Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen

Téma: csabadeak

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás csabadeak

    Itt leírnám sűrűbben magamról, hogy i is történik velem, ráadásul nagyon be sem mutatkoztam!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Na tehát:
    20 éves vagyok, hamarosan 21.Szegedi vagyok most már teljes mértékben.GTKra járok első éves vagyok. Igen 20 évesen, mivel édesapám orvos és Ő meg a család úgy gondolta én is legyek az. Ok mondom mivel nem volt elképzelésem és szerintem a 18 évesek 98%nak nincs, hogy mi is legyen így hát belevágtam. MIvel ezt 4.ben találták ki nem sikerült egyből bekerülnöm. Aztán jártam 0.ra egy évet ezután újból felvételi, de csak gyógyszerire sikrült bekerülnöm. De ezt 1 hónap után ott is hagytam mivel nagyon nem tetszett, és bejelntettem otthon hogy én inkább közgazdász leszek így hát elvégezte tavaly 3 OKJ-s képzést, mondjuk szerintem semmit nem ér dehát csináljak valamit, aztán csont nélkül felvettek SZTE GTK-ra nappalira (422pontom volt).
    Ennyit egyenlőre magamról.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Most már a pókerről:
    2, de lehet 3 éve ismerkedtem meg a játékkal a TVből. Mondanom sem kell nagyon megtetszett. Vettünk is a barátaimmal egy közös pókerszettet és játszottunk. Persze fogalmunk sem volt egyikünknek sem a pókerről. Preflop emelés, pot-odds,outok, pozíció, tehát semmiről. Óriás tétben 200 HUF-ban ment a játék, igazából inkább hétvégén buli előtt. Már ekkor egy picit jobb voltam a többieknél, mondom egy picit. Úgy 5 alkalomból 4szer nyertem.
    Ezek után megvettem Harrington könyvét. Ez sokat segített nekem, ekkor már nem volt értelme ezeknek a játékoknak. Aztán elkezdtem abba a hibába esni (most már tudom hogy hiba volt) mindenhova leregisztrálni és freerollozni. Ez azért baj mert sok helyen elment a bónuszom.
    Az első dollárjaimat a draculán szereztem freerollokból összehoztam 12$-t. Ekkoriban 2 óránként mentek a freerollok. Majd ezek után ebből elkezdtem talán 2 vagy 3 $-s SNG-ket játszani. Elértem a 35 $-t, majd mivel a bankroll managmentről sem hallottam elkezdtem 6-10 $ HU-kat játszani és az első tiltemmel le is nulláztam a BR-et.
    Ezután semmit nem játszottam.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Ezután nagy szünet majd Paradise poker:
    Itt befizettem 100€-t ha jól emlékszem. Igen mivel ekkor 100%-os bónusz volt és 100€ befizetéssel. Tehát ott játszottam, nagyon ment eleinte, majd mivel nem bírtam még akkor sem jól kezelni a TILT-et ezért egy nagy hullámvasút után 110€-n végeztem és ki is vettem a pénzt, nem is szedtem ki a bónusz 10%-t sem, de akkor úgy éreztem nem nekem való ez.
    Kiszálltam szinte ugyan annyival.Folyt. köv.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Hand Preview - Poker Hand Replays
    Még mindig nem tudom beilleszteni. Sem ide sem a blogomba.

  7. #7
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Ne minbetelj, könyörgöm...
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Még sose csináltam, de most kipróbáltam, mi nem megy?

    Na szóval, rányomsz a pokerhandreplays ikonra, majd amit bead a közé beilleszted a handed számát. Ez a te esetedben ez volt: 625435.
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2009. 06. 23. 17:28
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806
    Utoljára módosítva: csabadeak által: 2009. 06. 23. 17:31

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    OKOK sikerült, köszi!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •