Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen

Téma: Paradiso

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás Paradiso

    Jóreggelt!
    Az elmúlt fél évben szinte csak sng-t játszok a Pokertarson. Előtte meg szinte csak CG-tem vagy egy évig, de most a kis 6-10-18 fős sng esnek jól. Néha 45/90/180 fős, de általában ennyi időm nincs. (2-4 óra).

    Van egy párezer handből álló mintám, amit bevertem a PokerTrackerbe.
    Idevésem, mi lett az eredmény, és felkérek mindenkit, vessen rá pillantást, és írja le, ami kikivánkozik, igazán köszi.
    Az alapvető szánmokat értem, sőt a többséget, de nem vagyok biztos benne, hogy rájövök, hol vannak hibák, azokkal mit kell csinálnom, illetve mi az, ha van ilyen, ami stimmel, megfelelő. Azt sem nagyon vágom, hogy elég-e az az adatsor, amit kirakok most.

    VPIP: 30.23
    PFR: 15.57
    WWSF: 43.92
    WTSD: 31.76
    AF: 5.44
    Attempt to steal: 24.29

  2. #2
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Hello!

    Nincs mit elemezni ilyen tekintetben SnG-hoz, mivel változik folyamatosan a vakok mérete, és az ellenfelek száma.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Nincs mit elemezni ilyen tekintetben SnG-hoz, mivel változik folyamatosan a vakok mérete, és az ellenfelek száma.

    Szia, köszi.
    És ha ugyanezen számok CG-ből jöttek volna ki, akkor felfedezhető benne vmi? Egy leendő karkötő tulajdonos vs. egy komplett iditóta ismérvei?
    Nekem ez a stílus, amit a számok mutatnak, bejön, kifizetődő, de nem tudom, hogy hol/merre helyezkedik el a stílusok között. Gondolom, nem a legfeszesebbek között, de akkor is.
    köszönöm

  4. #4
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet paradiso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom, nem a legfeszesebbek között, de akkor is.
    finoman fogalmaztál
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    finoman fogalmaztál
    Igyekeztem Nem tudtok az adatok, értékek, %-kok valamiféle összehasonlítására lehetőséget adó fórumot/oldalt/linket? Szeretnék vmi kiindulási alapot a számokhoz. thx

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet paradiso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igyekeztem Nem tudtok az adatok, értékek, %-kok valamiféle összehasonlítására lehetőséget adó fórumot/oldalt/linket? Szeretnék vmi kiindulási alapot a számokhoz. thx
    Jönnek a pt-hm mágusok és fogják neked mondani, de ilyenkor még alszik mindenki, türelem.
    SnG-re egyébként ezek valóban nem jelentenek semmit, ha van egy adott teremben az adott játékosokhoz nyerő játékod, akkor nem kell azon változtatni.
    Amúgy vannak itt adatokról cikkek az akadémián, keress rá. Pokertracker cikkek, ilyesmi.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jönnek a pt-hm mágusok és fogják neked mondani, de ilyenkor még alszik mindenki, türelem.
    SnG-re egyébként ezek valóban nem jelentenek semmit, ha van egy adott teremben az adott játékosokhoz nyerő játékod, akkor nem kell azon változtatni.
    Amúgy vannak itt adatokról cikkek az akadémián, keress rá. Pokertracker cikkek, ilyesmi.
    Világos, pihenjenek is Aztán kérem a kíméletlen kritikákat. "...ha van egy adott teremben az adott játékosokhoz nyerő játékod, akkor nem kell azon változtatni." Ezt gondolom én is. Az egyre magasabb sng-ra beülő emberekre pedig úgy gondolok, mint ha én lennék 10-12 hónapja, az akkori játékommal. És így a legtöbbször tudom, mit hol, mikor készülnek elcseszni. Nem találtam fel a spanyol viaszt, egyszerűen csak emléxem, hihihi!
    Régebben nagyon szerettem a CG-t, néha ment is, de az utóbi fél évben elképzelni sem tudom.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Nem tudom ki mennyire van otthon az előjátékban, de tervezem (hosszú-hosszú ideje), hogy lehetőséget adok az emberiségnek, hogy élőben szedje el a pénzem.
    Kérdésem: hova érdemes menni? Most leginkább a hangulat érdekel, nem akarom magam feszélyezetten érezni. Az sem utolsó persze, hogy ha véletlen nyer az ember, ne kelljen a taxit KÖZVETLEN az asztal mellé rendelni, a túlélés szempontjából. köszönöm.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    További kérdésem a statisztikákkal kapcsolatban: Idézem: "az általad fish-nek (80/35/8 statisztikákkal) titulált...". Szal mi is ez a három adat? thx

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    vpip/pf raise/agresszió.

    élőjáték: bármelyik teremben, amit a neten megtalálsz. egyikben sem harapnak meg.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •