Oldal: 1 / 35 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (343) összesen
Like Tree107Likes

Téma: Pókerakadémiás aranyköpések

  1. #1
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás Pókerakadémiás aranyköpések

    Jó ideje koptatjuk együtt az asztalokat és a fórumot úgyhogy megértünk már több száz vicces hozzászólást. Legyen ez a topik az, ahol összegyűjtjük őket és együtt röhögünk rajtuk tovább. Ha bármire leltek, ami ide érdemes, ne legyetek restek megosztani mindenkivel. Legyen az akadémiás cg beszólás, fórumhsz vagy videóban elhangzó komment, ha fekszel a röhögéstől, annak itt a helye.

    Jómagam megörökítettem néhányat, amelyről nem szeretném, hogy elvesszenek, ugyanis alapigazságokat tartalmaznak vagy fontos akadémiás mérföldköveket jelölnek.

    -------------------------------------------------------------------------

    Janika90 a horse topikban - "ez az amikor minden leosztásban más póker megy ugye? mert akkor ez naon ott lehet. csak az rossz hogy ha nem holdem megy akkor sitoutolnom kell"

    Uborka legendája - "Az A3o azért jó lap, mert legalább háromféleképpen nyerhetsz vele"

    danfiu setet flopol, a lejátszás minraise majd ollé - "Van egy erdekes hand,
    setet floppoltam, slowplayelni akartam"

    Gordon élőben kasszát visz az apja ellen - "Tudod apu te akkora ****** vagy, hogy ha ezt elcheckelem, képes lettél volna tovább hívni a semmiddel"

    danfiu setet flopol monoton boardon - "En is gondolkoztam a flop reraisen, csak tudod a belso megerzes megmondta hogy nutsod floppolt es minel alacsonyabb szinten akartam tartani a kassza meretet, meg hatha csak bepanikolt a sok szintol"

    Uborka elmélkedik - "Az AQ vs QQ miért badbeat? Az AQ frankón fogja a másikat és azért a QQ felett is vannak még lapok"

    janika90 elmélkedik az asztalok hosszáról - "Kipróbáltam az ingyenes asztalokat is. ami egyből feltűnt az az hogy a rövid asztalokon sokkal több a fish mint a hosszú asztalokon.xerintetek majd mejiken jáccak ha rakok fel pénzt?"

    janika90 meggyőzi thxlittefish-t -
    "ekem elég volt látni a tv-ben hogy rengetegen meggazdaxanak. akor nekem is menne"
    "olimpiát is néztél? 9.69 alatt futnád 100m-t"
    "de olimpiára sokat kell edzeni. pókert meg 1-2hét alatt megtudomn tanulni"
    "jah phil ivey is csak 2 hete pókerezik"
    "de nem is akarok olyan magas téten játcani. előszőr elég az nl25 aztán nyár elején nl600"

    ismeretlen szerző bemutatkozik - ""Teccik nagyon ez a póker dolog ezt a holdemet játszom majd rövid távú cél 10.000 dolcsika minnél gyorsabban!!!! a centes bohóckodást nem birom rakok majd be ilyen szöveges lejátszást is van már könyvem is, szóval alapokat léccíí neeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! "
    Mágika likes this.
    less qq more pewpew!

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    van egy lyuksorom bármilyen jellegű bórdon és mindegy milyen licitálás volt eddig? --> kóll

  3. #3
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van egy lyuksorom bármilyen jellegű bórdon és mindegy milyen licitálás volt eddig? --> kóll
    A szerzőt sem kell elhallgatni, büszke vagyok erre a move-ra.
    Utoljára módosítva: Polacheck által: 2009. 01. 23. 10:50
    less qq more pewpew!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Beszélő

    Köszi Polacheck Mester jól indult a napom! :-)
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    "Előre is bocs, nem nézlek analfabétának, csak ez az egyetlen lehetőség jutott eszembe." vinczesz
    ivanesz likes this.

  6. #6
    Slacker ashnur avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    577

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Előre is bocs, nem nézlek analfabétának, csak ez az egyetlen lehetőség jutott eszembe." vinczesz
    ez hol volt?

    Being right too soon is socially unacceptable.
    I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
    I never learned from a man who agreed with me.
    Never insult anyone by accident.
    No statement should be believed because it is made by an authority.
    Success is like being pregnant. Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were ****ed.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Holdem Manager

    ezen az oldalon

  8. #8
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás Szszilard NL 50 videó komment:

    Szszilard NL 50 videó komment Roomsy-tól: (A videó végén KK badbeat)

    "A KK-s parti után legalább egy "magas párokat hali" elköszönést megejthettél volna"

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    FO: Fish Out. Szóval oda csak olyanok jöhetnek, akik nem fishek. Ezért nem szóltunk az időpontról. Sry. - Polacheck

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder CrisRoniii7 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 12.
    Hozzászólások
    976

    Alapbeállítás

    Hatalmas ez a topik!Ty Pola!
    "A póker a darwinizmus társadalmi formája:az erős életben marad,a gyenge elesik."

Oldal: 1 / 35 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •