Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás Monte Carlo Casiono - elektronikus pókerasztalokkal

    Hali, nincs kedve valakinek csatlakozni ma hozzám a Monte Carloba? Gondolom lesz 100-200 cg. Úgy 7-8 felé mennék, ha van valakinek kedve akkor jöjjön, ne unatkozzak egyedül! Én már voltam egyszer, nekem tetszett de mindenképp ki kell próbálni annak aki még nem játszott elektronikus pókerasztalon...

  2. #2
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás Másodjára, de utoljára

    Idézet eduard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali, nincs kedve valakinek csatlakozni ma hozzám a Monte Carloba? Gondolom lesz 100-200 cg. Úgy 7-8 felé mennék, ha van valakinek kedve akkor jöjjön, ne unatkozzak egyedül! Én már voltam egyszer, nekem tetszett de mindenképp ki kell próbálni annak aki még nem játszott elektronikus pókerasztalon...
    hát ez borzalmas volt... én nem szoktam az rng-ket szidni, de szerintem ennek a rendszernek nincs is rng-je... QQ+ párok 80%-ban legalább szettesedtek a flopon, AK-val partit nyerni lehetetlen (legalább 8-at láttam elvérezni), ismétlődnek a partik: QQ vs AJ J magas boardon legalább 3-szor volt, kétszer futottam nagyobb párba preflop allin (szett mindig jött a nagyobb párhoz), QQ vs AJ preflop allin, flopra jött az AJ, stb.

    én nem megyek többet, pedig tele volt sok dead moneyval az asztal...

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Pedig milyen nagy lelkesedéssel indultál.

    Egyébként itt valamilyen formában a gép ellen játszik az ember, vagy a többi asztalnál ülő játékos ellen?

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    hm egyszer pedig kifogom én is próbálni

    ez a jövő élőben pedig

  5. #5
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként itt valamilyen formában a gép ellen játszik az ember, vagy a többi asztalnál ülő játékos ellen?
    Csak és kizárólag az emberek ellen, annyi az egész, hogy nincs osztó, mindenki előtt van egy monitor, ahol a kártyádat is meg tudod nézni, az érintőképernyőn kell emelni, dobni stb., és van egy központi nagy képernyő ahol az emelések, még partiban lévő emberek stb. látszik. Nagyon jó az ötlet, a kivitelezés még fejlődhetne, de már most is jó. A kiszolgálás és a környezet csillagos ötös: ingyen ital az ásványvíztől az energiatalon át talán a sörig (lehet hogy rövid is), melegszendvics,, tea, kávé, kakaó és mindezt csinos lányok mosolyogva hozzák. A terem dohányzó, de olyan király a szellőzése hogy szerintem egy nem dohányost se zavarja, a füst egyáltalán nem áll meg. Szóval minden adott volna csak az rng...

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet eduard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak és kizárólag az emberek ellen, annyi az egész, hogy nincs osztó, mindenki előtt van egy monitor, ahol a kártyádat is meg tudod nézni, az érintőképernyőn kell emelni, dobni stb., és van egy központi nagy képernyő ahol az emelések, még partiban lévő emberek stb. látszik. Nagyon jó az ötlet, a kivitelezés még fejlődhetne, de már most is jó. A kiszolgálás és a környezet csillagos ötös: ingyen ital az ásványvíztől az energiatalon át talán a sörig (lehet hogy rövid is), melegszendvics,, tea, kávé, kakaó és mindezt csinos lányok mosolyogva hozzák. A terem dohányzó, de olyan király a szellőzése hogy szerintem egy nem dohányost se zavarja, a füst egyáltalán nem áll meg. Szóval minden adott volna csak az rng...
    Jól hangzik, egyszer megnézem én is. Azért remélem, hozzám kegyesebb lesz az rng.

  7. #7
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Mennyien voltak? Hány asztal van? És mekkora tétben megy a játék, ha azt szabad tudni?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    mennyi hand megy itt le kb. óránként? gondolkodási idő is van mint online, vagy az gyakorlatilag úgy megy mint élőben?

    lehet hülye kérdés, de a szomszéd nem tud átnézni a lapodra? vagy alapesetben eltakarva van és valamit meg kell nyomni ahhoz hogy megnézd?

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem az elektronikus póker nem egy nagy durranás. nincs meg az élő hangulata, az egeret meg a pot méretét itthon a gép előtt is tudom pötyögtetni, nem kel ahhoz élőben játszani. de ha egyszer már rászánom magam, akkor az legyen ízig-vérig élő, osztóval, zsetonokkal, stb...

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    En is voltam itt, talan egyzser, vagy max ketszer. Engem egyaltalan nem hatott meg... Egy elonye van, h gyorsabb a jatek!
    De ha en elozni megyek, akkor fontos szempont, h jol is erezzem magam... Ha nem igy lenne, akkor valszeg inkabb csak online tolnam. Itt pedig semmi hangulat nem volt.... Ott ultunk, potyogtunk, oszt' kesz.

    Amikor en voltam, akkor 2 100-200-as asztal ment, plussz talan egy 5+1-es Sng.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •