Oldal: 59 / 60 ElsőElső ... 94957585960 UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (595) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Bankkártyák online pókerhez

  1. #581
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 08. 08.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Mastercardot javaslom én is mindenkinek, aki kártyát vált vagy újonnan vág bele

  2. #582
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Egy kis információra lenne szükségem azoktól akik Visa-kártyát használnak ki és befizetéshez.
    Raiffeisen Visát használok 2003 óta,a kártyát és a számlát csak játékra használom.A Rafi viszont "nagyvonalúan"(kérdezés nélkül természetesen) változtatott és a Visát megszüntetik a hónap végétől (bár még jövő évben is érvényes)és Mastercardot ajánlottak helyette.Természetesen továbbra is Visát akarok használni,úgyhogy bankot váltok.Mielőtt végigérdeklődném a bankokat megkérdezem az itteni rutinos játékosokat hogy melyik másik banknál van megfelelő Visa kártya a számlához(tehát használható szerencsejátékra és a számla/kártya fenntartása nem túl drága).
    Előre is köszönöm a válaszokat.

  3. #583
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 13.
    Hozzászólások
    88

    Alapbeállítás

    OTP is felejtős, bár van Visa kártya a használat során netellerre vagy skrill-re való befizetéskor megkérdezi mire fogod használni. S itt bukik az egész. Kb egy hónappal ezelőtti tapasztalatom ez.

  4. #584
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Nekem a CIBet és a Unicreditet ajánlották, de az Uninál azt mondták, hogy jövőre ők is kifogják vezetni a Visa kártyát a választható lehetőségek közül.

  5. #585
    Idegen
    Csatlakozott
    2019. 11. 27.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    A Visa Gold nem szűnik meg a Raiffeisennél, csak ennek évi 20 ezer körül van az éves díja.

  6. #586
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Na szóval két hónap kínlódás után dobom a Raiffeisen MasterCardot és euroszámlát nyitok Visa-kártya igényléssel valamelyik bankban.Az eddigiek alapján a CIB vagy az Erste tűnik jó választásnak.Az OTP-nél úgy láttam hogy csak forint alapú számlánál adnak Visát.Van ennek értelme?Túl sok megy el az átváltásoknál.
    Ha valakinek van tapasztalata a fenti bankokkal és Visa-kártyákkal kapcsolatban akkor kérem írja le.
    Előre is köszönöm!
    Pancser

  7. #587
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Pancser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na szóval két hónap kínlódás után dobom a Raiffeisen MasterCardot és euroszámlát nyitok Visa-kártya igényléssel valamelyik bankban.Az eddigiek alapján a CIB vagy az Erste tűnik jó választásnak.Az OTP-nél úgy láttam hogy csak forint alapú számlánál adnak Visát.Van ennek értelme?Túl sok megy el az átváltásoknál.
    Ha valakinek van tapasztalata a fenti bankokkal és Visa-kártyákkal kapcsolatban akkor kérem írja le.
    Előre is köszönöm!
    Pancser
    Szia,

    Nekem az Ersténél van forint alapú Visa kártyám, tudom használni bármilyen teremben közvetlenül is. Mondjuk én úgy csinálom, hogy Visa kártyával Skrill-re, onnan a termekbe be, illetve ha költöm akkor Skrillről Revolut-ra át és a Revolutos kártyát használom.
    Pancser likes this.

  8. #588
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 06. 07.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Visa kártyát szeretnék csináltatni ps-re, és az a kérdésem, hogy van-e különbség a dombornyomott és a nem dny-t között, vagy mind2 használható?
    Illetve mi ez a cft-engedély? Ráadásul egyik helyen megjegyzi, hogy az automatikus! cft engedéllyel rendelkező kártyákra más szabályok vonatkoznak, de nem részletezi.
    Tud ezekről valaki információt, mert az otp sem tudja.

  9. #589
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet TiestoTomika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Visa kártyát szeretnék csináltatni ps-re, és az a kérdésem, hogy van-e különbség a dombornyomott és a nem dny-t között, vagy mind2 használható?
    Illetve mi ez a cft-engedély? Ráadásul egyik helyen megjegyzi, hogy az automatikus! cft engedéllyel rendelkező kártyákra más szabályok vonatkoznak, de nem részletezi.
    Tud ezekről valaki információt, mert az otp sem tudja.
    Szia!

    Alapvetően elmondható, hogy online fizetéshez dombornyomott kártya szükséges.
    Egy pókerterembe történő befizetés ugyan ilyen kategóriájú tranzakció.
    A CFT engedély ahogy olvasom a bankok által automatikusan jóváhagyott tranzakciókra vonatkozik. A legtöbb magyarországi bank például nem engedélyezi automatikusan a szerencsejátékkal kapcsolatos befizetéseket. Különböző szabályok miatt. Ilyen esetben kvázi fel kellene hívnod a bankot, hogy engedélyezzék a tranzakciót.
    TiestoTomika likes this.

  10. #590
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 04.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    szia, én már úgy 10 éve VISA kártyát használok a PS-nél (is) semmiféle plusz procedúrával nem jár.
    TiestoTomika likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •