Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás Doyle's room hálózat váltása?

    Sziasztok!

    Azért szeretném indítani ezt a topikot mert igaz egy másik oldalon találtam arra a tényre vagyis nekem ez jött le, hogy a Doyle's terem hálózatot váltott és én azt vettem ki az egészből hogy a Cake hálózatához csatlakozott.

    Valószínű én vagyok lemaradva.( Ha van már ilyen topik akkor töröljétek admin.)

    De olvasgatva a honlapjukat kérdések merültek föl bennem.

    - Nem találtam ki és be fizetési módokat.
    - A bonus kijáccásának a feltételeit meg ilyenek(mint a cake ugyan az lenne)
    stb


    Ki mit tud erről????
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    én pár napja elszórakoztam 30dellát a dolly szobájában. szerintem borzalmasan rossz room. bár nem vág pont a témába, de ez csak úgy eszembe jutott

  3. #3
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Én semmit nem tudok róla.

    még mikor mikrogaming/prima hálózathoz tartozott akkor jáccottam ott.

    A régi reg ezek szerint át lett mentve az új hálózatba mint a boyle nál???

    Ezért minden info segitség.

    De sultan nem értem amit írtál mit értesz azon hogy rossz? A kliens meg ilyenek kifejtenéd bővebben? kicsit értetlen vagyok
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  4. #4
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Nézd meg a terem honlapját és görgesd le a legaljára. Onnan nem nehéz rájönni, hogy melyik hálózatba tartozik.
    less qq more pewpew!

  5. #5
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    elég régen cake network
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •