Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (55) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Pókermilliomos a Viasat3-on - Sztárpóker itt is, ott is?


  2. #2
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Mit is mondhatnék? Ezek a műsorok annyira a tömegeknek szólnak majd, hogy mi annyit fogunk érezni belőle, hogy esténként "KLÁÁÁÁÁRIKÁM MEGAGGGYA" már több csatornából is szólni fog.

    Egyébként Papp Gergő műsorvezetőnek állását azért megkérdőjelezném. Őt vitte ki a TV2 tavaly a WSOP-re úgy, hogy előtt két héttel még a lapokat sem ismerte. Bár inkább ezer belőle, mint egy Szujó.
    less qq more pewpew!

  3. #3
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Szujóval mi baj?
    You 're an apple

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    A TV2n tuti megbukik a sorozat, azok semmit nem tudnak értelmesen összehozni mostanában.
    A Viasaton nem tudom.

    Egy biztos. Egy pokerrel kicsit is komolyabban foglalkozó embernek (tehát mindenki aki ezt az oldalt sűrűn látogatja) ezek a műsorok idegesitőek lesznek a sok idióta értetlenkedés meg játék miatt.
    Persze ne legyen igy. Hátha nézhető műsorok lesznek.

  5. #5
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Elképzelem amint Győzike és Pákó vicsorogva sikítják: HHHOOOOOLLD! Remek lesz.

  6. #6
    Fanatikus tag krondorl avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    306
    "I never Hollywood it, because I don't like to Hollywood." - ElkY
    "Clash of the titans, woooow" - Joe Hachem
    "Ivey, Esfandiari, and all the donkeys..." - Prahlad Friedman

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Szerintem ez hatalmas ötlet, és minden szempontból jó ez mindenkinek!
    Remélem ez tényleg megvalósul, és nagy csinnadrattát csinálnak belőle.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Pokerstars.hu @ Tv2

    Üdv mindenkinek! Nem tudom, láttátok-e az első adást, de egy-két moveon igazán meglepődtem, szinte lottószerű volt némelyik hívás, valamint azon is, hogy a 6 játékosból körülbelül 20 leosztás után csak 3 volt versenyben A póker népszerűsítését üdvözlöm, bár szerintem kis hazánkban a hold'em mára igencsak elterjedt, sőt egyéb pókerváltozatokat, mint pl. omaha, stud is egyre többen ismernek, elsősorban az online pókertermeknek köszönhetően. A műsorra visszatérve persze nem gondoltam, hogy "veresegyháziasszonkórus Ibolya" simán bekerül a 7. heti döntő asztalra, de kiváncsi leszek, hogy a döntőbe jutott "celebek" mit kezdenek majd a netről kikerült, valószínűleg online elég jól játszó 2 játékossal. Amennyiben nem szokták meg, hogy egy AA kézzel a gép előtt vihogva ugrálnak, mondva hűha most végetek van, akkor szerintem az online játékosok egyike viheti majd haza az egy millát, nem mintha a celebek annyira rá lennének szorulva. Mókának, reklámnak egyértelműen jó, véresen komoly, "profiknak" szóló pókerverseny-közvetítést pedig nem is ígértek.

  9. #9
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet nyutonka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek! Nem tudom, láttátok-e az első adást, de egy-két moveon igazán meglepődtem, szinte lottószerű volt némelyik hívás, valamint azon is, hogy a 6 játékosból körülbelül 20 leosztás után csak 3 volt versenyben A póker népszerűsítését üdvözlöm, bár szerintem kis hazánkban a hold'em mára igencsak elterjedt, sőt egyéb pókerváltozatokat, mint pl. omaha, stud is egyre többen ismernek, elsősorban az online pókertermeknek köszönhetően. A műsorra visszatérve persze nem gondoltam, hogy "veresegyháziasszonkórus Ibolya" simán bekerül a 7. heti döntő asztalra, de kiváncsi leszek, hogy a döntőbe jutott "celebek" mit kezdenek majd a netről kikerült, valószínűleg online elég jól játszó 2 játékossal. Amennyiben nem szokták meg, hogy egy AA kézzel a gép előtt vihogva ugrálnak, mondva hűha most végetek van, akkor szerintem az online játékosok egyike viheti majd haza az egy millát, nem mintha a celebek annyira rá lennének szorulva. Mókának, reklámnak egyértelműen jó, véresen komoly, "profiknak" szóló pókerverseny-közvetítést pedig nem is ígértek.
    Kiveséztük tegnap itt:

    Pokerakademia.com - Póker blogok / Polacheck / A TV2 pókeres műsoráról | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    less qq more pewpew!

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet Slash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szujóval mi baj?
    az hogy mindenhova beteszik, de köze sincs a témához, ilyen volt pl a póker,
    bírom mikor mindig mondta hogy 25000 pontja van vááááááááááááá, mondja azt hogy zsetonja vagy chipje de ezt a pontot ne

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •