Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Nl20 Jj

  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás Nl20 Jj

    Seat 1: HERO (27,00 in chips)
    Seat 2: craz*** (14,55 in chips)
    Seat 3: scch*** (21,30 in chips)
    Seat 5: Thts*** (20,50 in chips)
    Seat 7: gott*** (42,73 in chips)
    Seat 10: lux*** (13,83 in chips)
    gott***: posts small blind $0,10
    lux***: posts big blind $0,20
    Dealt to HERO [ Jc Js ]
    HERO: raises to $0,80
    craz***: folds
    scch***: calls
    Thts***: folds
    gott***: calls
    lux***: folds
    @@@ F_L_O_P @@@ [ 5c 6s 3c ]
    gott***: checks
    HERO: bets $2
    scch***: calls

    gott***: folds
    # # # TURN # # # [ 7d ]
    HERO: bets $4,50
    scch***: calls

    &&& RIVER &&& [ 5d ]
    HERO: bets $8
    scch***: calls

    *** SHOW DOWN ***
    HERO: shows [ Jc Js ] (Two Pairs, Jacks and Fives )
    scch***: mucks
    HERO wins $30,05 with Two Pairs, Jacks and Fives
    scch***: mucks [ 7h, Ac ] (TwoPair)

    Itt az egész parti megjátszásában nem vagyok biztos, főleg a turn és riverbet.
    Turnbet szerintem indokolható, mivel a flushdraw nem egészült ki, abból valuet tudok még kiszedni, párokat valszeg eldob, és ha visszatolja akkor nagy esély van arra hogy verve vagyok, tehát dobhatok

    Riverbetnél tanácstalan vagyok, úgy éreztem hogyha sora van azt megnézem már, de sok rosszabb lappal fog becallozni, mint pl az A7o, vagy 88, 99 és akár Ax-ekkel is.
    Utoljára módosítva: Slash által: 2008. 12. 18. 21:53
    You 're an apple

  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Slash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt az egész parti megjátszásában nem vagyok biztos, főleg a turn és riverbet.
    Turnbet szerintem indokolható, mivel a flushdraw nem egészült ki, abból valuet tudok még kiszedni, párokat valszeg eldob, és ha visszatolja akkor nagy esély van arra hogy verve vagyok, tehát dobhatok

    Riverbetnél tanácstalan vagyok, úgy éreztem hogyha sora van azt megnézem már, de sok rosszabb lappal fog becallozni, mint pl az A7o, vagy 88, 99 és akár Ax-ekkel is.
    Cake-en ez sima ügy, nl20-on betpot végig... amíg nem emel vissza, akkor kell csak gondolkodni egy kicsit, h mivel csinálja meg. No para, just bet.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Agresszív, és szerintem jó megjátszás, főleg calling station ellenfelek esetén. Egy turn check majd river call ha emelnek vagy bet ha nem emelnek, az inkább "standard" másik megoldás. Visszaemelésre dobni kell.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó a játék, a turn bet véleményem szerint kötelező, nem valószínű, hogy a hetes segített neki, hiszen még mondjuk egy felső OESD-vel is csak top párja alakulhatott ki vele.

    Mondjuk kicsit jobban belegondolva én az ilyen partiknál MINDEN turn-nél emelek tovább pozíción kívül, teljesen mindegy, hogy mi jön le. Ha face card, akkor azért, ha meg kis lap, akkor azért. Ha lejön a szín, akkor is hívok tovább, nézzük mit lép.

    A river kérdéses, itt magam sem tudom, mi a jó megoldás. Régebben azt írtam, hogy check/call, had emeljen a busted draw-val, de Peterpanic véleménye rávilágított, hogy talán jobb a bet. Mindenesetre ez szerintem ellenfélfüggő.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    ahogy kell, wp

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •