Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás All in ev vs real ev differencia rekord

    érdekelne kinél mennyi volt beülőben egy időszakaszon belül a rekord különbség a valós nyereség és az all in ev között

    azért kérdem mert nem tudom mennyire durva a mostani downswingem és szeretném megítélni mert én kb világvégének érzem:

    nl 100

    http://img404.imageshack.us/img404/2106/58948258mp3.jpg

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    eh elszurtam a topic címet, természetesen real winnings akar az a real ev lenni

  3. #3
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Nekem 20BI (itt lehet ,hogy 18 de az is lehet ,hogy 22 sajna szétszakadt két database a rekord azaz difference azóta sikerült 12-re visszahúzni

    de így is van 70k hand break evenem,ezért nem is értem,hogy nő a br
    Utoljára módosítva: bravesoul által: 2008. 11. 23. 23:21
    It's just a ride.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    18 BI már biztosan volt, de most pontosan nem emlékszem...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet darklol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekelne kinél mennyi volt beülőben egy időszakaszon belül a rekord különbség a valós nyereség és az all in ev között

    azért kérdem mert nem tudom mennyire durva a mostani downswingem és szeretném megítélni mert én kb világvégének érzem:

    nl 100

    http://img404.imageshack.us/img404/2106/58948258mp3.jpg

    ebben a honapban en 1300$-ral vagyok EV alatt (ez 18K hand, foleg nl100, ugyhogy 13 BI)

    (ebben raadasul a sima coolerek benne sincsenek, meg az sem, amikor az idiotat kvazi allin rakom a turnon az overparommal erthetetlenul callol, riverre leesik a drillje es az utolso 1 $-t valamiert csak akkor tesszuk be; akkor mar o a favorit)

  6. #6
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ez tényleg nagyon durva! Előre félek, amikor velem is megörténik ez, hogy fogok rá reagálni. Ma volt egy 5 beülős EV eltérés a sessiönömben 2k hand alatt, az is eléggé bosszantott.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tényleg nagyon durva! Előre félek, amikor velem is megörténik ez, hogy fogok rá reagálni. Ma volt egy 5 beülős EV eltérés a sessiönömben 2k hand alatt, az is eléggé bosszantott.


    mivel ez mindenkivel bekovetkezik pont ez a lenyeg amit irtal, hogy te magad hogyan reagalsz ra. az igazi downswing ugyanis attol lesz, hogy a balszerencsen tul meg hulyesegbol is elszorsz egy csomo beulot.

    nekem eddig nemigen sikerult, de azt kell megprobalni tudatositani magadban, hogy veszto sessionok es idoszakok meg a legjobb pokeres eleteben is viszonylag gyakran vannak, de ha ilyenkor meg meg is tobbszorozod az elvesztett penzt a sajat hulyeseged miatt, akkor azert csak magadat okolhatod

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •