Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen

Téma: Omaha termek

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás Omaha termek

    PLO25 fullringet melyik termekben lehet/érdemes játszani?
    Új termet kell keresnem, mert az OnGame csúcsidőben is csak 4 asztalt tud szolgáltatni.

    Egyébként nem rossz ez az omaha, ha tudja az ember, hogy hogy kell nagyjából játszani.
    Azt hiszem következő akadémiás CG-n már beszállok én is az allincsatába.

    Eddigi tevékenységemről nem offolok ide, hanem majd a közeljövőben írok a blogomban.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  2. #2
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    vegyél erős gépet, építs nagy bankrollt, és több teremben játszál, fullring csak így jön össze 6 asztalon.

    4 asztal is csak a legnagyobbaknak van ennyi, és az sem mindig.
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    A PokerStarson vannak Omaha asztalok, PLO25-ön még verhetőek, viszonylag passzív játék folyik. A promójuk finoman szólva kivánni valókat hagy maga után...
    Az iPokeren kesevesebb az asztal, és mindegyiken van leglább egy francia maniac, amivel az a bajság, hogy jövedelmező ugyan, de ha deep stacket próbálsz játszani akkor a swingek kicsinyég idegesítőek. Ott a tourneyk tudnak jövedelmezni, mert 5 USDn kb olyan a játék szintje, mint NLH 0.1-en.
    FullTilten is vannak asztalok, még nem próbáltam.
    Kis termek felejtősek.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Szerintem probalgasd az Sh-t!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Akkor lehet SH lesz, még úgyis csak most kezdem. Lehet, hogy jobb is úgy.
    Viszont gondolom valami normális rakebackes terem kell, mert omahában termelődik a rake. Meg az sem lenne baj, ha az SH nem 5fős lenne, mint OnGamen.
    Elkezdek nézelődni, hogy hátha valami akadémiás racebe is bekapcsolódhatok.
    Persze először még kivégzem a Betsson FD-jét.
    És kösz chubby, hogy belerángattál ebbe az omaha dologba. (Egyelőre, aztán lehet,hogy megváltozik a véleményem.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  6. #6
    Idegen nekemmind1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    asdfg
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    omahabol az fr kihalofelben van, ha mar tudod az alapokat szerintem nyugodtan jatszhatsz sht is, semmivel nem jobbak a jatekosok ott sem es a nagyobb termekben mindig megy vagy 10 asztal. full tilt shra tokeletes ha tudsz hozza RBt szerezni.

  7. #7
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Kormi: ajánlanám Cake-et, de az utóbbi időben eléggé elharapózott a pre 3-4-5bet, így nem lehet olcsón flopot nézni, ezért nem nagyon éri meg itt játszani mostanság. Igaz, ez egy hónapja volt, pont ezért hanyagoltam egy kicsit, de majd benézek vmikor és megmondom jól a frankót...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  8. #8
    Lelkes újonc analyser avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Én eddig játszottam PLO25-50 6maxot a Starson, Full tilten és a Devilfishen (talán b2b network?). A játékosállomány a devilfishen volt messze a legverhetőbb. Az egyetlen probléma, hogy nagyon kevés az asztal és nem nagyon lehet válogatni. Ahogy néztem PLO50 felett alig volt már játék. Full ring egyáltalán nem is ment, de omahazni szerintem nem is túl nagy élvezet 9-10 fős asztalokon.

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    analyser, ki ez a bebi a logodon?

  10. #10
    Lelkes újonc analyser avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Mosoly

    Shana Hiatt

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •