Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás NL50 (6max) - river durvulás :)

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    5 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG dont*** ($65.70)
    CO Who*** ($86.50) viszonylag aggro fish
    BTN Pink*** ($30.00)
    SB Hero ($55.75)
    BB dryu*** ($63.40)

    Pre-flop: ($0.75, 5 players) Hero is SB
    2 folds, Who*** calls $0.50, Hero calls $0.25, dryu*** checks

    Flop: ($1.50, 3 players)
    Hero checks, dryu*** checks, Who*** bets $1.50, Hero calls $1.50, dryu*** folds

    Turn: ($4.50, 2 players)
    Hero checks, Who*** checks

    River: ($4.50, 2 players)
    Hero bets $10, Who*** raises to $20, Hero ???

    Érdemes tovább tolni, vagy ilyedjünk meg az A8, 55-től? Esetleg a limpelt AA-tól?
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Mind a négy utca nemjó.

    preflop: fold
    flop: bet, vagy cr
    turn: bet
    river: nem overbet

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ezt inkább dobdd el preflop. Ha mégis flopnézésre kerül sor, akkor hívj! Ahogy ment, a riveren csak megadnám a visszaemelését.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    Romsy +1

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Hát ez érdekes.

    Preflop:
    Cake NL50-en ezt +EV-nek érzem. Persze könnyen tévedhetek. A minta meg túl kicsi, hogy egyértelmű legyen.
    Ugyanebben a szituban K9-el szabad emelni? Mert én néha szoktam...
    Flop:
    Emelni nem fogok, dobatva azzal a 2 overlaposokat. FDnek ezzel persze free cardot adok, de azzal képesek beleminbetelni flopon, ha meg mégsem, és lejön a szín, lefékezem.
    Potnyi emelés lehet FD is, de nála a 2 overt vagy kis pp-t, esetleg 5-öst valószínűbbnek tartok. Ezeket nem akarom dobatni, főleg a 2 overt, hátha talál majd valamit. Meg a c/r elég átlátszó lett volna.
    Turn:
    C/r-t akartam, úgy gondoltam, nyitni fog. Ez azért messze nem törvényszerű, és amivel emelne, azzal az én emelésemre is megkapom az akciót, még ha csak egy callal is.
    Ezt én is hibának érzem.
    River:
    Lejött egy backdoor flush, ha 5-öse volt, fullja lett, és maga a board is showdown képes egy ilyen line után.
    Itt még totál blöffre is tehet, mivel egyáltalán nem biztos, hogy van bármim is a boardhoz, akár airrel is becallolhat, de egy ásszal, flössel biztos. 5-ös fulltól pedig akár visszaemelést is kaphatunk.
    Így gondolom én, nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre, mivel alaposan eltértek az eddigiek az enyémtől.
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Pre fold, utána nekem a turnig jó, ott mindenképp frontbet, majd river bet-3bet allin, Cake-en flush és 5x adja. Ha ő nyer, legalább megjegyzed, h ezzel a lappal bizony nem játszunk
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    Nagyon kíváncsi lennék a többiek véleményére is a gondolatmenetemről, elvégre szerintetek nem ez a jó line. (Bár a flop játék lehet, hogy Cake specifikus egyébként.)

    (Meg a Cakesektől kérdezem főleg, h K9 raisenek ilyen helyzet van-e értelme.)
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    kormi88, akármit mondanak, limpelt kasszában mindig egészíts! Bármivel!!! 1:5 pot oddsot kapsz, 2 ellenfél ellen. A pozíciót nem lehet alábecsülni, persze. De a pot oddsot se szabad!
    A flop játék szerintem elhibázott. Én nem checkeltem volna el, mert valamivel támogatni kell a blöffjeinket, nem tanácsos szabadlapot adni, és a dobásokért bőségesen kárpótol az a tény, hogy visszaemelhetnek ránk vagy a turnon jóval nagyobb kasszára licitálhatunk. Check-raiset azért nem játszanék, mert túl korán kiadnám a lapomat, és nincs infó arról, hogy az ellenfelek erősen licitálják a drawkat. 3 szereplős kasszában könnyebben elképzelhető, hogy az ellenfelek ráülnek a drawikra.
    A turn ugyanaz.
    A river overbet szerintem nem olyan rossz. Ilyen alapon simán beszívják a túlméretezett téteket, valami ordinális blöfföt feltételezve. A reraisere csak megadnék, ugyanis a visszahívás csak nem jelent flösht vagy alacsony fullt. A többi lap pedig vagy jobb, vagy nem fizet egy árva petákot se. Kivétel az az eset, amikor egy nagyon deviáns ellenfél ellen harcolsz, de azt egészen biztos, hogy nem tarthatta titokban túl sokáig.

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    en ratolnam a riveren. 55-be nem hiszek, meg ha pokerbe szaladtam, ij, fordítva en is ki leszek fizetve. innentol meg csak A8 ver.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    call, elgjobb esetben felezés, legrosszabban A8 vagy jobb, ha meg blöfföl úgysem adja meg...

    turnön amúgy mindenképp nyitottam volna.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •