Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 25.
    Hozzászólások
    197

    Mosoly Tozo bemutatkozása

    Üdvözlök mindenkit!
    Már pár hónapja regisztrálva vagyok az akadémián és gondoltam mostantól aktívabb leszek mind fórumozás, mind pedig blogozás terén. Tetszik az oldal, a közösség. Olvasgattam a hozzászólásokat és úgy látom, hogy mindenki segít a másiknak ahelyett hogy leszólnák mert kezdő, vagy éppen nem tud "alap" dolgokat..
    Magamról annyit hogy 22 éves mérnök informatikus hallgató vagyok. Ha bárkinek esetleg számítógéppel kapcsolatos kérdése, problémája van, kérdezzen nyugodtan szívesen segítek ha tudok.
    A pókerrel körülbelül (konkrétan fogalmam sincs, ugyanis akkor nem gondoltam hogy ez a dolog ennyire elmélyül majd ) 2006 tavaszán ismerkedtem meg. Haverokkal játszottunk 100Ft-os sit & go-kat egy szórakozóhelyen. Majd itt is emelkedett a tét és azóta is 500Ft-ban játszunk. Nem az a cél hogy megkopasszuk a másikat, csak a szórakozás és az élő játék miatt

    Kb. fél évre rá megismerkedtem az online pokerrel. 1-2 hónap Play Money sng-zás után felfedeztem a freerollokat és ott próbáltam némi br-t elérni Akkortájt mentek T6 pokeren 500€ meg 1000€-s freerollok minden este.. Jónéhányszor sikerült ITM-be érni, sikerült behúznom egy 2. helyet is valamelyik 500€-son. Ennek annyira megörültem hogy rögtön ki is vettem Majd nagyon sokáig szinte csak freerollokon indultam. Amolyan freerollvadászat féle időszak ez.. Próbálgattam a nodepos affil akciókat is, de általában hamar elment az az ajándék 50$ Akkoriban a bankroll szót sem ismertem, nemhogy a BR menedzsmentet Na mindegy. Freerollokból összeszedtem egy kis alapot és elkedtem versenyezni. De főként overlayes versenyeken. Sikerült is elérni néha egykét szép eredményt.
    Most kb. ott tartok hogy 5-10$-os versenyeken sng-kon indulgatok. Nem panaszkodom mert nem vagyok minuszos és ez már fél siker
    Cash gamezni nem szoktam.
    Idén megpróbálok pokerstars 6.60$-os omaha hi/lo turbo sit & go-in némi sikert elérni. Ezekről az eredményekről majd tájékoztatok is mindenkit Csináltam egy nagyon jó kis táblázatot, ahová csak a nevezési díjat kell beírni és kiszámol nekem mindenféle hasznos adatot.
    Ha valaki szeretne ilyet, szóljon és szívesen elküldöm. (Microsoft Excel szükséges)

    A táblázat: http://kepfeltolto.hu/i/?t=img&id=327138

    Termeket tekintve nagyon sok helyen játszom, de mostanában PS és FTP.
    Legnagyobb nyereményem csak magyaroknak és lengyeleknek (?) szóló PS EPT Budapest & BPO satellite-n értem el. Ugye 2$-os satelliteről jutottam be és 4. lettem, 750$-t nyertem.Jobb lett volna egy első hely, de majd legközelebb;] Hasonló eredmények születtek előtte is, de ez volt a legnagyobb!
    Hát ennyi lenne. Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett. Remélem sokat segítünk majd egymásnak. Hisz erről szólna ez a fórum, vagy mi

    Köszi, hogy végigolvastad. Jöhet a kritika

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sok sikert a továbbiakban is! Vannak páran akik sng-znek biztosan segítetek egymásnak.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #3
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Üdv az aktív tagok között és sok sikert
    You 're an apple

  4. #4
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Először is üdv itt!
    Jöhet a táblázat
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 25.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Köszi!
    Itt a táblázat: http://tozo86.extra.hu/pokertablazat.zip
    Neked csak a dátumot, típust, nevezési díjat és a helyezést kell kitöltened. A többi a függvények dolga

  6. #6
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet tozo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Itt a táblázat: http://tozo86.extra.hu/pokertablazat.zip
    Neked csak a dátumot, típust, nevezési díjat és a helyezést kell kitöltened. A többi a függvények dolga
    TYVM
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 25.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Amit először feltöltöttem nem volt jó, mert csak 6.60$-os sng-kra működött. Javítottam, töltsd le mégegyszer és jó lesz az összes PS-os 9fős sit & go -ra.

  8. #8
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet tozo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit először feltöltöttem nem volt jó, mert csak 6.60$-os sng-kra működött. Javítottam, töltsd le mégegyszer és jó lesz az összes PS-os 9fős sit & go -ra.
    ok, felülírtam a mentést.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •