek talán bejött a színe és fél a fulltól. 9T-vel vagy vmi nagyobb fullal elképesztően beteg line-t választott volna, szóval azt nem hiszem el, és színre rakom, vagyis visszahívok és adom az all-in-t is.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    én is blockingbetnek nézem szóval reraise valuért, és pont azért jó szerintem hogy cbeteltél ( bár ténleg rizikós hozzá a board) mert így végig tudtad hívni egy picit álcázva a handed

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Visszaemelés kell, ez nem kérdés, a megjátszás alapján nem lehet nála TT, KK, legfeljebb egy 89-et tudok a színen kívül még elképzelni, de ennek kicsi az esélye. Reraise!


  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezen a floppon nem cbeteltem volna, mert nagyon eltalálhatta Villain range-et, plusz tele van draw-val is, nálunk meg kb. semmi nincs.
    Pont azért c-betelnék mert nincs semmink, és kb. nem is lesz.

  10. #10
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Nekem ez futott le a fejemben:
    Ez blocking bet flushsel. De ez hülyeség, azzal c/r-t volna valamelyik utcán, mert elég nagy FE-m lett volna. Ha meg már mégis így játszott végig, akkor most miért nyit így bele flushel, úgyis csak jobb lappal adom meg vagy hívok vissza rá. Esetleg abban bízhat, hogy nálam kisebb flush van.

    Sor egyértelműen kizárható, senki sem játszana vele ennyire hülyén.

    AK, KT. Szintén gyenge játék lenne mindkettővel (pf nem szoktak az ilyen emberek 3betelni AKval, szóval reálisan lehetne a pf megadó rangeben), flopon visszahívott volna.

    99, TT, KK egyértelműen kizárható, egy draw heavy boardon ezekkel is korábban már izmozott volna. 89 és 9Ks talán reális, de a flop és turn call nagyon gyenge játék lett volna ezekkel is.

    Totál air. Ezt zártam ki először, nem egy trükkös ellenfélről van szó, mondjuk a blöffhöz jó river jött neki, sok lapot kellene dobnom, amivel turnön még erős voltam.

    9x. Ez is irreális számomra, még az A9 és J9 is elég irreálisnak tűnik számomra.

    Gyakorlatilag nincs olyan hand, amivel indokolt lenne ez a line részéről (szerintem legalábbis, ha valaki tud valami logikusat, az ne titkolja el ).
    Nem éreztem valuet a visszahívásban, csak egy A magas flush adhatná meg, amit verek, viszont committed leszek az erősebb kezek ellen, így csak megadtam. Bevallom, teljesen sötétben tapogatóztam itt.


    River: ($164, 2 players)
    Hankii bets $72, Hero calls $72

    Final Pot: $308
    Hero shows:
    Hankii shows:
    Hero wins $305 ( won +$153 )
    Hankii lost -$152.00


    Így ebben a handben nem vesztettem pénzt a rossz játékommal, de ezek szerint egyhangúan itt a reraise a helyes játék.

    Köszönöm mindenkinek a válaszokat és ötleteket!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •