Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás Freeroll mágusok jelentkezését várom

    Szívesen néznék végig olyan freerollos handet , ahol igazi nemtörődöm marhák mellett jutott el valaki a végéig.

    Tehát akinek sikerült ráéreznie erre az őrült játékstílusra, vannak érdekes handjai, és és van olyan jó, hogy elküldené nekem, az ne habozzon írni privátban!
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Hopp, szerintem ezt a micros részlegbe kellett volna csinálnom, bocs adminok. :P
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #3
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Sztem akkoa mák kell hogy egy 1-2 ezres induló tömegből eljuss a döntőig,netán meg is nyerd amekkorával akár még a WSOP-n is lenne esélyed

  4. #4
    Fanatikus tag netfalo avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 25.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    most estem ki az Everest Bankroll Builder satellitjéről 33.ként (top 25 kap jegyet) ezt tudom felajánlani

    de amúgy ha nem gáz hogy egy 16 éves handjeit nézd, akkor öcsémét felajánlom. Néha nehéz bevallani de a freerollokhoz több türelme és érzéke van mint nekem
    Bad Beat csak a jó játékosokkal fordul elő.
    Joe Crow (1998)

    SNGs are just raw aggression; cash games are like chess.
    Daniel Skolovy

  5. #5
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen néznék végig olyan freerollos handet , ahol igazi nemtörődöm marhák mellett jutott el valaki a végéig.

    Tehát akinek sikerült ráéreznie erre az őrült játékstílusra, vannak érdekes handjai, és és van olyan jó, hogy elküldené nekem, az ne habozzon írni privátban!
    Nekem van párezer induló közül megnyert ingyenes versenyem is PT adatbázisban, illetve több FT. Viszont egyelőre fogalmam sincs, hogyan tudnám az egészet kiszedni és elküldeni. Ha sikerül, megkapod.

  6. #6
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    elején minden értelmes hand ollé. ha sikerül összehozni párszoros kezdőzsetont (5-6-7) akkor lehet értelmesen játszani

  7. #7
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elején minden értelmes hand ollé. ha sikerül összehozni párszoros kezdőzsetont (5-6-7) akkor lehet értelmesen játszani
    egyetértek

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Hali!
    Én nyertem már párat, viszont Én nem rögzítem a handjeim, így csak összefoglalni tudom, hogy Én hogyan szoktam játszani.

    A legfontosabb a türelem. Függ persze attól, hogy milyen asztalra kerülsz (mindenki feszes, sok a sitoutos, stb.), de nagyon oda kell figyelni az elején, hogy az embert ne vigye el a lendület, és csak prémium lapokkal játsszon.

    A másik fontos, a terem választás. Nekem a NoIQ a személyes kedvencem, minden freeroll 1000 fős limittel rendelkezik, és hacsak nem valamelyik nagyobb hetes verseny, sosincsenek annyian. Majdnem minden órában van freeroll, néha pedig almost FR van, ami 10 centes. Ultimate bet-en óránként van, bwinen napi 2, ha jól emlékszem. A többi terem nem volt szimpatikus, igaz mindet nem néztem.

    Amire még érdemes figyelni, azok az idióta vadmarha all inesekre. Az elején nem szabad belemenni, sok idióta bingót játszik, nem pókert. Persze, ha valaki egymás után, szinte minden vagy akár minden körben csinálja, az első értékelhető lappal fogadni szoktam, olyankor maximum kimákolnak, és bosszankodsz.

    Igazából amiket leírtam, tulajdonképpen közhelyek, nézd el nekem, nem vagoyk profi.. Türelem, jó terem, kis tudás, kis szerencse. Ennyit tudtam okoskodni.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 24.
    Hely
    Görbeháza
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem akkoa mák kell hogy egy 1-2 ezres induló tömegből eljuss a döntőig,netán meg is nyerd amekkorával akár még a WSOP-n is lenne esélyed
    Akkor azt hiszem a következőre benevezek

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Én egyszer behuztam 7k indulobol az 1. helyet. 200 dolcsis prímas Freeroll, 55 dolcsi nyereménnyel
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •