Oldal: 167 / 168 ElsőElső ... 67117157165166167168 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.661 - 1.670 (1680) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Online Póker adózása

  1. #1661
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajaj, ezzel ugye nem rám akartál burkoltan utalni?
    OFF
    Nem vagyok en utalgatos gyerek nem olyan csaladbol szarmazom megmondom oszinten.

    Ha mar oszintek vagyunk egymassal akkor valami beutalo viszont lassan kene vmi elvonora mert tegnap reggel mar az arcszeszt is meghuztam.
    ON
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2017. 10. 05. 03:20

  2. #1662
    Újonc Mastodon avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 21.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mennyire gáz, ha korábban volt munka jövedelmem, amiből vontak le adót, most pedig nullás bevallást adok be?

    Felhívtam ma egyébként a 1819-es Nav számot, ott azt mondták, hogy a szolgáltató adózik, és csak egy igazolás kell a nyereményről. A PS support meg azt mondja, hogy a játékosnak kell ezt intéznie. Hogy van ez?

  3. #1663
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Licenszelt teremből származott bevételről valóban nem kéne, de mivel ilyen nincs, a többi teremben nyert pénzt is le kéne.
    A NAV-ot akkor érdekli a nullás jövedelmed ha extrémen költesz mellette. Ha nincs hivatalos költésed akkor a kutyát nem érdekel
    Mastodon likes this.

  4. #1664
    Újonc Mastodon avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 21.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Szóval nevemen lévő kocsi, lakás, ilyesmi?

  5. #1665
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Világ körüli útra se mennék, de jó helyeken kapisgálsz
    Mastodon likes this.

  6. #1666
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Vikiéknek ez kis pálya ha nincs rosszakaród ami kizárt nyugodtan lehet leszedegetni Magyar bankszámlára is. Én 1x levettem 3 millkót balek módon egybe de nem volt gond. Azóta sem sikerült nyernem Sajnos ennek már 10 éve
    Mastodon and törpiszörpi like this.

  7. #1667
    Újonc
    Csatlakozott
    2017. 08. 02.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    valaki fel tudna világositani mi az állás 2019ben?

  8. #1668
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet kisnyultosz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki fel tudna világositani mi az állás 2019ben?
    https://nav.gov.hu/nav/ado/szja/Taje...l20180207.html
    A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény (a továbbiakban: Szja tv.) egyik legfontosabb alapelve kimondja, hogy a magánszemély minden jövedelme adóköteles. Ez a szabály jelen esetben azt jelenti, hogy a virtuális térben folytatott játékból származó kifizetés a magánszemély adóköteles bevétele. Tekintettel arra, hogy a bevétel megszerzése jellemzően tevékenység végzéséhez köthető, ezért a magánszemély bevétele önálló tevékenységből származó jövedelemként válik adókötelesé.

  9. #1669
    Idegen
    Csatlakozott
    2020. 05. 29.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás adózás

    Sziasztok!

    Ebben a nagy karanténban kártyáztam egy picit online és sikerült is nyernem egy keveset. Az lenne a kérdésem, hogy hogy működik ennek az adózása most?
    Illetve olvastam itt, hogy van, aki Skrill számlára utalja a nyereményét. Ebben az esetben el lehet kerülni az adózást? Persze nem ez a célom, csak nem vagyok képben a törvényi háttérrel, ezért kérem a segítségeteket.

  10. #1670
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet csaboo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ebben a nagy karanténban kártyáztam egy picit online és sikerült is nyernem egy keveset. Az lenne a kérdésem, hogy hogy működik ennek az adózása most?
    Illetve olvastam itt, hogy van, aki Skrill számlára utalja a nyereményét. Ebben az esetben el lehet kerülni az adózást? Persze nem ez a célom, csak nem vagyok képben a törvényi háttérrel, ezért kérem a segítségeteket.
    Leginkább sehogy. Ha nagy összegeket nyersz, legfeljebb másik országban kell élned, de ameddig kis összegről beszélsz, ha párszáz ezer ft-ot kiutalsz, semmi sem fog történni.
    "A győztesek sokkal többször vesztenek, mint a vesztesek."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •