Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás Hogyan választottatok?

    Sziasztok!

    Jövő hónapban lesz egy éve, hogy pókerezem. Belekostlotam ebbe is abba is. (SnG, SSS, BSS, PLO, Stud ).
    Így a Br-om stagnálgat. Azt mondják, hogy rá kell állni egy témára és azt felépíteni. Viszont igazándiból nem nagyon tudok választani.

    SnG, MTT +-os
    BSS Sh NL 4600 hand...nem nagyon +
    PLO még nagyon új számomra

    Valójában ami jön MTT, SnG, azt viszi cg...., viszont az Sh cg is vonzó téma.

    Nem tudom. Lehet, hogy valójában magamnak tettem fel így leírva is a kérdést...jó lenne előrébb jutni Br ügyileg, de szerintem így nehéz lesz.

    Voltok ilyen helyzetben? Van valami tipp? (cf )

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Nem tudom hallgattad e Tóth Ricsit a rádióadásban, de pont ezt mondta, hogy a cashgamet ajánlja kezdésnek, mert az alapokat ott lehet megtanulni és teljesen egyetértek vele

  3. #3
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Én is ugyenebben a cipőben jártam csak a PLO, stud kiesett.
    Amikor elkezdtem pokerezni (2éve) ugye akkor freerollokat toltam ezrével ezért mtt-ket játszottam előszeretettel. Majd később a sng-kat. Viszont 1 éve teljesen áttértem a cg-re. Itt is akadtak gondok még a mai napig is. FR vagy SH? Mostsanság még mindig a fr-et tolom, de ha ráunok akkor megyek pörögni egy kicsit sh-ra

  4. #4
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Szerintem is a cg jo alap. Itt konstansok az aranyok, a zsetonoknak absulot erteke van. Nagyon kezdoknek elsokent az SSS-t ajanlom, mert a jatek 2 korosre redukalhato, plusz kisebb br elegendo adott limithez.
    Ha mar nagyon megy az SSS (matematikailag allandoan jo donteseket hozunk), johet a big stack, vermersekletunktol fuggoen FR vagy SH.

    Az MTT, SNG-knal az alapokon tul ismerni kell a versenystrategiat is. Tisztaban lenni, hogy tobb fazisa van egy jateknak, es mas-mas fazisban mashogy kell jatszani, stb...

    A PLO szerintem abszolut kezdonek csapda. Konyen lehet, hogy az elso 2-3 sessionban valami allom BB/100-at ersz el, de hosszutavon visszabukod. Sokkal bonyulultabb, mint a Holdem. Plusz sokkal kevesebb a hasznalhato kezdo Omaha oktato konyv.

    Stud, draw jatekok erdekesek, de legalabb annyi tanulast igenyel mint a Holdem, csak sokkal kevesebben jatszak. Kicsit olyan, mint ha bolgar szakon vegeznel angol vagy nemet helyett.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •