Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás NL100FR busted draw 3rdbarell?

    Hand #1691011439000035: Chelsea 11439
    Seat 1: juli*** (115,50 in chips)
    Seat 3: JayH*** (92,65 in chips)
    Seat 4: acu1*** (60,00 in chips)
    Seat 6: skyb*** (18,50 in chips)
    Seat 7: Gtl.*** (111,40 in chips)
    Seat 8: bill*** (99,15 in chips)
    Seat 9: pensacola (181,50 in chips)
    Seat 10: Flyi*** (185,70 in chips)
    JayH***: posts small blind $0,50
    acu1***: posts big blind $1
    Dealt to pensacola [ 9s 8s ]
    skyb***: folds
    Gtl.***: folds
    bill***: folds
    pensacola: raises to $3,50
    Flyi***: folds
    juli***: folds
    JayH***: calls
    acu1***: folds
    @@@ F_L_O_P @@@ [ Kd Js 3s ]
    JayH***: bets $5
    pensacola: raises to $15
    JayH***: calls
    # # # TURN # # # [ 2c ]
    JayH***: checks
    pensacola: bets $24,10
    JayH***: calls
    &&& RIVER &&& [ 5h ]
    JayH***: checks
    pensacola: ???

    érdemes itt rátolni egy ismeretlenre?

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Neomorf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdemes itt rátolni egy ismeretlenre?
    Huh szerintem már a turn bet is meredek.Nálam a turn check, flopon nem tudtál dobatni, szerintem kockázatos tovább aggrozni.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Ha már hivtál a turn-on, akkor szerintem rá kell tolni riveren, máshogy nem nyerhetunk!

  4. #4
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már hivtál a turn-on, akkor szerintem rá kell tolni riveren, máshogy nem nyerhetunk!
    Egyetértek Argentínával, de a legfontosabb: Ha már hivtál a turn-on... azt lehet hogy nem kellett volna, de ha már igen akkor shove!

  5. #5
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Nagyon gyanús, hogy király van nála, amit az eddigi igen komoly agressziódra nem dobott el. A riverrel sem sor-, sem színesély nem egészült ki, szerintem nehéz elképzelni, hogy dobatni tudnál, bár egy ismeretlen játékost nehéz kiszámítani.

    A flush draw-t én néha úgy játszom meg pozícióból, hogy a floppot elcsekkelem, majd turnön bet/raise-t játszom. Ez a move sokszor olyan hatással van az ellenfelekre, hogy nem egyszer be is írták már a chatablakba, hogy "nice set", majd dobnak, mivel slowplayelt monszter szaga van a játéknak.

    Persze, ha megadást kapok, ott már nyomulni kell tovább a riveren is, de azt még mindig olcsóbban teszem, mintha már a floppon elkezdeném az izmozást, és nem egész stacket teszek fel az esetleges busted draw-ra. Ha a riveren bebukik a blöfföm, az pedig kiváló reklámértékkel bír a továbbiakra nézve.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Azt hiszem Argentína klasszikusa, hogy kár volt elkezdeni, de ha elkezdted fejezd be. Egyébként gyanús, hogy nem monster van nála, én nem tartanék elképzelhetetlennek egy gyengébb királyt, második párt, vagy szintén busted drawt, az utóbbit nyilván dobja, pedig valszeg verné a 8 magasod. Amekkora erőt eddig mutattál, az én kezemből simán kicsavarnál egy KsDs szerű lapot. Szerintem 50% esélyed van dobatni.

  7. #7
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Amennyiben király párja van, azt nehéz lesz dobatni. Viszont lehet nála sor vagy fluss húzó, amit dobni kell egy 1/2-2/3 potnyi emelésre. SD-vel nem lhet nyerni az biztos.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    A fő bajom, hogy dunsztom nincs mivel játszhat így. OOP megadott egy kemény emelést, de nem emelt vissza. Milyen királya lehet? KQ? KJ? Én ezekkel sem nagyon adnám de ez alatt meg biztosan nem (33 illteve JJ akár lehet is). A donkbetje csak akkor értelmes, ha setet floppolt és csapdázik egy kicsit (gondolom NL100-on erre automatikus a visszaemelés) de akkor a turnön már csak bekattantaná a csapdát, és visszamelne. Ennyit monsterrel csak nem slowplay-ez. Szóval a tippem leginkább, hogy neki is egy busted drawja van.

  9. #9
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás result

    no ezt sikerült jó xarul megjátszanom! visszanézve, nem kellett volna a turn bet, bár szerintem egy drawal adhatta volna flopon, és dobhatott volna turnön...
    végül elcsekkeltem a rivert, mert olyan instacallokat nyomott, hogy úgy láttam egy sima K párt sem tudok kicsavarni a kezéből (vagy rosszabbat). végül JJ!!! volt nála.WP! okos játék volt. ehh

  10. #10
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Én annyit fűznék hozzá, hogy amennyiben a floppon reraise-elsz, akkor szerintem ilyen handdel érdemes nagyobbat hívni, mondjuk $20-ig, mert úgy nagyobb lesz a FE.

    Bizonytalan vagyok a turn bettel kapcsolatban, lehet itt jobb a free card.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •