Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Cake NL50 FD+2over bénázás?

    Sziasztok! Csomo ilyen handben megy el a pénzem.Hogykellene ezt-megjatszani? Legszívesebben a-flopon-visszatoltam-volna,de-mi-van-ha-megint-fullt-vagy-tercet-floppolt?bocsi,-a-billentyuzetemet-komoly-megterhelés-érte.

    Semmit-nem-tudok-az-ellenfélrol,most-ultem-az-asztalhoz.preflop-is-nagyobbat-kellett-volna-emelni.

    szoval-hogy-lett-volna-helyes,bár-itt-igy-meg-be-kellett-volna-tolni-riveren?

    igen,így-hideg-fejjel-valoszinu-drawn-nlehetett-o-is.ma-is-lattam-mar-ilyen-min.raiset-huzora-re-ip.

    koszi

    Hand #1746011401000298: Pebble Beach (6-Max) 11401
    Seat 1: MalasiaTiger (50,00 in chips)
    Seat 2: Fish*** (54,30 in chips)
    Seat 3: iron*** (51,00 in chips)
    Seat 4: theh*** (15,75 in chips)
    Seat 8: Food*** (93,55 in chips)
    Seat 10: Ruth*** (84,05 in chips)
    Ruth***: posts small blind $0,25
    MalasiaTiger: posts big blind $0,50
    Dealt to MalasiaTiger [ ]
    Fish***: folds
    iron***: calls
    theh***: folds
    Food***: folds
    Ruth***: folds
    MalasiaTiger: raises to $2,50
    iron***: calls
    @@@ F_L_O_P @@@ [ ]
    MalasiaTiger: bets $4
    iron***: raises to $8
    MalasiaTiger: calls
    # # # TURN # # # [ ]
    MalasiaTiger: bets $10,60
    iron***: raises to $21,20
    MalasiaTiger: calls
    &&& RIVER &&& [ ]
    MalasiaTiger: checks
    iron***: is all in 19.3000
    MalasiaTiger: folds
    iron***: returns uncalled bet $19,30
    *** SHOW DOWN ***
    iron***: mucks
    iron*** wins $60,65
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2009. 01. 15. 03:56
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Ez így sztem a legrosszabb. Ha már flopon nem tolod rá, akkor turnön csekk-foldolj, olcsón kaptad a freecardot, de nagyon rosszul állunk már a 4. utcán, még drawing deadek is lehetünk. Mindenesetre ezen a flopon reverse implied oddsunk van mint a JT ellen kb, feljön egy A v Q, esetleg a flush és késbe futunk ez a kétszeres minréz ellen.
    Amúgy preflop nagyon kicsi az emelés, IP ennyit sztem egy limperre.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Fanatikus tag styxxx avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Read nélkül nem egy könnyű helyzet.
    Sok esetben olvastam, hogy a nutdraw+2overt nagyon agresszíven érdemes játszani mert nagyon sok outunk van, és ahogy említed más is sok esetben húzót tart.
    Ez egy kicsit speciálisabb eset, mert már duplikálódott a board így lehet, hogy már itt vége van az ügynek, de erre azért nem túl nagy az esély.
    Talán egy nem túl szerencsés mozzanatot vélek felfedezni, mégpedig a minr call flopon, és utána turn nyitás.
    Szvsz vagy visszatolom, vagy dobom, mert ilyen boardon megadni a leggyengébb amit el tudok képzelni pláne oop. Viszont ha már megadtad talán egy turn ch/call ha nem túl nagy a bet, és ha jön valami akkor még mindíg visszatolhatod.
    Hát nem tudom...

  4. #4
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy preflop nagyon kicsi az emelés, IP ennyit sztem egy limperre.
    Te mennyit szoktál? Szerintem ez nem annyira kicsi, inkább általános. Én maximum egy nagyvakkal szoktam többet egy limpelőre.

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te mennyit szoktál? Szerintem ez nem annyira kicsi, inkább általános. Én maximum egy nagyvakkal szoktam többet egy limpelőre.
    Itt oop vagyunk. Ha nagyon cs akkor 3 fölött simán. 3 az standard. Fizessenek.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Én általában minraisere dobok, ugyanis újabban egyre divatosabb ennek az alkalmazása és általában erős kezeket így játszanak meg, tehát én azt mondanám hogy nagyon az AQ-val nem biztos hogy nyerő lehetsz marad az fd amire van 37% esélyed és 4 $ kell betenned egy kb.21$-os potba ez így dobhatalan viszont én nem tenném be az egész stackem egy fd-re egy valószínűsíthető drill ellen,
    turn a legrosszabb ez a félpot emelés mert megint elsütheti ezt a minraiset ezért én vagy sokkal kisebbet emelnék hogy azt minraiselje vagy nem is emelnék,
    river meg egyértelmű

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy preflop nagyon kicsi az emelés, IP ennyit sztem egy limperre.
    ezen a szinten szerintem teljesen mindegy mekkorát emelsz a limpelőre mert ált. úgy is becallolják

  8. #8
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így sztem a legrosszabb. Ha már flopon nem tolod rá, akkor turnön csekk-foldolj...
    teljes mértékben egyetértek Zehy kollegával, de én az ilyet ha lehet még passzívabban játszom meg egy agresszív ellenfél ellen (flopon c/c, majd ha nem üt a turn akkor c/f)
    HERO calls

  9. #9
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezen a szinten szerintem teljesen mindegy mekkorát emelsz a limpelőre mert ált. úgy is becallolják
    Nem mindig, rettentő sok limp-fold van. És egy hosszabb sessiönben azért ne szokjon rá, h olcsón flopokat nézegetnek 45o-val.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    Pre flop és flop játék rendben van szerintem, turnt viszont checkelném és a hívását akkor adnám meg ha a banki esély megvan. duplázodo boardon a 2 overt nem számolnám.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •