Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás 8/16 euró - élő játék - 7 way pot

    Helyszín: EPT Prága, cash game asztalok, 8/16 eurónak megfelelő 200/400 cseh korona. Az asztalon fishek és jól játszó svédek egyaránt ülnek.

    Elölről érkezik egy emelés 1200-ig, amire 5 call érkezi, ezért nagyvakból én is becallolom -vel. 7way pot.

    Flop: (pot 8400)

    Elchekelem, majd utánam is mindenki checkel.

    Turn:

    Kisvak belemel 1800-at, amire én visszaemelek 6000-ig, amire a dealer, aki egy jó svéd játékos 17000-ig visszaemel, kisvak dob, ketten maradunk, előtte kb. még 50000, előttem több. Mi legyen?

    Ellenfelem tight-agresszívan játszott, az én imagem pedig ultratight lehetett.


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    én flopon azonnal belehivtam volna vagy 5000-et, de még itt is rátolnám szerintem!

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Én dobnám. 7way pot és a turn-ön az első két poziból emelés/visszaemelésre (ti ketten erőt mutattok) vki rátok tolja. Ez legalább terc, többnyire jobb kickerrel, mint ami neked van, vagy pedig full house. Legalábbis minden, amit írtál erre utal:
    - jó TAG svéd,
    - ultra tag imidzs rólad.

    Az ellenfél szempontjából, mind nálad, mind pedig a kisvaknál lehet T-es, hisz a flopon előlről mehettetek c/r-re. Commited se vagy.

  4. #4
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Nekem ez easy fold, mondjuk én nagyon nit vagyok, de bármelyiknél lehet jobb lap, ami a pf játékuk zónájába tökéletesen belefér: 22,33, TJ+. Szerintem is flopon érdemes lett volna belehívni, ez most tuti fold nekem...

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    en is eduard es want2push iranyaba hajlok. persze van meg 3-4 outunk DD

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én dobnám. 7way pot és a turn-ön az első két poziból emelés/visszaemelésre (ti ketten erőt mutattok) vki rátok tolja. Ez legalább terc, többnyire jobb kickerrel, mint ami neked van, vagy pedig full house. Legalábbis minden, amit írtál erre utal:
    - jó TAG svéd,
    - ultra tag imidzs rólad.

    Az ellenfél szempontjából, mind nálad, mind pedig a kisvaknál lehet T-es, hisz a flopon előlről mehettetek c/r-re. Commited se vagy.
    A jó TAG és az ultratight image ha nagyon-nagyon tökös jelentheti azt is, hogy visszajátszik. A szitu felőle nézve lehet ez is: Kisvak lopni próbál, ezt te észleled, és any 2val ráemelsz. Ő visszaemel, mivel jó játékosnak tart, felteszi, hogy még egy tízest is eldobsz. Simán lehet plusz EVs a játék, elég ha az esetek felében bejön.

  7. #7
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    mivel vak voltál tudja hogy simán lehet 10-esed, lap nélkül nagyon ritkán emel vissza egy jó játékos ilyenkor, alapesetben nagyobb terc vagy full, hacsak nem pont erre játszik rá a csávó hogy te majd biztos ezt gondolod, de akkor zseniális játék tőle (az imidzsed miatt ezt kizárnám). Flopon hívtam volna, így fold. Ha mindenképp játszani akarnék akkor call, hátha elpasszolja a rivert, de az nagyon gyenge játék, allint viszont csak jobb lap fog adni, esetleg egy T9s, ha nem blöfföl akkor jóformán ez az egyetlen lap a zónájában amit versz jelen pillanatban, én dobnám, bár fogalmam nincs milyen játék megy ilyen limiteken...

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    mi lett a vége?

  9. #9
    Lelkes újonc Janika90 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 25.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    dobnám .... QcTs -re teszem

  10. #10
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet Janika90 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dobnám .... QcTs -re teszem
    ezt a webgömb súgta?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •