Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (59) összesen
  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Szex, szerelem és a póker

    Kíváncsi lennék a véleményetekre a címben szereplő dolgok összefüggésére. Pontosabban azt szeretném kideríteni, hogy van-e valamilyen negatív vagy pozitív hatása a játékra a megfelelő, rendszeres szexuális életnek vagy éppen ennek a hiányának vagy éppen annak a lelkiállapotnak amit szerelemnek hívnak.

    Milyen tapasztalatotok van azzal kapcsolatosan, hogy szex előtt, után, esetleg helyette érdemes-e játszani? Javít vagy ront-e valamit, ha mondjuk egy kellemesen eltöltött és kielégítő szex után rögtön leülünk játszani? Vagy jobb-e, ha már nagyon hiányzik a dolog és felajzva esünk neki az ellenfelek aprításának?
    Jót tesz-e a póker tudásnak a szerelem jelentette feldobott érzés vagy jobb, ha nem befolyásol ilyen bennünket és nem fogunk hero call-okat nyomni csak mert legyőzhetetlennek érezzük éppen magunkat? Esetleg egy nyugodt, biztonságos családi háttér, állandó kapcsolat jobban segíti a koncentrációt és az eredményességet?

    Jó lenne, ha minél többen megosztanátok ezirányú tapasztalatotokat velünk. Nem erotikus történeteket szeretnék itt olvasni, azt én is tudok írni, hanem pókerről szóló tényeket! Akár elkezdhetnétek kísérletezni is, statisztikát vezetni, hogy mennyire befolyásolta ez a helyes döntéseteket és az eredményességeteket.

  2. #2
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Háháhá! Ez nem semmi!

    Na, de komolyan. Szex helyett ne játszon senki!! Utána nekem ilyesmire nincs erőm. Este legalábbis.

    Hmm! Most hogy írod... 3 hónapig nem volt barátnőm. Nyertem. Október óta van, 1PTBB/100 -zat tudok hozni NL20SH-n!! A fenébe! :S

  3. #3
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    "Milyen tapasztalatotok van azzal kapcsolatosan, hogy szex előtt, után, esetleg helyette érdemes-e játszani?"

    közben semmiképpen sem

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    B. Crosbys képregény, mikor az 5 perces MTT-szünetben ejtenek meg 1-2 menetet
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #5
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    közben semmiképpen sem
    Ez eddig nekem eszembe sem jutott. Ki lehetne próbálni, de én biztos előbb-utóbb sit out-ra kerülnék valamelyik téren.

    Nem veszitek komolyan a kérdést, pedig nem poénnak szántam. Olvassátok el hány magánéletre hivatkozó sírós, bukásról beszámoló post van a blogokban és rájöttök miért indítottam ezt!

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Szerintem sokkal jobb teljesítményt lehet elérni a pókerben, ha van egy kiegyensúlyozott kapcsolatod (vagy épp senkihez sem kötődsz komolyabban lelkileg), mintha magánéleti problémáid lennének. Igazából nem csak a párkapcsolat tartozik ide, hanem gyakorlatilag minden, amitől kiegyensúlyozottabb az életed (illetve negatív irányban befolyásolja a teljesítményed, ha pl. kialvatlan vagy, nem töltesz elég időt barátokkal, hobbival stb) Valójában ez nálam még szélsőségesebb..ha valamilyen rendszeres kötelezettségem van (pl tanulás), már akkor sem tudok rendesen a pókerre figyelni, a teljesítményem is nagyban csökken...

    Szex előtt, közben (, után póker?
    Szerintem teljesen mindegy, hogy a pókerezéssel töltött idő után lefekszik-e valakivel vagy sem...a lényeg a kikapcsolódás...
    Szex közben póker? Haveromnak a gépén van sztriptíz póker valódi színészekkel
    Szex után közvetlenül nehezebb koncentrálni, ezért cg-t nem éri meg játszani, mert 1 kis ideig minimális veszteséggel járhat a megszokotthoz képest...MTT-nél már kevésbé számít, talán még kicsit jót is tesz annak, aki a verseny első szakaszaiban nem tud nyugton maradni, mikor épp az lenne az ideális

    Igazából nem akartam minden mondat elé odaírni azt, hogy szerintem, de így kell érteni...Én ezeket tapasztaltam magamon (bár külön sose vizsgálgattam magam, csupán visszaemlékeztem)..

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    A probléma a partnerre való odafigyeléssel és nem megbántásával kezdődik.
    Ha már olyan stabil és megértő partnered van, akivel ez természetes, akkor nem okozhat gondot. Addig viszont nagyon bekavarhat, és lerontja a játékot.
    Legjobb szerintem ha egyedül vagy, és csak magaddal kell törődnöd. Nem kell senkit vigasztalni, dicsérni, odafigyelni rá, időt szakítani, tervezgetni. Csak a póker. Azzal kelsz és fekszel. Amikor nem játszol videókat nézel, könyveket olvasol, fórumozol, és a kevés szabadidődben (amikor eszel, fürdesz vagy wc-n vagy) is csak a korábbi sessiönök járnak a fejedben, mit hogyan csináltál volna másképp.
    Olyan, mintha csak egy gép lennél. Így működött és működik nekem a cybersportban és erősportban is.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2009. 01. 12. 21:37
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    nekem jöhet mind a 3 , vegyitve és külön külön is

  9. #9
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Utána
    less qq more pewpew!

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Hát inkább póker után szex, szex után éppen elég lesz hazamenni feleséghez-barátnőhöz

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •