Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Milyen asztalokhoz érdemes inkább leülni...

    Felmerült bennem az a kérdés, hogy vajon olyan asztalokat keressek inkább, aminél teljes beülős, vagy netán még annál is több emberek ülnek, vagy inkább olyanokat, ahol kevesebben ülnek az emberek.

    Kíváncsi lennék a véleményetekre.

    Arra rájöttem, hogy aki 6os asztalhoz ül be 20-40 BBnyi pénzzel, azok szerintem gyengébb játékosok. Márcsak azért is gondolom így, mivel a folytatólagos licitet így nem nagyon tudja alkalmazni. Erről mi a véleményetek?

  2. #2
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felmerült bennem az a kérdés, hogy vajon olyan asztalokat keressek inkább, aminél teljes beülős, vagy netán még annál is több emberek ülnek, vagy inkább olyanokat, ahol kevesebben ülnek az emberek.
    Én nem nagyon szeretek sok kis stack ellen játszani, ha a játékosok fele short, már változtatni kell az induló lapokat. Azt se szeretem ha valaki már sokat nyert, mert az emberek általában jobban játszanak ha nyernek mintha veszítenek.

    Arra rájöttem, hogy aki 6os asztalhoz ül be 20-40 BBnyi pénzzel, azok szerintem gyengébb játékosok. Márcsak azért is gondolom így, mivel a folytatólagos licitet így nem nagyon tudja alkalmazni. Erről mi a véleményetek?
    Ez szerintem is így van. De lehet azért találni néhány short stack játékost, aki tudja mit csinál.

  3. #3
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Csak véletlenül fordulhatna elő, hogy olyan asztalhoz ülök be, ahol a 6-ból 3 vagy 4 embernek kevesebb, mint 30-40BB-je van. Ezek ellen már máshogy kell játszani, és multitable erre nincs erőm külön figyelni. (pl máshogy kell játszani a suited connectorokkal, meg a kis párokkal) Ezen túl, ezek a játákosok a short stack stratégiájukkal megölik a játékot is az asztalnál!

    Én olyna asztalhoz szeretek beülni, ahol az átlag stack size 100BB körüli, lehetőleg 80 és 150BB beülő közötti zseton legyen az embereknél.

    Amire még érdemes figyelni, hogy a legjobb általában az, ha a legnagyobb stack mögé ülsz be.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amire még érdemes figyelni, hogy a legjobb általában az, ha a legnagyobb stack mögé ülsz be.
    Ezzel teljesen egyetértek. Ha választhatok mindig a nagy stack mögé, vagy pedig az agresszív játékos mögé igyekszem beülni. Szintén szempont többnyire, hogy ha van regular az asztalnál, aki egy kicsit is agresszíven játszik, akkor mögötte üljek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •