Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás FullTilt vs Poker Stars

    Napjaink két legsikeresebb pókerterme a Poker Stars és a FullTilt!

    Arra lennék kíváncsi ki miben találja jobbnak ill rosszabnak az egyiket a másiknál?

    Felsorolnék néhány saját gondolatot:

    A Full Tilt mellett egyértelműen a nem vip státuszhoz/játékmennyiséghez/ kötött DEALT 27% rakeback és az egész jó pontrendszer happy hour/2x,3x/ promókkal ill az Iron Man promóciócióval megtűzdelve.Sok magas tétű asztal ill SNG.Nagyon jó szoftver.Méretezhető asztalok.Jó multi-zási lehetőség.Nagyon jó versenyek/KO Garantees,FTOPS.../ és leadererboardok.

    A Poker Stars-nak hatalmas a játékosállománya.Jelenleg csúcsidőben 130K emeber ül az asztaloknál.Nagyon jó VIP rendszer azzal az egyetlen hátránnyal ,h bizony teljesíteni kell érte keményen.Ahoz ,h kb 27% dealt rb meglegyen el kell érni egy Supernova státuszt amit meg is kell tartani.Ha rb-re fordítjuk pontjainkat akkor a shop-ban már nem vásárolhatunk.
    Eszméletlen mennyiségű SNG és verseny/WCOOP,Sunday Garantees,a sor végtelen/ a nap bármely időpontjában.Kiváló szoftver és méretezhető asztalok.Nagyon jó leadererboardok/PS útlevél/.

    A játékosállomány már egy érdekesebb kérdés.Sokan azt mondját a FullTilt nitek székhelye.A PS-on magasabb téteken rengeteg a grinder.Erről én sajnos nem tudok véleményt mondani mert nem sokat cash-eltem ezen termekben.

    Várom a véleményeket.

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Amit leírtál az megállja a helyét. Szerintem a nagytöbbség szimpátia alapján dönt. Én a Full Tiltre szavazok, de a nagyobb tétű versenyek a Starson vannak. Nekem sokkal jobban bejött az FTP, úgyhogy egy szavazat rá

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Egyébként én nehezen tudok dönteni.Nekem is vmivel szimpatikusabb a FullTilt.Nagyon jók a versenyek.Habár igaz ,h a nagy MTT-k javarészt a Starson vannak viszont ott bődületesen sokan indulnak egy egy versenyen ami nagyon megnöveli a szórást ezért nekem szimpibbek az FT-s versenyek.
    Az állandó 27% rb is elég erős érv a pontrendszerrel és az Iron man promóval viszont nekem a cash állopmány erősebbnek tűnik FT-n mint Starson.Bár lehet ,h én tévedek.Nekem NL50-ig van tapasztalatom.

  4. #4
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Cg-t csak FTP-n játszottam, azt is csak NL10-25-ön. De inkább NL10-en. Starson 1-2 tornára fizettem be, semmi eredménnyel. Én FTP-n kezdtem a játékot és máig a szívem csücske, csak az állomány miatt nem játszok ott. Bár lehet már én misztifikálom túl a dolgot Nekem ráadásul a felület is jobban bejön, mint a starson, gyorsabb is.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Az tény ,h gyorsabb.Meg nincs is annál jobb mint amikor elkened a bádogember száját!

    Egyébként kihagytam még az END of the year bónuszt a listából az FT javára.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Én már játszottam 100K leosztást Full Tilten SH NL100-on, a játékos állomány nem könnyű, egy asztalnál általában:
    - legalább 3 TAG nit regulár ül, akik szerencsére kiszámíthatóak és nem dobnak el overpárt soha.
    - általában vagy egy-két laza hiper agro skandináv (velük nem könnyű az élet)
    - van egy két jó(!) short stackes játékos
    - néha beesik pár halacska, de őket hamar lesztekkelik, sajna egyre kevesebb ilyen van

    Ja és még egy: a Full Tilten mostanában egyre divatosabb a preflop 3Bet, sokan 10-12% körül nyomják már...

  7. #7
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Szóval levezetted (szerény aszisztálásommal), hogy jobb az FTP

    hayraki pedig leírta, hogy milyen az FTP-n játszók élete. Szép is jó is, csak sok a jobb játékos

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Idézet hayraki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én már játszottam 100K leosztást Full Tilten SH NL100-on, a játékos állomány nem könnyű, egy asztalnál általában:
    - legalább 3 TAG nit regulár ül, akik szerencsére kiszámíthatóak és nem dobnak el overpárt soha.
    - általában vagy egy-két laza hiper agro skandináv (velük nem könnyű az élet)
    - van egy két jó(!) short stackes játékos
    - néha beesik pár halacska, de őket hamar lesztekkelik, sajna egyre kevesebb ilyen van

    Ja és még egy: a Full Tilten mostanában egyre divatosabb a preflop 3Bet, sokan 10-12% körül nyomják már...
    Nekem szimpatikus az első pont.A 3 TAG nit akiik nem dobnak overt/engem pláne nem/ ill TPTK-t.Viszont a skandinávok elég veszélyesek tudnak lenni.A TAG-ok ellen vinni kell a sok kis potot.Pl pozícióból közelező a call.A skandinávok ellen meg nem lehet mit csinálni csak a klasszikus TAG játékot.Ellenük nem jó bemenni marginális handekkel mert könnyen rosszul sül el.Egyébként ellenük lehet fordítani az agressziójukat.A 3bet mánia már akkor elkezdődött amikor én csak NL25-ön játszottam itt.

    A lényeg úgy tűnik ,h itt bizony egy picit nehezebb nyerni mint máshol de nem lehetetlen.Hisz attól ,h valaki TAG nit bizony még lehet rossz játékos.Ide úgy érzem igazi gondolkodó játék kell.Kár ,h elnitesedik ez a terem mert egyébként nagyon jó.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •